Rozhovory 21.11.2021
Autor: Kamila Stříteská, Daniel Kinc

400 gólů? Na první si nevzpomínám, škoda, že tento padl ve špatnou chvíli, říkal po prohře kapitán V. Hübl

Jubilejní 400. gól v extralize zaznamenal v utkání s Kometou kapitán Viktor Hübl. Stal se tak teprve pátým hráčem v historii české nejvyšší soutěže od roku 1936, který této mety dosáhl. Jak hodnotil utkání a co říkal na překonání dalšího milníku?

Viktore, jak byste zhodnotil utkání s Kometou?

Začali jsme celkem dobře. Vstřelili jsme první gól, ale druhá třetina byla z naší strany hodně špatná. Kometa nám odskočila ve třetí třetině už na 3:1 a kontrolovala hru. Dnes bych řekl, že soupeř byl jasně lepší a zaslouženě vyhrál.

Čím to podle vás bylo, že nad vámi mělo Brno takovou převahu?

Měli lepší pohyb, přistupovali jsme pozdě, propadali jsme. V obranném pásmu jsme prohrávali osobní souboje. Když jsme dali tolik prostoru šikovným hráčům, jaké Brno má, tak nás potrestali.

Vstřelil jste jubilejní 400. gól v české nejvyšší soutěži. Věděl jste, že tento milník blíží?

Kluci mi to připomínali, zejména maséři. Škoda, že padnul ve špatnou chvíli.

Vzpomenete si na první extraligovou trefu?

Moc ne. Někdo mi to připomínal, když jsem nedávno dal nějaký gól, ale osobně si to moc nepamatuju.

Jak se změnila vaše hra pod vedením Vladimíra Růžičky?

Změna byla vidět v domácím zápase, kdy jsme byli aktivnější. Bohužel tentokrát to vypadalo tak, jako by se minulé utkání vůbec neodehrálo a ke změně nedošlo. Obraz hry byl úplně opačný. Neplnili jsme to, co jsme měli. Měli jsme špatný pohyb, nechávali jsme soupeři hodně místa, prohrávali osobní souboje. V tom byl největší rozdíl.

Zápasy - Junioři včera

Junioři padli s Pardubicemi po prodloužení 3:4

Ve 22. kole juniorské Extraligy zavítaly na led Litvínova Pardubice. Zápas přinesl celkem sedm branek, včetně té vítězné z prodloužení. Skóre sice otevřeli domácí, ale hosté otočili na 1:3, takže ke konci utkání to byli právě Litvínovští, kteří museli vynaložit své síly, aby dostali zápas do prodloužení.
Více >
Mládež včera

Chceme naší prací ukázat, že hokej v Litvínově je sportem číslo jedna, říká Kamil Havelka

Vedení sportovního spolku před sezónou angažovalo novou posilu do svého týmu. Mikael Pančák byl trefou do černého. Do práce s těmi nejmenšími vnesl nový vítr a pomáhá tak nastartovat změnu. Kamil Havelka, který je předsedou spolku HC Litvínov v obsáhlém rozhovoru zhodnotil jeho dosavadní práci a rozhodnutí, proč k této změně s vedením došli....
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Úspěšný vstup do dorostenecké nadstavby! Litvínov porazil Chomutov 5:4

Zatímco extraligová sezona je v plném proudu, její dorostenecká sestřička pomalu přechází ve vyřazovací část. Do nadstavby zasáhl i Litvínov, mladí chemici v úvodním duelu porazili nedaleký Chomutov. Přestože vedli už o tři branky, nakonec se o výhru strachovali.
Více >
×
Dnes v 13:00 | Jun.
HC VERVA Litvínov
Mountfield HK