Tipsport extraliga 2018/2019

Základní rozlosování celé Tipsport extraligy 2018/19, beze změn později dohodnutých mezi ostatními kluby (vyjma Vervy Litvínov). Termínové změny vyplývající z nasazení TV přenosů se zde budeme snažit zachytit

1. kolo, pátek 14. 9. 2018
HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec, HC Dynamo Pardubice - HC Vítkovice Ridera, BK Mladá Boleslav - HC VERVA Litvínov, Piráti Chomutov - HC Kometa Brno, HC Olomouc - HC Energie Karlovy Vary, HC Sparta Praha - Mountfield H. Králové, Aukro Berani Zlín - HC Oceláři Třinec

2. kolo, neděle 16. 9.
HC Vítkovice Ridera - HC Sparta Praha, HC Energie Karlovy Vary - BK Mladá Boleslav, HC Oceláři Třinec - HC Olomouc, HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň, Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice, Mountfield H. Králové - Piráti Chomutov, HC VERVA Litvínov - Aukro Berani Zlín

3. kolo, pátek 21. 9.
Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec, HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha, Aukro Berani Zlín - Mountfield H. Králové, HC Dynamo Pardubice - HC VERVA Litvínov, BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Ridera, HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary, HC Olomouc - HC Kometa Brno

4. kolo, neděle 23. 9.
HC Energie Karlovy Vary - Aukro Berani Zlín, HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň, HC Kometa Brno - BK Mladá Boleslav, Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec, HC Sparta Praha - HC Dynamo Pardubice, HC VERVA Litvínov - Piráti Chomutov, Mountfield H. Králové - HC Olomouc

5. kolo, pátek 28. 9.
Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň, HC Energie Karlovy Vary - HC VERVA Litvínov, HC Dynamo Pardubice - HC Kometa Brno, BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha, HC Olomouc - HC Vítkovice Ridera, HC Oceláři Třinec - Mountfield H. Králové, Aukro Berani Zlín - Bílí Tygři Liberec

6. kolo, neděle 30. 9.
HC Škoda Plzeň - HC Dynamo Pardubice, Mountfield H. Králové - HC Energie Karlovy Vary, HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec, HC VERVA Litvínov - HC Olomouc, HC Vítkovice Ridera - Aukro Berani Zlín, HC Sparta Praha - Piráti Chomutov, Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav

7. kolo, pátek 5. 10.
Mountfield H. Králové - HC Kometa Brno, HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav - HC Dynamo Pardubice, Aukro Berani Zlín - HC Škoda Plzeň, HC Olomouc - HC Sparta Praha, HC Oceláři Třinec - HC VERVA Litvínov, Piráti Chomutov - HC Vítkovice Ridera

8. kolo, neděle 7. 10.
HC VERVA Litvínov - Mountfield H. Králové, HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav, HC Vítkovice Ridera - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary, Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc, HC Sparta Praha - Aukro Berani Zlín, HC Dynamo Pardubice - Piráti Chomutov

9. kolo, pátek 12. 10.
HC Kometa Brno - HC VERVA Litvínov, Aukro Berani Zlín - HC Dynamo Pardubice, HC Olomouc - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha, Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav, HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Ridera, Mountfield H. Králové - Bílí Tygři Liberec

10. kolo, neděle 14. 10.
HC Škoda Plzeň - Mountfield H. Králové, HC Vítkovice Ridera - HC Kometa Brno, HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec, BK Mladá Boleslav - HC Olomouc, Bílí Tygři Liberec - HC VERVA Litvínov, HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary, Piráti Chomutov - Aukro Berani Zlín

11. kolo, pátek 19. 10.
HC VERVA Litvínov - HC Sparta Praha, Aukro Berani Zlín - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - HC Dynamo Pardubice, HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň, HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec, Mountfield H. Králové - HC Vítkovice Ridera, HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov

12. kolo, neděle 21. 10.
HC Sparta Praha - HC Kometa Brno, HC Škoda Plzeň - HC VERVA Litvínov, HC Vítkovice Ridera - Bílí Tygři Liberec, HC Dynamo Pardubice - HC Energie Karlovy Vary, BK Mladá Boleslav - Mountfield H. Králové, Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec, Aukro Berani Zlín - HC Olomouc

13. kolo, pátek 26. 10.
Mountfield H. Králové - HC Dynamo Pardubice, HC Energie Karlovy Vary - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav, HC Kometa Brno - Aukro Berani Zlín, HC VERVA Litvínov - HC Vítkovice Ridera, Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha, HC Olomouc - Piráti Chomutov

