• 5) Na pátém místě skončil s celkovým počtem 963 hlasů brankář Pavel Francouz! Jeden z hlavních strůjců historického titulu v roce 2015 je nyní ve službách Colorada Avalanche v kanadskoamerické NHL.
  • 4) - 3) Stejný počet 971 hlasů získali legendární útočník a později trenér Ivan Hlinka a neméně legendární obránce a člen Triple Gold Clubu, v nedávné době šéf klubu a trenér Jiří Šlégr!

• 2) O jediný hlas více získal trojnásobný mistr světa, olympijský vítěz a další z hlavních hrdinů historického titulu v roce 2015 Martin Ručinský!
  • 1) A vůbec nejvíc hlasů ze všech hráčů získal trojnásobný kapitán mistrů světa, olympijský vítěz a dlouholetý kapitán Litvínova Robert Reichel!

Procentuální hodnota v grafice udává, kolik procent ze všech hlasujících daného hráče zvolilo. Brzy se podíváme na další zajímavosti, které hlasování přineslo.