Výsledkový servis

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CHM HKM KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
39 ne 15.1.2017 K. Vary Zlín 4:1
39 ne 15.1.2017 Vítkovice Oceláři 6:3
39 ne 15.1.2017 Litvínov Pardubice 5:4p
39 ne 15.1.2017 Plzeň Sparta 2:3p
39 ne 15.1.2017 Kometa Olomouc 1:3
39 ne 15.1.2017 Ml. Boleslav Liberec 1:3
 
38 pá 13.1.2017 Oceláři Ml. Boleslav 0:3
38 pá 13.1.2017 Chomutov Kometa 6:3
38 pá 13.1.2017 Liberec Litvínov 2:1
38 pá 13.1.2017 Zlín Hr. Králové 4:1
38 pá 13.1.2017 Pardubice Plzeň 2:3
38 pá 13.1.2017 Olomouc Vítkovice 5:0
38 pá 13.1.2017 Sparta K. Vary 2:1p
 
37 út 10.1.2017 Zlín Olomouc 3:1
 
30 út 10.1.2017 Vítkovice Hr. Králové 3:6
 
37 ne 8.1.2017 K. Vary Plzeň 0:3
37 ne 8.1.2017 Vítkovice Pardubice 4:1
37 ne 8.1.2017 Litvínov Sparta 3:2
37 ne 8.1.2017 Hr. Králové Oceláři 5:1
37 ne 8.1.2017 Kometa Liberec 3:0
37 ne 8.1.2017 Ml. Boleslav Chomutov 2:3
 
36 pá 6.1.2017 Oceláři Kometa 4:1
36 pá 6.1.2017 Chomutov Zlín 3:1
36 pá 6.1.2017 Plzeň Litvínov 4:2
36 pá 6.1.2017 Liberec Vítkovice 2:1
36 pá 6.1.2017 Pardubice K. Vary 2:3
36 pá 6.1.2017 Sparta Ml. Boleslav 4:0
 
35 út 3.1.2017 Vítkovice Plzeň 2:4
35 út 3.1.2017 Ml. Boleslav Pardubice 5:1
35 út 3.1.2017 Zlín Oceláři 4:2
35 út 3.1.2017 Olomouc Chomutov 1:3
35 út 3.1.2017 K. Vary Litvínov 2:3
35 út 3.1.2017 Hr. Králové Liberec 3:2
35 út 3.1.2017 Kometa Sparta 2:5
 
34 pá 30.12.2016 Oceláři Chomutov 3:1
34 pá 30.12.2016 Litvínov Vítkovice 1:2
34 pá 30.12.2016 Liberec Olomouc 3:2
34 pá 30.12.2016 Pardubice Kometa 1:3
34 pá 30.12.2016 K. Vary Ml. Boleslav 3:4
34 pá 30.12.2016 Sparta Zlín 0:3
 
33 st 28.12.2016 Vítkovice K. Vary 3:1
33 st 28.12.2016 Zlín Liberec 2:3
33 st 28.12.2016 Ml. Boleslav Plzeň 2:4
33 st 28.12.2016 Olomouc Oceláři 2:3
33 st 28.12.2016 Kometa Litvínov 2:1
33 st 28.12.2016 Chomutov Pardubice 1:3
 
32 po 26.12.2016 K. Vary Kometa 4:2
32 po 26.12.2016 Vítkovice Ml. Boleslav 3:2
32 po 26.12.2016 Plzeň Olomouc 1:2sn
32 po 26.12.2016 Sparta Chomutov 2:3
32 po 26.12.2016 Pardubice Zlín 3:2p
32 po 26.12.2016 Liberec Oceláři 3:0
 
31 čt 22.12.2016 Oceláři K. Vary 4:2
31 čt 22.12.2016 Zlín Plzeň 3:1
31 čt 22.12.2016 Chomutov Liberec 0:3
31 čt 22.12.2016 Hr. Králové Pardubice 5:1
31 čt 22.12.2016 Ml. Boleslav Litvínov 3:6
31 čt 22.12.2016 Olomouc Sparta 1:5
31 čt 22.12.2016 Kometa Vítkovice 1:2sn
 