14. kolo, neděle 28. 10.
Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň, HC Vítkovice Ridera - HC Dynamo Pardubice, HC VERVA Litvínov - BK Mladá Boleslav, HC Kometa Brno - Piráti Chomutov, HC Energie Karlovy Vary - HC Olomouc, Mountfield H. Králové - HC Sparta Praha, HC Oceláři Třinec - Aukro Berani Zlín

15. kolo, úterý 30. 10.
HC Sparta Praha - HC Vítkovice Ridera, BK Mladá Boleslav - HC Energie Karlovy Vary, HC Olomouc - HC Oceláři Třinec, HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno, HC Dynamo Pardubice - Bílí Tygři Liberec, Piráti Chomutov - Mountfield H. Králové, Aukro Berani Zlín - HC VERVA Litvínov

16. kolo, pátek 2. 11.
Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov, HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň, Mountfield H. Králové - Aukro Berani Zlín, HC VERVA Litvínov - HC Dynamo Pardubice, HC Vítkovice Ridera - BK Mladá Boleslav, HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - HC Olomouc

17. kolo, neděle 4. 11.
Aukro Berani Zlín - HC Energie Karlovy Vary, HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Ridera, BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno, HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec, HC Dynamo Pardubice - HC Sparta Praha, Piráti Chomutov - HC VERVA Litvínov, HC Olomouc - Mountfield H. Králové

18. kolo, středa 14. 11.
HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov, HC VERVA Litvínov - HC Energie Karlovy Vary, HC Kometa Brno - HC Dynamo Pardubice, HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav, HC Vítkovice Ridera - HC Olomouc, Mountfield H. Králové - HC Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec - Aukro Berani Zlín

19. kolo, pátek 16. 11.
HC Dynamo Pardubice - HC Škoda Plzeň, HC Energie Karlovy Vary - Mountfield H. Králové, HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno, HC Olomouc - HC VERVA Litvínov, Aukro Berani Zlín - HC Vítkovice Ridera, Piráti Chomutov - HC Sparta Praha, BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec

20. kolo, neděle 18. 11.
HC Kometa Brno - Mountfield H. Králové, Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary, HC Dynamo Pardubice - BK Mladá Boleslav, HC Škoda Plzeň - Aukro Berani Zlín, HC Sparta Praha - HC Olomouc, HC VERVA Litvínov - HC Oceláři Třinec, HC Vítkovice Ridera - Piráti Chomutov

21. kolo, pátek 23. 11.
Mountfield H. Králové - HC VERVA Litvínov, BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Ridera - HC Energie Karlovy Vary, HC Kometa Brno - HC Olomouc, Bílí Tygři Liberec - Aukro Berani Zlín, HC Sparta Praha - Piráti Chomutov, HC Dynamo Pardubice

22. kolo, neděle 25. 11.
BK Mladá Boleslav - Piráti Chomutov, HC Vítkovice Ridera - HC Energie Karlovy Vary, Bílí Tygři Liberec - Mountfield H. Králové, HC VERVA Litvínov - HC Kometa Brno, HC Dynamo Pardubice - Aukro Berani Zlín, HC Škoda Plzeň - HC Olomouc, HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec

23. kolo, pátek 30. 11.
Mountfield H. Králové - HC Škoda Plzeň, HC Kometa Brno - HC Vítkovice Ridera, HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice, HC Olomouc - BK Mladá Boleslav, HC VERVA Litvínov - Bílí Tygři Liberec, HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha, Aukro Berani Zlín - Piráti Chomutov

24. kolo, neděle 2. 12.
HC Sparta Praha - HC VERVA Litvínov (23. 10.), BK Mladá Boleslav - Aukro Berani Zlín, HC Dynamo Pardubice - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno, HC Vítkovice Ridera - Mountfield H. Králové, Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary

25. kolo, pátek 7. 12.
HC Kometa Brno - HC Sparta Praha, HC VERVA Litvínov - HC Škoda Plzeň, Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Ridera, HC Energie Karlovy Vary - HC Dynamo Pardubice, Mountfield H. Králové - BK Mladá Boleslav, HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov, HC Olomouc - Aukro Berani Zlín

26. kolo, neděle 9. 12.
HC Dynamo Pardubice - Mountfield H. Králové, HC Škoda Plzeň - HC Energie Karlovy Vary, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec, Aukro Berani Zlín - HC Kometa Brno, HC Vítkovice Ridera - HC VERVA Litvínov, HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec, Piráti Chomutov - HC Olomouc

