Novinky

Hledat:
Klub před 2 dny

Filip Helt míří do Jihlavy

Filip Helt opouští Litvínov. Vedení klubu neuplatnilo třiadvacetiletému útočníkovi opci, který tak odchází do jihlavské Dukly.
Tiskové zprávy 01.05.2021

Litvínov podepsal mladíky Denise Zemana a Michala Guta

Verva podepsala víceleté smlouvy s perspektivními mladíky, obráncem Denisem Zemanem, a útočníkem Michalem Gutem. „V obou vidíme nadějné hráče do budoucna. Jsou to kluci z regionu a jsme rádi, že se rozhodli další fázi...
Klub 01.05.2021

Útočník Jakub Petružálek se loučí s Litvínovem

Litvínovský odchovanec Jakub Petružálek nebude v nové sezóně pokračovat v litvínovském dresu. Vedení klubu neuplatnilo opci na šestatřicetiletého útočníka, který tak na severu Čech končí. „Chtěli bychom Jakubovi...
Další stránky
123456>>
Konto našeho srdce 27.04.2021

Společně s ČSOB, Medicco a Wegget jsme pomohli malému Darýskovi a slečně Johance

Konto našeho srdce s podporou ČSOB, partnery Medicco, s.r.o. a Wegett.cz pomohlo malému Darýskovi a slečně Johance.
Více >
Mládež 16.04.2021

Útočník David Skuhrovec je v nominaci na MS do osmnácti let

Skvělá zpráva přišla z jihomoravského Vyškova. Trenéři reprezentační osmnáctky zveřejnili zúženou soupisku na mistrovství světa do osmnácti let, na které figuruje i litvínovský útočník David Skuhrovec.
Více >
Mládež 14.04.2021

Litvínovští hráči v mládežnických reprezentacích do osmnácti a dvaceti let

Sezona už je sice u konce, pro některé hráče ale ještě pokračuje. O nominaci na mistrovství světa osmnáctiletých aktuálně bojuje útočník David Skuhrovec. S kategorií do dvaceti let se pak v rámci dalšího přípravného kempu připravují obránci Ondřej Baláž, Jiří Háva a útočník Lukáš Stehlík.
Více >