30 út 20.12.2016 Oceláři Sparta 2:1
30 út 20.12.2016 Plzeň Kometa 2:1p
30 út 20.12.2016 Litvínov Chomutov 3:2p
30 út 20.12.2016 Ml. Boleslav Zlín 2:3p
30 út 20.12.2016 Pardubice Liberec 2:3
30 út 20.12.2016 K. Vary Olomouc 2:3p
 
29 ne 11.12.2016 Liberec Sparta 1:3
29 ne 11.12.2016 Chomutov Plzeň 2:1p
29 ne 11.12.2016 Litvínov Oceláři 3:4p
29 ne 11.12.2016 Zlín Vítkovice 4:3sn
29 ne 11.12.2016 Olomouc Pardubice 2:4
29 ne 11.12.2016 Hr. Králové K. Vary 3:0
29 ne 11.12.2016 Kometa Ml. Boleslav 4:1
 
28 pá 9.12.2016 Vítkovice Chomutov 4:3p
28 pá 9.12.2016 Litvínov Zlín 2:1
28 pá 9.12.2016 Kometa Hr. Králové 4:3
28 pá 9.12.2016 Ml. Boleslav Olomouc 4:3p
28 pá 9.12.2016 Pardubice Sparta 1:5
28 pá 9.12.2016 K. Vary Liberec 5:3
28 čt 8.12.2016 Plzeň Oceláři 0:1
 
27 ne 4.12.2016 Sparta Vítkovice 3:4p
27 ne 4.12.2016 Oceláři Pardubice 3:2p
27 ne 4.12.2016 Zlín Kometa 4:3
27 ne 4.12.2016 K. Vary Chomutov 4:5sn
27 ne 4.12.2016 Plzeň Liberec 5:2
27 ne 4.12.2016 Olomouc Litvínov 7:1
27 ne 4.12.2016 Hr. Králové Ml. Boleslav 3:1
 
26 pá 2.12.2016 Zlín K. Vary 1:0
26 pá 2.12.2016 Oceláři Vítkovice 3:2p
26 pá 2.12.2016 Chomutov Hr. Králové 5:4p
26 pá 2.12.2016 Olomouc Kometa 5:2
26 pá 2.12.2016 Pardubice Litvínov 2:3
26 pá 2.12.2016 Sparta Plzeň 2:1
26 čt 1.12.2016 Liberec Ml. Boleslav 2:1p
 
22 út 29.11.2016 Sparta Kometa 3:2
 
18 út 29.11.2016 Liberec Chomutov 2:0
 
25 ne 27.11.2016 Plzeň Pardubice 3:4sn
25 ne 27.11.2016 Vítkovice Olomouc 3:1
25 ne 27.11.2016 Liberec Litvínov 1:2
25 ne 27.11.2016 Kometa Chomutov 3:0
25 ne 27.11.2016 Hr. Králové Zlín 4:1
25 ne 27.11.2016 Ml. Boleslav Oceláři 5:4
25 ne 27.11.2016 K. Vary Sparta 3:4sn
 
24 pá 25.11.2016 Oceláři Hr. Králové 3:4p
24 pá 25.11.2016 Olomouc Zlín 3:1
24 pá 25.11.2016 Plzeň K. Vary 3:1
24 pá 25.11.2016 Chomutov Ml. Boleslav 2:1
24 pá 25.11.2016 Pardubice Vítkovice 3:0
24 pá 25.11.2016 Liberec Kometa 4:3p
24 pá 25.11.2016 Sparta Litvínov 3:0
 
18 út 22.11.2016 Vítkovice Kometa 2:1
 
7 út 22.11.2016 Zlín Liberec 0:5
 
23 ne 20.11.2016 Litvínov Plzeň 2:0
23 ne 20.11.2016 Vítkovice Liberec 0:2
23 ne 20.11.2016 Zlín Chomutov 1:2
23 ne 20.11.2016 K. Vary Pardubice 4:3
23 ne 20.11.2016 Hr. Králové Olomouc 3:2
23 ne 20.11.2016 Kometa Oceláři 3:2sn
23 ne 20.11.2016 Ml. Boleslav Sparta 3:4
 
