První ze série turnajů odstartoval už v 9 hodin soubojem Litvínova s Kladnem. Na úvodní zásah se čekalo až do druhé třetiny, kdy skóre otevřel obránce Zetek. Ještě před druhou sirénou stav navýšili Maštalířský se Sčislákem. Poslední část hry přinesla další tři litvínovské góly, dva z nich vsítil Bednařík. Kladno snížilo až 18 vteřin před koncem zásluhou Váňi.

Jako další změřili síly hokejisté Pardubic a Zlína. Východočechy do dvoubrankového vedení poslal v počátečních minutách Fiala, na druhé straně sám zařídil vyrovnaný stav Jecho. Vítěznou branku zaznamenal v posledním dějství Holinka, v poslední minutě výhru Moravanů pečetil trefou do prázdné klece Holba.

V jednu hodinu po poledni na led vyjeli hráči Kladna a Pardubic. Oba celky chtěly napravit úvodní zaváhání, lépe začali Rytíři. Ti už v osmé minutě vyhnali z branky gólmana Matěchu a po patnácti minutách vedli 3:0. Dynamo se dostalo na dostřel až ve třetí třetině, kdy byl v jednu chvíli stav 6:4 pro Středočechy. Razítko na zisk tří bodů však dal necelé čtyři minuty před koncem svojí druhou brankou Scafari.

Do hry se ve 14:45 vrátili černožlutí, jejich dalším sokem byl Zlín. V souboji neporažených týmů měli nejprve navrch Berani, hodně vidět byl zlínský Jecho, který jeden gól dal a další připravil. Chemici se do hry dostali až v prostředním dějství, trefili se Čech a Sčislák. Severočechům vyšla na výbornou i třetí dvacetiminutovka a díky třem zásahům mohli slavit výhru 6:3.

O mnoho tužší boj nabídlo předposlední klání mezi Berany a Rytíři. Zlínský Holinka vstřelil první branku už po 85 vteřinách, Kladno srovnalo pět minut nato. Zbytek zápasu se bojovalo o každý centimetr, rozdílovým prvkem se nakonec stal gól, který dal ve druhé třetině Jecho. Moravani tak přetlačili Rytíře 2:1.

Poslední duel obstaral domácí Litvínov a Pardubice. Černožlutí se dlouho nemohli dostat do tempa, z brankoviště navíc odstoupil brankář Tuhý, kterého nahradil Kokhanin. Kanonáda začala až ve druhé třetině, postupně se prosadili Šprynar, Holčák a Maštalířský. V závěrečné třetině se Dynamo ještě malinko přiblížilo, svěřenci trenéra Gogy ale drama nepřipustili a zvítězili 7:2.

První místo na úvodním turnaji tak obsadil Litvínov se třemi výhrami a dohromady devíti body. Na stříbrné pozici skončil Zlín, bronz brali hokejisté Kladna. Poslední bramborová pozice připadla Pardubicím.