A-tým 25.03.2004
Autor: Redakce

9. třída před republikovým finále

V pátek druhého a v sobotu třetího dubna se litvínovští deváťáci v pražské Sazka Aréně utkají o titul mistra České republiky v této kategorii. Soupeřem jim bude Slavia a lepší z dvojic: Brno - Přerov a Hradec Králové - Vítkovice. 

O tento úspěch se zasloužili hráči:
Jan Bartoníček, Miroslav Baumruk, Tomáš Bláha, Jan Bojer, Jaroslav Češka, Boris Gažur, Jan Goldhamer, Jiří Gula, Jakub Havelka, Adam Kafan, Marek Kalivoda, Patrik Karel, Petr Krastenics, Petr Kunc, Jakub Maxa, Radek Moucha, Jan Mikeš, Jiří Panuška, Petr Polák, František Procházka, Martin Pošusta, Tomáš Přeučil, Pavel Rytich, David Schönherr, Marek Šulc, Daniel Tuháček, Matěj Vácha a David Zíma, trenéři: Mgr. Petr Nekvinda a Milan Král, vedoucí mužstva: Ing. Julius Krastenics.
O výsledcích Litvínova na mistrovství ČR budeme samozřejmě informovat.
Rozhovory - Dorost včera

Letos se musíme porvat o medaile, velí Brouček. Na jaké soupeře se těší?

V uplynulém ročníku byl nejproduktivnějším hráčem litvínovského dorostu, zahrál si i za juniory nebo debutoval v reprezentaci. Co říká Dominik Brouček o tom následujícím?
Více >
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Více >
Mládež 05.07.2019

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Více >