22 pá 18.11.2016 Oceláři Zlín 7:1
22 pá 18.11.2016 Litvínov K. Vary 2:1p
22 pá 18.11.2016 Plzeň Vítkovice 3:5
22 pá 18.11.2016 Chomutov Olomouc 5:4sn
22 pá 18.11.2016 Liberec Hr. Králové 2:1
22 pá 18.11.2016 Pardubice Ml. Boleslav 2:3
 
21 út 15.11.2016 Ml. Boleslav K. Vary 1:4
21 út 15.11.2016 Vítkovice Litvínov 4:1
21 út 15.11.2016 Olomouc Liberec 0:4
21 út 15.11.2016 Zlín Sparta 0:4
21 út 15.11.2016 Chomutov Oceláři 5:4sn
21 út 15.11.2016 Kometa Pardubice 2:3
21 út 15.11.2016 Hr. Králové Plzeň 1:4
 
20 ne 13.11.2016 Oceláři Olomouc 4:0
20 ne 13.11.2016 Sparta Hr. Králové 2:3
20 ne 13.11.2016 Pardubice Chomutov 4:1
20 ne 13.11.2016 K. Vary Vítkovice 5:4
20 ne 13.11.2016 Liberec Zlín 4:0
20 ne 13.11.2016 Plzeň Ml. Boleslav 1:0
20 ne 13.11.2016 Litvínov Kometa 3:2p
 
19 pá 11.11.2016 Oceláři Liberec 1:2
19 pá 11.11.2016 Ml. Boleslav Vítkovice 3:2
19 pá 11.11.2016 Chomutov Sparta 6:5p
19 pá 11.11.2016 Zlín Pardubice 4:5p
19 pá 11.11.2016 Olomouc Plzeň 2:5
19 pá 11.11.2016 Hr. Králové Litvínov 0:3
19 pá 11.11.2016 Kometa K. Vary 8:2
 
18 st 9.11.2016 K. Vary Oceláři 0:3
18 st 9.11.2016 Litvínov Ml. Boleslav 3:2
18 st 9.11.2016 Plzeň Zlín 1:3
18 st 9.11.2016 Pardubice Hr. Králové 3:4
 
17 ne 30.10.2016 Chomutov Litvínov 2:4
17 ne 30.10.2016 Oceláři Sparta 3:2
17 ne 30.10.2016 Zlín Ml. Boleslav 1:5
17 ne 30.10.2016 Liberec Pardubice 4:2
17 ne 30.10.2016 Olomouc K. Vary 3:0
17 ne 30.10.2016 Hr. Králové Vítkovice 2:1
17 ne 30.10.2016 Kometa Plzeň 8:5
 
16 pá 28.10.2016 Plzeň Chomutov 2:1
16 pá 28.10.2016 Pardubice Olomouc 2:1
16 pá 28.10.2016 Oceláři Litvínov 2:3p
16 pá 28.10.2016 Vítkovice Zlín 2:1p
16 pá 28.10.2016 Ml. Boleslav Kometa 2:4
16 pá 28.10.2016 K. Vary Hr. Králové 0:2
 
34 út 25.10.2016 Plzeň Hr. Králové 3:1
 
16 út 25.10.2016 Sparta Liberec 1:4
 
15 ne 23.10.2016 Sparta Pardubice 4:1
15 ne 23.10.2016 Oceláři Plzeň 3:4
15 ne 23.10.2016 Liberec K. Vary 2:0
15 ne 23.10.2016 Zlín Litvínov 4:1
15 ne 23.10.2016 Olomouc Ml. Boleslav 2:1
15 ne 23.10.2016 Hr. Králové Kometa 5:1
15 ne 23.10.2016 Chomutov Vítkovice 4:0
 
14 pá 21.10.2016 Vítkovice Sparta 3:1
14 pá 21.10.2016 Kometa Zlín 4:2
14 pá 21.10.2016 Plzeň Liberec 0:5
14 pá 21.10.2016 Ml. Boleslav Hr. Králové 3:1
14 pá 21.10.2016 Litvínov Olomouc 3:2sn
14 pá 21.10.2016 Pardubice Oceláři 0:4
14 pá 21.10.2016 K. Vary Chomutov 4:3p
 
