Šesté kolo hokejové extraligy odehrál Litvínov doma proti Kohoutům z Olomouce. Verva opět vyhrála a získala všechny 3 body pro sebe. Hanáci ale nedali Litvínovu nic zadarmo, první třetinu ovládli 1:0 a chemikům pěkně zatopili. Jenže Verva ukázala, že se nevzdává a utkání nakonec otočila ve svůj prospěch. Základem úspěchu je litvínovský gólman Jaro Janus. "Je to velmi příjemné. V neděli po zápase můžu spokojený přijít domů. Vyhráli jsme, jsme na čele tabulky. Užívám si to." hodnotí své působení v Litvínově Janus."Určitě bylo očekávání, že se začne trošku vyhrávat. Myslím si, že jsme trochu překvapili tím, že jsme šest zápasů v řadě vyhráli. Takže spokojenost na všech stranách." raduje se z prozatimního průběhu sezóny muž, jenž hájí litvínovskou klec.