Františku, dneska jste proti Mladé Boleslavi zapsal čtyři body. To je poněkud neobvyklé, ne?
(usmál se) Pár zápasů se mi nedařilo, ale dneska hrál dobře celý mančaft. Je jedno, kdo dá góly. Už v první třetině jsme měli šance, akorát jsme je nedali. Musím pochválit kluky, že hráli celých šedesát minut.

Hosté byli dvakrát ve vedení, vás to ale nepoložilo…
Myslím, že v první třetině jsme měli dát pár gólů. Měli jsme hodně šancí a prohráli jsme ji 0:1. Ale dneska jsme hráli šedesát minut a bereme vítězství.

Jedná se o čtvrté vítězství za sebou, takovou sérii jste letos ještě neměli. Co za tím vidíte?
Dáváme docela dost gólů, daří se nám i venku. Dobře napadáme a hrajeme do obrany, navíc Godlič chytá výborně. Celý tým do jednoho hráče maká, jednou se to muselo zlomit. Musíme v tom pokračovat a dobře se připravit na play off.