Klub 29.07.2020
Autor: Klub

První testování na přítomnost koronaviru COVID-19 neprokázalo nákazu u dalších osob

Ve středu 22. července byl testován na přítomnost koronaviru COVID-19 jeden z hráčů A-týmu HC Verva Litvínov, kterému byla následující den nákaza potvrzena. Spoluhráči, realizační tým a část zaměstnanců klubu nastoupili tento den do karantény a v pondělí 27. července byli testováni. Krajská hygienická stanice Ústeckého kraje ve středu 29. července oznámila, že výsledky všech testů byly negativní.
Všichni přesto zůstávají v dvoutýdenní karanténě, přičemž se mohou věnovat pouze individuálním tréninkům v domácím prostředí. Další testování proběhne 4. srpna. Karanténa se vztahuje také na realizační tým i další zaměstnance klubu, kteří přišli do přímého styku s pozitivně testovaným hráčem.

V pátek byl celý objekt Zimního stadionu Ivana Hlinky sterilizován UV zářením. Sterilizaci provedla firma Beta Robotics pomocí UV robota, který využívá ultrafialové germicidní záření.
Konto našeho srdce 27.07.2020

Konto našeho srdce se spolkem Nové háro splnily Barunce sen o novém pokojíčku

Při březnové sbírce na vlasatém zápase jsme spolu s vámi vybrali na paruku pro onkologicky nemocnou mladou maminku Janu. Peníze ze sbírky jsme předali Novému háru a to rozhodlo, že z peněz, které se vybrali nad rámec paruky, použijí na pomoc 13leté slečně Barunce z Lounska, která si prošla onkologickou léčbou.
Více >
Mládež 25.07.2020

Poděkování HC Litoměřice, Auto Horejsek a společnosti Beta Robotics

Velké poděkování do HC Stadionu Litoměřice, předsedovi Danielovi Sadilovi, panu Renému Horejskovi (Auto Horejsek) a společnosti Beta Robotics. Díky spolupráci mezi našimi kluby a osobním přátelským vztahům s představiteli HC Stadion Litoměřice, se nám podařilo velmi rychle vyřešit problém spojený s výskytem pozitivně testovaného hráče na COVID...
Více >
Mládež 14.07.2020

Shánět prostředky je těžké, ale o budoucnost litvínovského hokeje se nebojím, říká Kamil Havelka

Šéf litvínovské mládeže Kamil Havelka se v obsáhlém rozhovoru rozpovídal o aktuální ekonomické situaci, spolupráci s A-týmem nebo vývoji mladých hráčů.
Více >