Klub 24.06.2020
Autor: Klub

Vzhledem k pandemii s prodejem permanentních vstupenek vyčkáváme, říká marketingový ředitel J. Klobouček

Na základě aktuální situace v České republice vzhledem k pandemii viru Covid-19 klub vyčkává rozhodnutí příslušných státních orgánů týkající se návštěv sportovních akcí v měsíci září.”Vlivem současných omezení se může stát, že majitelé permanentních vstupenek nebudou moci navštívit úvodní zápasy Tipsport extraligy. Chceme být připraveni na všechny možné scénáře, a proto s prodejem permanentních vstupenek vyčkáváme. Je proto možné, že prodej permanentních vstupenek bude zahájen později, než bylo v minulosti zvykem, naši fanoušci budou o všech změnách informováni,” vysvětluje marketingový ředitel klubu Jan Klobouček.
Klub připravuje změny cenové mapy hlediště. Což zjednodušeně znamená, že místa na středu hřiště budou dražší, než místa na krajích hlediště. Dále se bude brát v úvahu atraktivita soupeře, vývoj sezóny a hrací den. Majitelé permanentních vstupenek z loňské sezóny budou mít nadále do předem stanoveného termínu přednostní rezervaci na své místo do nového ročníku Tipsport extraligy. "Stejně tak jako ostatní extraligové kluby přizpůsobují svou strategii v oblasti ticketingu, tak i my se chceme v tomto směru přiblížit této době. S novým ticketingovým systémem se mohou naši fanoušci těšit i na mnoho výhod, které odprezentujeme s oficiálním termínem zahájení prodeje na sezónu 2020/2021," říká na závěr Jan Klobouček. 
Rozhovory - Junioři před 2 dny

Martin Pejsar o budoucnosti, letech v mládeži nebo dospělém hokeji

Jeho čas v mládežnických kategoriích chemiků se nachýlil. Brankáře Martina Pejsara čeká v dalším ročníku velký krok, a to přechod do seniorského hokeje. „Pár nabídek se mi naskytlo, podle toho se budu rozhodovat,“ říká dvacetiletý gólman.
Více >
Konto našeho srdce 29.06.2020

O víkendu proběhla první grilovačka s Kontovkou

Petr Kalinovič se v loňské sezóně zapojil do soutěže Kontovka, kde fanynky a fanoušci HC VERVA Litvínov přispívají na transparentní účet za kanadské body vybraného hráče. Petr si vybral Františka Lukeše a díky jeho kanadským bodům dosáhl na nejvyšší cenu, kterou je grilovačka od Konta našeho srdce. Na sobotním grilování předal František Lukeš...
Více >
Rozhovory - Junioři 22.06.2020

Bártek po konci v juniorce: Litvínov je klub mého srdce, jednou mu to chci splatit

Robert Bártek byl v uplynulých dvou letech pilířem obrany litvínovské juniorky. Od nadcházejícího ročníku už to však platit nebude, devatenáctiletého zadáka v červenci čeká zkouška v prvoligovém Ústí nad Labem.
Více >