A-tým 25.03.2004
Autor: Redakce

9. třída před republikovým finále

V pátek druhého a v sobotu třetího dubna se litvínovští deváťáci v pražské Sazka Aréně utkají o titul mistra České republiky v této kategorii. Soupeřem jim bude Slavia a lepší z dvojic: Brno - Přerov a Hradec Králové - Vítkovice. 

O tento úspěch se zasloužili hráči:
Jan Bartoníček, Miroslav Baumruk, Tomáš Bláha, Jan Bojer, Jaroslav Češka, Boris Gažur, Jan Goldhamer, Jiří Gula, Jakub Havelka, Adam Kafan, Marek Kalivoda, Patrik Karel, Petr Krastenics, Petr Kunc, Jakub Maxa, Radek Moucha, Jan Mikeš, Jiří Panuška, Petr Polák, František Procházka, Martin Pošusta, Tomáš Přeučil, Pavel Rytich, David Schönherr, Marek Šulc, Daniel Tuháček, Matěj Vácha a David Zíma, trenéři: Mgr. Petr Nekvinda a Milan Král, vedoucí mužstva: Ing. Julius Krastenics.
O výsledcích Litvínova na mistrovství ČR budeme samozřejmě informovat.
Žáci včera

DEVÍTKA: Litvínov kosí jednoho soupeře za druhým

Po delší odmlce je opět čas na mládežnický přehled z deváté třídy. Svěřenci trenéra Gogy odehráli na počátku předposledního měsíce tři utkání, v nichž uhájili svoji neporazitelnost a nadále se drží na prvním místě skupiny.
Více >
Konto našeho srdce včera

Kačenka Zíková nastoupila po operaci na další speciální rehabilitaci v Klimkovicích

Konto našeho srdce díky partnerovi Inno – Comp Bohemia zajistilo již podruhé malé Kačence rehabilitaci v Klimkovicích. Tedy speciální rehabilitační procedury, které pomohou malé bojovnici po mozkové obrně znovu chodit.
Více >
Dorost před 3 dny

PŘEHLED: Kteří hráči dorostu se statisticky nejvíce zlepšili?

V následujícím textu se podíváme na to, kterým dorostencům se začalo dařit více, než tomu bylo v minulém ročníku. Ke dvěma útočníkům se přidal jeden obránce. Ten je snad největším překvapením, protože loni nezaznamenal jediný kanadský bod.
Více >