7. Menge (Schmidt, Sekera) - 1:1 z přesilovky

46. Punčochář (Kopecký, Černý) - 2:4
48. Drážďany neproměnily trestné střílení
55. Domácí nevyužili přesilovku 5 na 3

Litvínov: Altrichter (Pošusta) - Skuhrovec, Morava - Gýna, L. Poživil - Ťupa, Punčochář - O. Poživil - Prorok, Kopecký, Rindoš - Trávníček, Branda, Bednařík - Sklenička, Černý, Jánský - Maxa, Vrtek, Zíma.

První třetina přinesla pět vyloučených hráčů Chemopetrolu i přesilovku domácích 5 na 3. Do vedení šel přesto Litvínov, který měl početní výhody jen dvě. V oslabení vystihl rozehrávku soupeře Zbyněk Sklenička a sólo proměnil.

Minutu na to se ve výhodě prosadili domácí a poprvé překonali Martina Altrichtra (děkujeme fanouškům za upozornění na chybu). Do šaten se tak šlo za nerozhodného stavu.

Druhá třetina dosavadní průběh zápasu a jeho brankový vývoj nezměnila. Jen do vedení šli tentokrát brzy po zahájení hry domácí. Zanedlouho je však neutralizoval svou první brankou v litvínovském dresu Jakub Černý. Vyloučení v této části bylo 4:6, Litvínov už tedy překročil desítku trestů. Drážďany opět hrály (a nevyužily) přesilovku 5 na 3.

Třetí třetina rozhodla o druhém vítězství černožlutých na turnaji. Postarali se o něj obránci: 34 vteřin po zahájení posledního dějství skóroval Radim Skuhrovec a poslední slovo v zápase měl další zadák Petr Punčochář. Z minulého utkání si odnesl několik šrámů, přesto nastoupil a byl odměněn brankou.

Pořadatelé uvedli oficiální návštěvu 378 platících diváků, kteří viděli 27 vyloučených (12:15).