A-tým 22.07.2013
Autor: Redakce

A-tým se začal připravovat po dovolených

První trénink po červencových dovolených dnes absolvovali hráči HC VERVA.
Není to poprvé na ledě, není to ani blízko před prvním zápasem. Ale pondělí 22. července je přece jen výjimečný termín - od tohoto dne už se hráči HC VERVA Litvínov budou nepřetržitě připravovat na zahájení nového ročníku Tipsport extraligy.

Trenérům Jeřábkovi, Rosolovi a Hrabákovi se první den po dovolených hlásilo cca 28 hokejistů.
Obránci Jiří Šlégr a Vlastimil Kroupa, kteří ohlásili restart kariéry, stejně jako Martin Ručinský, o jehož služby má klub stále zájem, by se k týmu měli připojit během následujících dnů a týdnů.

Na programu úvodního tréninku, který se odehrál za slušného vedra, byl běh, fotbal, posilování, švihadla.

Po dalším úterním tréninku na suchu se tým začne připravovat od středy 24. července na spodní ledové ploše, kde již běží tréninky nejstarších mládežnických kategorií.

Fotogalerie

Zápasy - Junioři včera

Neúspěšný výjezd do hlavního města, junioři prohráli se Spartou 3:5

P r a h a - Černožlutá juniorka si dnešním zápasem zřejmě zavřela dveře do vyřazovací části DHL Superpoháru. Sparta dala chemikům lekci z produktivity, po celou dobu vedla a nakonec zaslouženě zvítězila. Po čtvrté porážce z posledních pěti klání tak litvínovská naděje na postup existuje už jen v teoretické rovině.
Více >
Zápasy - Dorost včera

Nejtěsnější možný výsledek! Dorost podlehl Vítkovicím 0:1

L i t v í n o v - Typicky fotbalovým výsledkem dopadl dnešní zápas dorostu proti Vítkovicím. O vítězi rozhodl v první třetině z přesilové hry Vřeský. Litvínovu se nepovedlo využít ani jednu z pěti přesilových her, které mu vítkovičtí darovali. Na obou stranách předvedli skvělý výkon brankáři.
Více >
Žáci včera

DEVÍTKA: Další demolice Ústí a první klopýtnutí

Litvínovská devátá třída se pomalu blíží k závěru své skupiny a my vám po dalších dvou zápasech přinášíme mládežnický přehled. Černožlutí si minulý týden jasně poradili s ústeckým Slovanem, tento víkend ale přišla první porážka na půdě Kladna. Nutno podotknout, že chemici jsou stále s velkým náskokem na čele tabulky.
Více >
×
Dnes v 15:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Energie Karlovy Vary