A-tým 02.06.2015
Autor: Klub

Bubble Classico už v pátek: Verva proti fotbalistům Teplic v bublinách!

V pátek od 16 hodin se na Zimním stadiónu Ivana Hlinky utkají ve fotbale v bublinách hráči Vervy Litvínov a fotbalisté FK Teplice.
Sestavy:

HC VERVA Litvínov: Jakub Petružálek, Peter Jánský, Ondřej Jurčík, Lukáš Válek, Jakub Šrámek, Pavel Písařík, Josef Stříbrný.

FK Teplice: Tomáš Grigar, Štěpán Vachoušek, Admir Ljevakovič, Pavel Verbíř, Přemysl Lipš, Jakub Hora, Jan Krob.

Jistě jste si všimli, že v každém týmu je pouze sedm hráčů. O osmého účastníka Bubble Classica v každém týmu proběhne soutěž na ploše zimního stadionu a můžete se jím stát právě vy! Chcete si zahrát po boku svých idolů? Tak neváhejte dorazit! Pro zájemce o účast v soutěži o místo v týmu doporučujeme sportovní oblečení. Pro všechny ostatní fanoušky bude pro vás připraven pestrý program plný soutěží a zábavy!


Více najdete (i postupně) zde:


Máte už plány na páteční odpoledne? Pokud ne, tak vyrazte na historicky první Bubble Classico, kde vyzveme tým FK Teplice! Vstupné zdarma!

Posted by Hokej Litvínov on 2. červen 2015
Zápasy - Junioři včera

Neúspěšný výjezd do hlavního města, junioři prohráli se Spartou 3:5

P r a h a - Černožlutá juniorka si dnešním zápasem zřejmě zavřela dveře do vyřazovací části DHL Superpoháru. Sparta dala chemikům lekci z produktivity, po celou dobu vedla a nakonec zaslouženě zvítězila. Po čtvrté porážce z posledních pěti klání tak litvínovská naděje na postup existuje už jen v teoretické rovině.
Více >
Zápasy - Dorost včera

Nejtěsnější možný výsledek! Dorost podlehl Vítkovicím 0:1

L i t v í n o v - Typicky fotbalovým výsledkem dopadl dnešní zápas dorostu proti Vítkovicím. O vítězi rozhodl v první třetině z přesilové hry Vřeský. Litvínovu se nepovedlo využít ani jednu z pěti přesilových her, které mu vítkovičtí darovali. Na obou stranách předvedli skvělý výkon brankáři.
Více >
Žáci včera

DEVÍTKA: Další demolice Ústí a první klopýtnutí

Litvínovská devátá třída se pomalu blíží k závěru své skupiny a my vám po dalších dvou zápasech přinášíme mládežnický přehled. Černožlutí si minulý týden jasně poradili s ústeckým Slovanem, tento víkend ale přišla první porážka na půdě Kladna. Nutno podotknout, že chemici jsou stále s velkým náskokem na čele tabulky.
Více >
×
Dnes v 15:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Energie Karlovy Vary