Klub 17.08.2022
Autor: Vladislav Kollert

Charitativní aukce hraných dresů z Derniéry dvojčat

HC VERVA Litvínov draží sady hraných dresů obou týmů Derniéry dvojčat. Aukce pomůže léčbě bývalého litvínovského hokejisty a českého reprezentanta Jana Alinče. Dresy si můžete vydražit po kliknutí na odkaz níže.

Vydražte si exkluzivní sady dresů z rozlučkové exhibice Františka Lukeše a Viktora Hübla, která proběhla 6. srpna na ZS Ivana Hlinky. Kromě dresů hlavních aktérů si můžete vydražit také dresy Pavla Francouze, Michala Trávníčka, Roberta Reichela, Martina Ručinského či Jiřího Šlégra a dalších. Součástí balení je také certifikát pravosti.

Do aukce se můžete zapojit po kliknutí ZDE.

Fotogalerie

Zápasy - Junioři před 3 dny

Domácí vítězná šňůra juniorů pokračuje, Litvínov porazil Jihlavu 5:1

L i t v í n o v - Litvínovští junioři navázali na úspěšné domácí zápasy a porazili Jihlavu 5:1.
Více >
Konto našeho srdce 05.09.2022

Kontovka rozdávala radost v Kadani

Každý rok již pravidelně vyhlašuje Konto našeho srdce pro své fanoušky soutěž „Kontovka“. Pravidla jsou jednoduchá. Každý, kdo se chce zůčastnit této soutěže, si vybere jednoho i více hráčů a pravidelně v extraligové sezóně platí za jejich kanadské body částkou od 50 korun výše, dle vlastního uvážení.
Více >
Mládež 25.08.2022

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.
Více >