Žáci 02.03.2020
Autor: Ondřej Mach

Devátá třída slaví triumf na Sev.en Hockey Cupu!

Hokejisté Litvínova skončili na letošním ročníku Sev.en Hockey Cupu na prvním místě. Černožlutí deváťáci ovládli sérii čtyř turnajů, které postupně hostil Litvínov, Pardubice, Zlín a Kladno.
Severočeši vstoupili do Sev.en Hockey Cupu povedeným úvodním turnajem na domácím ledě, kde se po třech výhrách vyhoupli na průběžné první místo. V Pardubicích se však mužstvu příliš nedařilo: Litvínov porazil jen Kladno a na východě obsadil třetí příčku.

Chemici si spravili chuť v prosinci ve Zlíně. Na Moravě tým opět nenašel jediného přemožitele a vrátil se do čela průběžné tabulky. O vítězi rozhodl poslední turnaj, který se tento víkend odehrál na Kladně. Černožlutí v něm zvládli klíčový souboj se Zlínem, v ostatních duelech ale zaváhali. Přesto se ziskem 25 bodů slaví celkové vítězství.

Podrobnější informace o turnaji s výsledky a statistikami očekávejte na webu během tohoto týdne.

Konečné pořadí série Sev.en Hockey Cup

1. Litvínov – 25 b
2. Zlín – 24 b
3. Kladno – 14 b
4. Pardubice – 9 b
Žáci včera

SOURHN: Devítka svou skupinu převálcovala, za sezonu prohrála jen jednou

Loni na Mládežnickém mistrovství České republiky získali zlaté medaile a v tomto ročníku cílili na obhajobu. Litvínovští deváťáci kvůli pandemii koronaviru šanci znovu uspět nedostanou, i tak ale za sebou mají další velmi vydařenou sezonu.
Více >
Žáci před 3 dny

SOUHRN: Sedmičce patří předposlední místo v tabulce, nejvíce bodů nasbíral Koky

Pět utkání chybělo k úplnosti sezony sedmáků. Ti v minulém ročníku obsadili sedmou příčku, když získali patnáct bodů. Z celkových třiadvaceti utkání dokázali vyhrát pouze v sedmi případech. Individuální statistiky ovládl Jindřich Koky, který má na svém kontě 41 zářezů během čtrnácti střetnutí.
Více >
Mládež před 3 dny

ALTISPORT CHALLENGE: Koho vyzval dorostenec Daniel Dej v tréninkové výzvě?

Ani během karantény hráči litvínovského klubu nezahálí a připravují s v domácích podmínkách. Připravili jsme tak ve spolupráci s naším partnerem sociálních sítí společností Altisport výzvu pro všechny členy našeho klubu.
Více >