Páté vydání hokejového zpravodaje Brejk v letošní sezóně opět obsahovalo kvíz na hráče A-týmu! Na netradiční otázky odpovídal mladíček Jan Myšák.
V našem videu "NEJ" Jana Myšáka přinášíme na kvíz odpovědi. Zajímá vás, jaké je jeho bylo jeho první auto? Kdy měl Jan Myšák první rande nebo jakou muziku nejraději poslouchá? Odpovědi na tyto otázky a spoustu dalších se dozvíte v našem dotazníku "NEJ" Jan Myšák

"NEJ" Jana Myšáka

Zápasy - Junioři dnes

Junioři nezvládli vyrovnaný zápas, proti Spartě prohráli 2:3

L i t v í n o v - Junioři byli v celém zápase vždy o krok pozadu, když šla Sparta třikrát do vedení. Chemici zvládli dvakrát vyrovnat, ale na třetí branku odpověď nenašli. Oběma týmům se povedlo vstřelit spornou branku, která vyvolala vášně v obou táborech. Ta sparťanská se nakonec stala vítěznou.
Zápasy - Dorost dnes

Přesilovky klíčem úspěchu! Dorostenci porazili Chomutov 5:1

Před začátkem severočeského derby bylo jasné, že výsledek zamíchá pořadím v tabulce, jelikož oba týmy měly shodně 32 bodů. Velký krok k vítězství udělali hosté, kteří v první třetině dvakrát potrestali nedisciplinovanost Pirátů. Litvínovský „lauf“ pokračoval i do druhé části hry, kdy zvýšil náskok Slavík s Krockerem. V závěru kosmeticky upravil...
Preview - Dorost včera

Ovládne dorost regionální derby s Chomutovem i podruhé?

Dorostenci po sérii tří vyhraných zápasů v řadě zavítají na led chomutovských Pirátů. Ti si stejně jako Litvínov nedávno vyšlápli na jednoho z lídrů tabulky. Chemici porazili Plzeň po prodloužení a Piráti přetlačili Karlovy Vary v základní hrací době. Utkání začíná ve čtvrtek 21.11. v 17:30 na chomutovském zimním stadionu.