A-tým 02.09.2021
Autor: Šimon Kadeřávek

Dokážeme hrát lépe, ale vítězství je důležité, bilancuje útočník Patrik Zdráhal

Příprava pomalu ale jistě míří do finiše, zhruba za týden totiž startuje další ročník Extraligy. Verva v posledním domácím utkání porazila Karlovy Vary, o osudu zápasu bylo rozhodnuto už v první třetině. Nečekaným hrdinou se stal mladý útočník Patrik Zdráhal.

V zápase rozhodovala vyloučení, protože všechny branky padly v početních výhodách. Jako první se prosadil Lukeš, na jeho zásah briskně odpověděl Rohan. Na konci první třetiny umně zakončoval právě Zdráhal a překlopil misky vah na litvínovskou stranu. Další zásah přišel ve 38. třetině, tentokrát litvínovský forvard ukázal, jakou má mušku.

V přípravě Zdráhal odehrál pět zápasů, během nichž nastřádal šest bodů (3+3). Stejná cifra svítí také u Andreje Kudrny, jeho parťáka.

Jak bys zhodnotil utkání?

Karlovy Vary přijely v kombinované sestavě, většinu opor nechali trenéři doma, přesto to byl těžký zápas. Rozhodly přesilovky, ve kterých jsme dali tři góly. Ve hře 5 na 5 to bylo určitě vyrovnané a od nás to nebyl takový výkon jako v předešlých zápasech. Dokážeme hrát lépe, ale vítězství je důležité.

V pondělí Litvínov změří síly s Kladnem, s čím do utkání půjdete?

Budeme ho brát jako první kolo. Musíme si nastavit v hlavách, že jedeme do Zlína a předvést stoprocentní výkon. Samozřejmě musíme vyhrát.

Celý rozhovor s Patrikem Zdráhalem:

Zápasy - Dorost včera

Dorostenci si po domácí přestřelce s Třemošnou připisují tři body za výhru 6:5

V 11. kole Extraligy dorostu přivítali černožlutí na svém ledě HC Meteor Třemošná. Domácí nedokázali udržet čtyřgólový náskok a hosté se několikrát dostali zpět do hry. Gólově bohaté utkání nakonec urval favorizovaný domácí tým a před vlastními fanoušky zapsal první vítězství za tři body v této sezoně.
Více >
Konto našeho srdce před 3 dny

Společně s obcí Zabrušany a ČSOB jsme pomohli hendikepovaným bratrům z Teplic

Každým rokem společně s obcí Zabrušany pomáháme nemocným či hendikepovaným dětem z regionu. Rozhodli jsme se pomoci dvěma hendikepovaným bratrům, Patrikovi, který je na invalidním vozíku a Jiříkovi, který je odkázaný na celodenní péči své matky samoživitelky. Oba bratry postihla dětská mozková obrna.
Více >
Konto našeho srdce 18.10.2021

Obránce Matěj Stříteský rozdával dárky v dětském domově

Obránce Matěj Stříteský společně s Kontem našeho srdce navštívili děti v dětském domově Hora svaté Kateřiny.
Více >
×
Dnes v 17:00 | Jun.
HC AZ Havířov
HC VERVA Litvínov
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
PSG Zlín