27. kolo, středa 19. 12.
HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec, HC Dynamo Pardubice - HC Vítkovice Ridera, BK Mladá Boleslav - HC VERVA Litvínov, Piráti Chomutov - HC Kometa Brno, HC Olomouc - HC Energie Karlovy Vary, HC Sparta Praha - Mountfield H. Králové, Aukro Berani Zlín - HC Oceláři Třinec

28. kolo, pátek 21. 12.
HC Vítkovice Ridera - HC Sparta Praha, HC Energie Karlovy Vary - BK Mladá Boleslav, HC Oceláři Třinec - HC Olomouc, HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň, Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice, Mountfield H. Králové - Piráti Chomutov, HC VERVA Litvínov - Aukro Berani Zlín

29. kolo, středa 26. 12.
Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec, HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha, Aukro Berani Zlín - Mountfield H. Králové, HC Dynamo Pardubice - HC VERVA Litvínov, BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Ridera, HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary, HC Olomouc - HC Kometa Brno

30. kolo, pátek 28. 12.
HC Energie Karlovy Vary - Aukro Berani Zlín, HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň, HC Kometa Brno - BK Mladá Boleslav, Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec, HC Sparta Praha - HC Dynamo Pardubice, HC VERVA Litvínov - Piráti Chomutov, Mountfield H. Králové - HC Olomouc

31. kolo, neděle 30. 12. 2018
Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň, HC Energie Karlovy Vary - HC VERVA Litvínov, HC Dynamo Pardubice - HC Kometa Brno, BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha, HC Olomouc - HC Vítkovice Ridera, HC Oceláři Třinec - Mountfield H. Králové, Aukro Berani Zlín - Bílí Tygři Liberec

32. kolo, pátek 4. 1. 2019
HC Škoda Plzeň - HC Dynamo Pardubice, Mountfield H. Králové - HC Energie Karlovy Vary, HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec, HC VERVA Litvínov - HC Olomouc, HC Vítkovice Ridera - Aukro Berani Zlín, HC Sparta Praha - Piráti Chomutov, Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav

33. kolo, neděle 6. 1.
Mountfield H. Králové - HC Kometa Brno, HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav - HC Dynamo Pardubice, Aukro Berani Zlín - HC Škoda Plzeň, HC Olomouc - HC Sparta Praha, HC Oceláři Třinec - HC VERVA Litvínov, Piráti Chomutov - HC Vítkovice Ridera

34. kolo, pátek 11. 1.
HC VERVA Litvínov - Mountfield H. Králové, HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav, HC Vítkovice Ridera - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary, Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc, HC Sparta Praha - Aukro Berani Zlín, HC Dynamo Pardubice - Piráti Chomutov

35. kolo, neděle 13. 1.
HC Kometa Brno - HC VERVA Litvínov, Aukro Berani Zlín - HC Dynamo Pardubice, HC Olomouc - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha, Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav, HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Ridera, Mountfield H. Králové - Bílí Tygři Liberec

36. kolo, pátek 18. 1.
HC Škoda Plzeň - Mountfield H. Králové, HC Vítkovice Ridera - HC Kometa Brno, HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec, BK Mladá Boleslav - HC Olomouc, Bílí Tygři Liberec - HC VERVA Litvínov, HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary, Piráti Chomutov - Aukro Berani Zlín

37. kolo, neděle 20. 1.
HC VERVA Litvínov - HC Sparta Praha, Aukro Berani Zlín - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - HC Dynamo Pardubice, HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň, HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec, Mountfield H. Králové - HC Vítkovice Ridera, HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov

38. kolo, pátek 25. 1.
HC Sparta Praha - HC Kometa Brno, HC Škoda Plzeň - HC VERVA Litvínov, HC Vítkovice Ridera - Bílí Tygři Liberec, HC Dynamo Pardubice - HC Energie Karlovy Vary, BK Mladá Boleslav - Mountfield H. Králové, Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec, Aukro Berani Zlín - HC Olomouc

39. kolo, neděle 27. 1.
Mountfield H. Králové - HC Dynamo Pardubice, HC Energie Karlovy Vary - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav, HC Kometa Brno - Aukro Berani Zlín, HC VERVA Litvínov - HC Vítkovice Ridera, Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha, HC Olomouc - Piráti Chomutov

