Rozhovory 28.02.2021
Autor: Ondřej Mach

Čtyři body? Maká celý tým do jednoho hráče, musíme v tom pokračovat, říká Lukeš

Jeden gól a tři nahrávky – František Lukeš se v neděli zásadní měrou podílel na čtvrté litvínovské výhře v řadě. Stejný počet bodů se mu naposledy povedlo nasbírat před více než čtyřmi lety v duelu proti Pardubicím.
Františku, dneska jste proti Mladé Boleslavi zapsal čtyři body. To je poněkud neobvyklé, ne?
(usmál se) Pár zápasů se mi nedařilo, ale dneska hrál dobře celý mančaft. Je jedno, kdo dá góly. Už v první třetině jsme měli šance, akorát jsme je nedali. Musím pochválit kluky, že hráli celých šedesát minut. 

Hosté byli dvakrát ve vedení, vás to ale nepoložilo…
Myslím, že v první třetině jsme měli dát pár gólů. Měli jsme hodně šancí a prohráli jsme ji 0:1. Ale dneska jsme hráli šedesát minut a bereme vítězství. 

Jedná se o čtvrté vítězství za sebou, takovou sérii jste letos ještě neměli. Co za tím vidíte?
Dáváme docela dost gólů, daří se nám i venku. Dobře napadáme a hrajeme do obrany, navíc Godlič chytá výborně. Celý tým do jednoho hráče maká, jednou se to muselo zlomit. Musíme v tom pokračovat a dobře se připravit na play off.

Celý rozhovor s Františkem Lukešem:

Mládež 16.04.2021

Útočník David Skuhrovec je v nominaci na MS do osmnácti let

Skvělá zpráva přišla z jihomoravského Vyškova. Trenéři reprezentační osmnáctky zveřejnili zúženou soupisku na mistrovství světa do osmnácti let, na které figuruje i litvínovský útočník David Skuhrovec.
Více >
Mládež 14.04.2021

Litvínovští hráči v mládežnických reprezentacích do osmnácti a dvaceti let

Sezona už je sice u konce, pro některé hráče ale ještě pokračuje. O nominaci na mistrovství světa osmnáctiletých aktuálně bojuje útočník David Skuhrovec. S kategorií do dvaceti let se pak v rámci dalšího přípravného kempu připravují obránci Ondřej Baláž, Jiří Háva a útočník Lukáš Stehlík.
Více >
Konto našeho srdce 08.04.2021

Kačenka bude po operaci opět trénovat v rehabilitačním centru v Klimkovicích

V pondělí 12. dubna nastoupí devítiletá Kačenka Zíková na další měsíční rehabilitační pobyt v Klimkovicích. Kačku nečeká jen ozdravný pobyt, ale především pohybový trénink. Po prodělané dětské mozkové obrně a několika rehabilitacích v různých centrech v regionu a dalších v Klimkovicích podstoupila Kačenka operaci.
Více >