Preview - Dorost 14.01.2020
Autor: Petr Význer

Nabitý rozvrh pro dorost! Litvínov narazí na Zlín a Pardubice

Litvínovské mladíky čeká po dvou domácích zápasech v řadě výjezd do dalekého Zlína, kde hraje 15.1. a hned druhý den změří síly v Pardubicích s domácím Dynamem. Dorostenci se pokusí odčinit předchozí prohru s Přerovem, kterému podlehli po prodloužení.
Mladé naděje litvínovského hokeje si z posledních dvou utkání odnesly tři body za výhru 4:1 proti Havlíčkovu Brodu. Na tento povedený výsledek chtěly navázat proti Přerovu, ale v přestřelce mu podlehly 3:4, když pokaždé doháněly ztrátu jedné branky. Na Halíkovu branku zareagoval Iljuk, na Jobánkovu Špaček a po Hradilově trefě vyrovnával Brouček. Na řadu přišlo prodloužení, ve kterém dostal puk za Čermákova záda znovu Jobánek. 

PSG Berani Zlín si po dvou porážkách v řadě smlsli na pražské Slavii, které nadělili osm kousků. Až po pátém gólu Zlína dokázala Slavia snížit, ale ztracený rozdíl pěti branek zanedlouho vrátil Laciga. Skoupý z trestného střílení znovu snížil, aby sledoval, jak Laciga znovu vrací Beranům náskok, také z trestného střílení. Zvýšit rozdíl se podařilo ještě Ramertovi, na jehož branku zareagoval v 60. minutě Hofmann. 

Dynamo Pardubice nejdříve na domácím ledě těsně porazilo Kladno 3:2. Následně se vydalo na cestu do Plzně, odkud si svěřenci Petra Hemského odvezli drtivou porážku 0:8. Po první třetině se šlo do kabin za stavu 3:0 pro domácí indiány. Když zazněla druhá siréna, odcházeli pardubičtí z ledu již se čtyřmi góly ve své síti. Ten pravý kolotoč se však rozjel až v poslední periodě, v niž Západočeši skórovali čtyřikrát a upravili tak výsledek na konečných 8:0. 

V kanadském bodování se z litvínovských hráčů nejvíce daří Dominiku Broučkovi. Mladý útočník má na svém kontě 36 bodů za šestnáct branek a dvacet asistencí. Druhý Marek Slavík vstřelil devět branek, ke kterým přidal dvanáct asistencí. Na špici se ve Zlíně pohybuje Lukáš Chludil s osmnácti góly a sedmnácti asistencemi. Stříbrná příčka patří Michalu Tomečkovi (10+13). Bodování v Pardubicích vládne František Formánek (23+15) a jen o dva body je za ním Dominik Pavlata (19+17).
Mládež před 2 dny

Program juniorky: sezona pokračuje DHL Superpohárem

Litvínovští junioři před sebou mají poslední dva zápasy turnaje O Pohár DHL, který letos z části nahradil nejvyšší juniorskou soutěž. Jako pokračování svaz představil tzv. DHL Superpohár.
Více >
Zápasy - Dorost 18.01.2020

Drtivá domácí porážka! Boleslav přejela dorostence poměrem 3:10

L i t v í n o v - Dorostenci na domácím ledě utrpěli ostudnou porážku od Mladé Boleslavi. Čermáka po čtyřiceti minutách a sedmi obdržených gólech vystřídal v brankovišti Herkommer. Ten kapituloval ještě třikrát a debakl byl na světě. Za chemiky se trefili Kuchař, Dej a Brouček.
Více >
Mládež 17.01.2020

Marek Berka se vrací zpátky do Litvínova!

Velmi dobrá zpráva zastihla v posledních dnech litvínovské juniory. Nejlepší střelec z uplynulé sezony Marek Berka se rozhodl pro návrat ze zámoří a mužstvu tak bude po zbytek ročníku k dispozici.
Více >