Pořadí:

8. Deninka 124
9. becky 119
10. CarlesPuyol 117

Na oficiálních webových stránkách klubu tipují fanoušci již od roku 2002 výsledky zápasů Vervy v základní části Tipsport extraligy. Vítěz nyní získal rovných 150 bodů.

Kde žijete?
„V Hradci Králové.“

Sportoval jste aktivně či stále sportujete?
„Od třinácti let jsem hrál hokejbal, sice jen na krajské úrovni, ale vydržel jsem až do třiceti let. Zároveň jsem chodil hrát hokej, takové "sranda mače" s kamarády, ale hokej to byl… V současné době hraji již šestým rokem v Hradci Králové amatérskou florbalovou ligu.“

Jako Východočecha se vás musíme zeptat: od kdy a proč vlastně jste začal fandit našemu klubu?
„Litvínovu fandím od roku 1994. V sezóně 1993/94 hrál Hradec extraligu, ale sestoupil. Mě hokej bavil, chtěl jsem dál fandit někomu v extralize a vybral jsem si Litvínov.“

Jak se snášíte s Hradečáky?
„Když hraje Litvínov v Hradci, slyším: chraň tě pánbůh, aby jste tady vyhráli… Ale je to v pohodě, stejně mi to nikdo neodpáře. Oni už si všichni v mém okolí za těch dvaadvacet let zvykli.“

Jak dlouho tipujete a kdy jste se do soutěže poprvé zapojil?
„Poprvé jsem se do soutěže Žlutočerná trefa zapojil v sezóně 2010/2011. Už si ani přesně nepamatuji, kolikátý jsem skončil.“

Jaké jste měl další výsledky?
„Hned následující sezonu 2011/2012 se mi už dařilo a v konečném pořadí jsem bral „stříbro“. Další ročníky to moc nešlo až na ten letošní…“

Jak z vašeho pohledu probíhala sezóna? Jak se vám v tipování dařilo, kde jste se pohyboval?
„Letošní sezóna nebyla pro „Chezu“ moc povedená, ale jak se říká: konec dobrý, všechno dobré. Ta následující bude určitě lepší, zakončená play off. A tam už se pak může stát cokoliv.
Co se týče Žlutočerné trefy, nějak jsem na "tipovačku" zapomněl a začal až od 5. kola. Ale během několika kol jsem se prodral do první desítky a později na první místo. Tam jsem vydržel až do 49. kola. Pak jsem klesl na místo druhé, ale nakonec se dostal se štěstím zpátky na příčku nejvyšší.“

Navštěvujete litvínovské zápasy? Doma, venku?
„Pravidelně jsem vždy kolem vánoc jezdíval na jeden zápas do Litvínova. Ráno autem směr severní Čechy, pak návštěva fanshopu před zimním stadiónem, tam jsem vždycky nechal peněz…. Poté hokej a kolem půlnoci zpátky doma v Hradci. Rád na to vzpomínám.
V současné době jezdím fandit „Cheze“, pokud vyjde čas, do Pardubic. A samozřejmě když hraje v Hradci.“

Váš největší zážitek s litvínovským hokejem?
„Největším zážitkem byla pro mě určitě loňská mistrovská sezona. Osobně jsem v Litvínově bohužel nebyl, je to přece jen daleko. Všechny zápasy jsem ale sledoval. Jak se dalo, v televizi, po internetu. Byla to paráda po všech stránkách a já věřím, že to nebyl poslední takový rok.“

Děkujeme všem fanouškům za účast v naší soutěži a těšíme se na vaše tipy v ročníku 2016/2017!