Klub 03.12.2020
Autor: Ondřej Vlk

All-Star Litvínov (1945-2020) TOP 5

Velká anketa, ve které jste mohli hlasovat pro ty nejlepší z nejlepších hráčů historie Litvínova, byla uzavřena a my vám budeme postupně odhalovat její výsledky. Dnes se podíváme na 5 hráčů, kteří získali nejvyšší počet hlasů.
  • 5) Na pátém místě skončil s celkovým počtem 963 hlasů brankář Pavel Francouz! Jeden z hlavních strůjců historického titulu v roce 2015 je nyní ve službách Colorada Avalanche v kanadskoamerické NHL.
  • 4) - 3) Stejný počet 971 hlasů získali legendární útočník a později trenér Ivan Hlinka a neméně legendární obránce a člen Triple Gold Clubu, v nedávné době šéf klubu a trenér Jiří Šlégr!

  • 2) O jediný hlas více získal trojnásobný mistr světa, olympijský vítěz a další z hlavních hrdinů historického titulu v roce 2015 Martin Ručinský!
  • 1) A vůbec nejvíc hlasů ze všech hráčů získal trojnásobný kapitán mistrů světa, olympijský vítěz a dlouholetý kapitán Litvínova Robert Reichel!

Procentuální hodnota v grafice udává, kolik procent ze všech hlasujících daného hráče zvolilo. Brzy se podíváme na další zajímavosti, které hlasování přineslo.
Konto našeho srdce před 3 dny

Konto našeho srdce se společností REHA 2015, s.r.o. pomohly malé Kačence z Mostu

Kačenka se narodila v roce 2008 a vlivem předčasného porodu trpí dětskou mozkovou obrnou. Postižené má horní i dolní končetiny a je odkázaná na invalidní vozík. Cena této zdravotní pomůcky převyšuje možnosti maminky samoživitelky, která pobírá pouze příspěvek na péči o dceru Kačenku. Z tohoto důvodu nás paní Barbora požádala o finanční spoluúčast...
Více >
Konto našeho srdce 08.07.2021

VIDEO: Stříhání vlasů pro Nové háro

V letošním roce jsme společně se spolkem Nové Háro a dalšími partnery a osobnostmi uspořádali již třetí ročník "Vlasatého zápasu". Tentokrát jsme pomáhali malé Matyldě z Brna, onkologické pacientce, která si přála mít vlasy i po dobu náročné léčby. Tito pacienti totiž během chemoterapií o své vlastní vlasy přicházejí a jsou vystaveni pohledům...
Více >
Junioři 23.06.2021

Tři pozvánky na první kemp. Kdo vyrazí na soustředění reprezentace do dvaceti let?

V nominaci na první přípravný kemp reprezentační dvacítky figurují tři litvínovští hokejisté. Jde o zadáka Ondřeje Baláže a útočníky Michala Guta s Lukášem Stehlíkem.
Více >