Kapela Bob a Bobci již 11. rokem pravidelně pořádá charitativní akci s příznačným názvem „Bobování“ při kterém se sejde vždy spousta skvělých lidí a podpoří společně dobrou věc. Především se uskuteční finanční sbírka na transparentní účet, který je založen pro konkrétní podporu vybraného dětského pacienta, kterým letos byla Adélka z Oseka. Společně s Ropáky On Tour jsme přispěli finančně na účet částkou: 37.000,- a dále jsme do aukce přivezli dres Jiřího Šlégra s podpisem, který jsme vydražili za dalších 6.000 Kč a také jsme společně s Ropáky On Tour podpořili nákup 2 hraček, které speciálně pro tento večer uháčkovala paní Eliška Bílková z Chomutova. Hračky i dres si malá Adélka odnesla domů a s tím i celkovou vybranou částku, která činila 196 670 Kč.

Konto Našeho Srdce děkuji všem svým partnerům a podporovatelům, kteří přispěli na další dobrou věc. Jedeme v tom spolu!