Litvínov narazil v aktuálním ročníku na Havířov dvakrát. Poprvé zavítal na slezský led koncem října, kde jako první slavili právě chemici. Cestu za třemi body zahájil Kroupa, po první siréně se k němu přidal Slavík se Stehlíkem. Na 4:0 zvýšil ve třetím dějství Hák. Čestnou trefu domácích si připsal Byčkov. Situace se však otočila na ZS Ivana Hlinky. Hosté totiž vedli už 2:0, poté rozvlnil síť litvínovský Stehlík. Slezané ale odskočili ve 45. minutě, na výhře nic nezměnil ani závěrečný zásah Baláže.

Podobnou bilanci mají černožlutí také s kladenskými Rytíři. Ty dokázali v dohrávce 1. kola porazit 4:2. Výsledek se nerodil vůbec snadno, přestože v 8. minutě pálil ostrými Slavík. Středočeši se totiž do utkání vrátili a do druhé třetiny nastupovali s jednogólovým náskokem. Díky dalšímu gólu Slavíka a dvěma brankám Danielčáka ale získali chemici plný počet bodů. V odvětě na Kladně slavili jako první hosté, Rytíři se ale radovali v každém dějství a připsali si výhru 3:1. Mimo jiné Rytíři v aktuální sezoně mají na kontě pouhá tři vítězství, jedno právě zaznamenali proti Litvínovu.