A-tým 07.08.2018
Autor: Ondřej Vlk, foto: Jan Jindra

Dát gól za A-tým? To je splněný sen, usmívá se debutant Myšák

Litvínov v úterním přípraveném utkání porazil Kladno 3:1. Mezi střelce se zapsal i debutant mezi chlapy Jan Myšák. V přesilové hře v závěru utkání si počíhal u tyče jako mazák a po přihávce od Marka Baránka nadvakrát dostal puk za záda Cikánka. Ve svých šestnácti letech a ve svém prvním startu za A-tým si hned připsal první gól.
This text will be replaced


Běžela 59. minuta utkání a šestnáctiletý Jan Myšák číhal v přesilovce před brankou. Obdržel přihrávku od Marka Baránka a střílí svůj první gól za dospělé! "Byl to krásný pocit, dostal jsem nádhernou přihrávku od Marka Baránka a už to tam šlo samo," směje se litvínovský talent. Litvínov je jeho srdcová záležitost a na chvíli, kdy nastoupí za A-tým se tešil dlouhou dobu. "Je to krásný pocit, snil jsem o tom celý život a dnes se mi to splnilo," září Jan Myšák.

Více ve videorozhovoru:

Mládež včera

Tři hráči Litvínova jsou v nominaci krajského výběru ročníku 2007

I hráči ročníku narození 2007 jsou nominováni do krajského výběru. Litvínov budou na turnaji v Třemošné reprezentovat tři hráči - Jindřich Koky, Karel Sýkora a Tobias Trejbal. Akce se koná 24.2.
Více >
Mládež včera

Do krajského výběru bylo nominováno třináct litvínovský hráčů

L i t v í n o v - Bývá takřka pravidlem, že trenéři většiny mládežnických kategorií sáhnou při reprezentačních výběrech do týmů Litvínova. Podobně se tak stalo i v případě nominace do krajského výběru, který se bude konat 24. 2. ve Frýdlantu. Turnaj je určen pro hráče, kteří jsou narozeni v roce 2005. Černožlutí „přispěli“ deseti, potažmo třinácti...
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Juniorská cesta do města perníku byla neúspěšná, body zůstaly v Pardubicích

Junioři nenavázali na povedený výkon ze zápasu se Spartou a na Pardubice nevyzráli. Přitom mohlo být vše úplně jinak, protože Severočeši dokonce dvakrát vedli, ale nakonec jejich naděje zašlapala produktivita domácích střelců. Také bonusový bod získali hráči Pardubic, čtvrtý bod zajistil Bučko.
Více >
×
Dnes v 17:20 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Oceláři Třinec