40. kolo, úterý 29. 1.
Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň, HC Vítkovice Ridera - HC Dynamo Pardubice, HC VERVA Litvínov - BK Mladá Boleslav, HC Kometa Brno - Piráti Chomutov, HC Energie Karlovy Vary - HC Olomouc, Mountfield H. Králové - HC Sparta Praha, HC Oceláři Třinec - Aukro Berani Zlín

41. kolo, pátek 1. 2.
HC Sparta Praha - HC Vítkovice Ridera, BK Mladá Boleslav - HC Energie Karlovy Vary, HC Olomouc - HC Oceláři Třinec, HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno, HC Dynamo Pardubice - Bílí Tygři Liberec, Piráti Chomutov - Mountfield H. Králové, Aukro Berani Zlín - HC VERVA Litvínov

42. kolo, neděle 3. 2.
Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov, HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň, Mountfield H. Králové - Aukro Berani Zlín, HC VERVA Litvínov - HC Dynamo Pardubice, HC Vítkovice Ridera - BK Mladá Boleslav, HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - HC Olomouc

43. kolo, středa 13. 2.
Aukro Berani Zlín - HC Energie Karlovy Vary, HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Ridera, BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno, HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec, HC Dynamo Pardubice - HC Sparta Praha, Piráti Chomutov - HC VERVA Litvínov, HC Olomouc - Mountfield H. Králové

44. kolo, pátek 15. 2.
HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov, HC VERVA Litvínov - HC Energie Karlovy Vary, HC Kometa Brno - HC Dynamo Pardubice, HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav, HC Vítkovice Ridera - HC Olomouc, Mountfield H. Králové - HC Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec - Aukro Berani Zlín

45. kolo, neděle 17. 2.
HC Dynamo Pardubice - HC Škoda Plzeň, HC Energie Karlovy Vary - Mountfield H. Králové, HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno, HC Olomouc - HC VERVA Litvínov, Aukro Berani Zlín - HC Vítkovice Ridera, Piráti Chomutov - HC Sparta Praha, BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec

46. kolo, úterý 19. 2.
HC Kometa Brno - Mountfield H. Králové, Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary, HC Dynamo Pardubice - BK Mladá Boleslav, HC Škoda Plzeň - Aukro Berani Zlín, HC Sparta Praha - HC Olomouc, HC VERVA Litvínov - HC Oceláři Třinec, HC Vítkovice Ridera - Piráti Chomutov

47. kolo, pátek 22. 2.
Mountfield H. Králové - HC VERVA Litvínov, BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Ridera - HC Energie Karlovy Vary, HC Kometa Brno - HC Olomouc, Bílí Tygři Liberec - Aukro Berani Zlín, HC Sparta Praha - Piráti Chomutov, HC Dynamo Pardubice

48. kolo, neděle 24. 2.
BK Mladá Boleslav - Piráti Chomutov, HC Vítkovice Ridera - HC Energie Karlovy Vary, Bílí Tygři Liberec - Mountfield H. Králové, HC VERVA Litvínov - HC Kometa Brno, HC Dynamo Pardubice - Aukro Berani Zlín, HC Škoda Plzeň - HC Olomouc, HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec

49. kolo, pátek 1. 3.
Mountfield H. Králové - HC Škoda Plzeň, HC Kometa Brno - HC Vítkovice Ridera, HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice, HC Olomouc - BK Mladá Boleslav, HC VERVA Litvínov - Bílí Tygři Liberec, HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha, Aukro Berani Zlín - Piráti Chomutov

50. kolo, neděle 3. 3.
HC Sparta Praha - HC VERVA Litvínov, BK Mladá Boleslav - Aukro Berani Zlín, HC Dynamo Pardubice - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno, HC Vítkovice Ridera - Mountfield H. Králové, Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary

51. kolo, úterý 5. 3.
HC Kometa Brno - HC Sparta Praha, HC VERVA Litvínov - HC Škoda Plzeň, Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Ridera, HC Energie Karlovy Vary - HC Dynamo Pardubice, Mountfield H. Králové - BK Mladá Boleslav, HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov, HC Olomouc - Aukro Berani Zlín

52. kolo, pátek 8. 3.
HC Dynamo Pardubice - Mountfield H. Králové, HC Škoda Plzeň - HC Energie Karlovy Vary, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec, Aukro Berani Zlín - HC Kometa Brno, HC Vítkovice Ridera - HC VERVA Litvínov, HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec, Piráti Chomutov - HC Olomouc