A-tým 05.01.2011
Autor: Redakce

Aktuálně: Majdan na cestě do Čech, kouč Jeřábek už netrénuje Kometu

Novinky z hokejového světa. ...

Novinky z hokejového světa:

Útočník Juraj Majdan zakončil svou účast na juniorském světovém šampionátu v dresu Slovenska s bilancí šest utkání, jeden gól, dvě přihrávky. V posledním zápase Slováci podlehli Česku 2:5 a jinak dosáhli v podstatě stejného výsledku: zachránili se.
Majdan by měl do Čech přiletět v pátek. V ideálním případě stihne už zápas v Liberci, spíše poprvé nastoupí za svůj klub až v neděli na ZS Ivana Hlinky proti Kladnu, bude-li zdravotně v pořádku.

Trenér Vladimír Jeřábek už není koučem Komety Brno. Překvapivá zpráva přišla dnes po poledni z jihomoravské metropole.
Bývalý dlouholetý litvínovský hráč a trenér Vladimír "Keba" Jeřábek od celku, který loni zachránil a letos s ním okupoval i přední příčky tabulky, odešel podle oficiální zprávy na vlastní žádost, aby dal týmu nový impuls. Tým povede dosavadní asistent Ladislav Lubina. Kometa nevyhrála za tři body osm zápasů v řadě, byť prohrávala vesměs jen o gól a dokázala i přivézt dva body z Vítkovic.
Jeřábek má v nadcházejícím období působit v klubu jako vyhledavač talentů.

Útočník Jan Bojer a obránce Matěj Stříteský nastoupí dnes v dresu Litoměřic v utkání 1. HL v Benátkách nad Jizerou.

HC BENZINA Litvínov se připravuje na další, víkendový program TELH. Zatím beze změn na marodce.

Zápasy - Junioři včera

Neúspěšný výjezd do hlavního města, junioři prohráli se Spartou 3:5

P r a h a - Černožlutá juniorka si dnešním zápasem zřejmě zavřela dveře do vyřazovací části DHL Superpoháru. Sparta dala chemikům lekci z produktivity, po celou dobu vedla a nakonec zaslouženě zvítězila. Po čtvrté porážce z posledních pěti klání tak litvínovská naděje na postup existuje už jen v teoretické rovině.
Více >
Zápasy - Dorost včera

Nejtěsnější možný výsledek! Dorost podlehl Vítkovicím 0:1

L i t v í n o v - Typicky fotbalovým výsledkem dopadl dnešní zápas dorostu proti Vítkovicím. O vítězi rozhodl v první třetině z přesilové hry Vřeský. Litvínovu se nepovedlo využít ani jednu z pěti přesilových her, které mu vítkovičtí darovali. Na obou stranách předvedli skvělý výkon brankáři.
Více >
Žáci včera

DEVÍTKA: Další demolice Ústí a první klopýtnutí

Litvínovská devátá třída se pomalu blíží k závěru své skupiny a my vám po dalších dvou zápasech přinášíme mládežnický přehled. Černožlutí si minulý týden jasně poradili s ústeckým Slovanem, tento víkend ale přišla první porážka na půdě Kladna. Nutno podotknout, že chemici jsou stále s velkým náskokem na čele tabulky.
Více >
×
Dnes v 15:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Energie Karlovy Vary