Tipsport extraliga 2017/18

zápasdatumstadiondomácí hosté  
1. pá 8.9.2017 Home Monitoring Aréna, Plzeň  Plzeň  Litvínov  5:1
2. ne 10.9.2017 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Liberec  2:0
3. út 12.9.2017 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Hr. Králové  3:0
5. (CT17:35) ne 17.9.2017 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Olomouc  0:3
6. pá 22.9.2017 ZS Luďka Čajky, Zlín  Zlín  Litvínov  3:2
7. so 23.9.2017 Werk Arena, Třinec  Třinec  Litvínov  5:1
8. pá 29.9.2017 Škoenergo Aréna, Ml. Boleslav  Ml.Boleslav  Litvínov  2:0
9. ne 1.10.2017 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Chomutov  2:3
10. pá 6.10.2017 Horácký zimní stadión, Jihlava  Jihlava  Litvínov  4:1
11. ne 8.10.2017 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Pardubice  0:1sn
4. út 10.10.2017 O2 arena, Praha  Sparta  Litvínov  3:1
12. pá 13.10.2017 Ostravar aréna, Ostrava-Zábřeh  Vítkovice  Litvínov  7:3
13. ne 15.10.2017 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Brno  4:3sn
14. út 17.10.2017 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Plzeň  2:1pr.
15. (CT) pá 20.10.2017 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Liberec  2:3sn
16. ne 22.10.2017 ČPP, Hradec Králové  Hr. Králové  Litvínov  4:5sn
17. pá 27.10.2017 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Sparta  4:3
18. ne 29.10.2017 Zimní stadión, Olomouc  Olomouc  Litvínov  1:3
19. (CT) pá 3.11.2017 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Zlín  1:3
20. ne 5.11.2017 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Třinec  2:3
21. st 15.11.2017 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Ml.Boleslav  6:3
22. pá 17.11.2017 SD Aréna, Chomutov  Chomutov  Litvínov  1:3
23. ne 19.11.2017 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Jihlava  3:0
24. út 21.11.2017 Tipsport arena, Pardubice  Pardubice  Litvínov  5:0
25. pá 24.11.2017 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Vítkovice  2:1pr.
26. ne 26.11.2017 DRFG Arena, Brno  Brno  Litvínov  6:2
27. pá 1.12.2017 Home Monitoring Aréna, Plzeň  Plzeň  Litvínov  5:1
28. ne 3.12.2017 Home Credit Arena, Liberec  Liberec  Litvínov  4:3pr.
29. pá 8.12.2017 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Hr. Králové  3:4
30. ne 10.12.2017 O2 arena, Praha  Sparta  Litvínov  3:6
31. st 20.12.2017 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Olomouc  2:3sn
32. pá 22.12.2017 ZS Luďka Čajky, Zlín  Zlín  Litvínov  2:4
33. út 26.12.2017 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Třinec  2:5
34. čt 28.12.2017 Škoenergo Aréna, Ml. Boleslav  Ml.Boleslav  Litvínov  0:2
35. so 30.12.2017 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Chomutov  2:3sn
36. st 3.1.2018 Horácký zimní stadión, Jihlava  Jihlava  Litvínov  5:4
37. pá 5.1.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Pardubice  1:2
38. ne 7.1.2018 Ostravar aréna, Ostrava-Zábřeh  Vítkovice  Litvínov  6:3
39. pá 12.1.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Brno  1:4
40. ne 14.1.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Plzeň  4:5
41. pá 19.1.2018 Home Credit Arena, Liberec  Liberec  Litvínov  5:1
42. (CT) ne 21.1.2018 ČPP aréna, Hradec Králové  Hr. Králové  Litvínov  7:3
49. út 23.1.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Jihlava  1:3
43. pá 26.1.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Sparta  1:4
44. ne 28.1.2018 Zimní stadion, Olomouc  Olomouc  Litvínov  4:2
45. út 30.1.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Zlín  3:4pr.
46. pá 2.2.2018 Werk Arena, Třinec  Třinec  Litvínov  4:3
47. ne 4.2.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Ml.Boleslav  4:3pr.
48. (CT) út 6.2.2018 SD Aréna, Chomutov  Chomutov  Litvínov  3:4sn
50. st 28.2.2018 Tipsport arena Pardubice  Pardubice  Litvínov  2:1
51. pá 2.3.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Vítkovice  2:1pr.
52. ne 4.3.2018 DRFG Arena, Brno  Brno  Litvínov  4:0
P-out 1 út 6.3.2018 SD Aréna, Chomutov  Chomutov  Litvínov  3:4pr.
P-out 2 pá 9.3.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Ml.Boleslav  2:3pr.
P-out 3 ne 11.3.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Jihlava  2:0
P-out 4 pá 16.3.2018 Horácký zimní stadión, Jihlava  Jihlava  Litvínov  0:1
P-out 5 ne 18.3.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Chomutov  1:3
P-out 6 pá 23.3.2018 Škoenergo Aréna, Ml. Boleslav  Ml.Boleslav  Litvínov  5:2
Baraz-1 út 27.3.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Karlovy Vary  3:1
Baraz-2 pá 30.3.2018 ČEZ Stadion Kladno  Kladno  Litvínov  1:2
Baraz-3 ne 1.4.2018 Horácký zimní stadión, Jihlava  Jihlava  Litvínov  4:1
Baraz-4 út 3.4.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Jihlava  2:4
Baraz-5 pá 6.4.2018 KV Aréna, Karlovy Vary  Karlovy Vary  Litvínov  3:4pr.
Baraz-6 ne 8.4.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Kladno  1:2
Baraz-7(CT) út 10.4.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Karlovy Vary  1:5
Baraz-8 pá 13.4.2018 ČEZ Stadion Kladno  Kladno  Litvínov  1:3
Baraz-9 ne 15.4.2018 Horácký zimní stadión, Jihlava  Jihlava  Litvínov  2:1sn
Baraz-10 út 17.4.2018 ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Jihlava  3:2
Baraz-11 pá 20.4.2018 KV Aréna, Karlovy Vary  Karlovy Vary  Litvínov  0:1pr.
Baraz-12 ne 22.4.2018 ZS I. Hlinky  Litvínov  Kladno  5:2
Baráž: 100 Kč k sezení, 50 Kč k stání, permanentkáři zdarma. * V posledních dvou kolech baráže může být nařízen jednotný začátek. * Skupina o 11. - 14. místo: 100 Kč k sezení, 50 Kč k stání, permanentkáři zdarma. * Zákl.část: na základě zejména obsazenosti hal došlo proti původnímu rozpisu ke změnám: prohození pořadatelství zápasů 20.10. a 3.12. (Liberec), resp. 23.9. (navíc přesun z 24.9.) a 5. 11. (Třinec), k přesunu zápasu z 15.9. na 10.10. (Sparta), atd. Poslední dvě kola zákl. části mají nařízen jednotný začátek v 17:20, resp. v 16:20 hodin