32 út 18.10.2016 Litvínov Hr. Králové 3:2p
 
12 út 18.10.2016 Sparta K. Vary 3:1
 
9 út 18.10.2016 Vítkovice Plzeň 4:1
 
13 ne 16.10.2016 Plzeň Sparta 0:5
13 ne 16.10.2016 K. Vary Zlín 7:4
13 ne 16.10.2016 Kometa Olomouc 5:3
13 ne 16.10.2016 Hr. Králové Chomutov 3:2
13 ne 16.10.2016 Litvínov Pardubice 2:0
13 ne 16.10.2016 Ml. Boleslav Liberec 0:3
13 ne 16.10.2016 Vítkovice Oceláři 0:5
 
12 pá 14.10.2016 Pardubice Plzeň 4:2
12 pá 14.10.2016 Zlín Hr. Králové 3:2p
12 pá 14.10.2016 Oceláři Ml. Boleslav 4:3sn
12 pá 14.10.2016 Litvínov Liberec 3:2p
12 pá 14.10.2016 Chomutov Kometa 4:3p
12 pá 14.10.2016 Olomouc Vítkovice 2:4
 
6 út 11.10.2016 Pardubice Zlín 2:3
 
11 ne 9.10.2016 K. Vary Plzeň 1:2sn
11 ne 9.10.2016 Zlín Olomouc 3:1
11 ne 9.10.2016 Vítkovice Pardubice 2:0
11 ne 9.10.2016 Hr. Králové Oceláři 3:2sn
11 ne 9.10.2016 Litvínov Sparta 5:1
11 ne 9.10.2016 Ml. Boleslav Chomutov 4:2
11 ne 9.10.2016 Kometa Liberec 5:1
 
10 pá 7.10.2016 Oceláři Kometa 4:3p
10 pá 7.10.2016 Plzeň Litvínov 3:4
10 pá 7.10.2016 Chomutov Zlín 6:3
10 pá 7.10.2016 Liberec Vítkovice 3:1
10 pá 7.10.2016 Olomouc Hr. Králové 3:4p
10 pá 7.10.2016 Sparta Ml. Boleslav 9:0
10 út 4.10.2016 Pardubice K. Vary 5:3
 
9 ne 2.10.2016 Chomutov Olomouc 1:4
9 ne 2.10.2016 K. Vary Litvínov 1:3
9 ne 2.10.2016 Kometa Sparta 6:2
9 ne 2.10.2016 Zlín Oceláři 4:3sn
9 ne 2.10.2016 Hr. Králové Liberec 3:2sn
9 ne 2.10.2016 Ml. Boleslav Pardubice 2:1
 
8 pá 30.9.2016 Oceláři Chomutov 5:1
8 pá 30.9.2016 Litvínov Vítkovice 2:0
8 pá 30.9.2016 Plzeň Hr. Králové 4:3p
8 pá 30.9.2016 K. Vary Ml. Boleslav 2:5
8 pá 30.9.2016 Pardubice Kometa 3:4p
8 pá 30.9.2016 Olomouc Liberec 2:1sn
8 pá 30.9.2016 Sparta Zlín 5:1
 
7 út 27.9.2016 Olomouc Oceláři 1:2
7 út 27.9.2016 Vítkovice K. Vary 3:2sn
7 út 27.9.2016 Ml. Boleslav Plzeň 3:2
7 út 27.9.2016 Chomutov Pardubice 5:6p
7 út 27.9.2016 Kometa Litvínov 7:1
7 út 27.9.2016 Hr. Králové Sparta 2:3
 
6 ne 25.9.2016 K. Vary Kometa 2:4
6 pá 23.9.2016 Vítkovice Ml. Boleslav 2:5
6 pá 23.9.2016 Chomutov Sparta 4:3p
6 pá 23.9.2016 Plzeň Olomouc 5:6p
6 pá 23.9.2016 Litvínov Hr. Králové 3:2sn
6 pá 23.9.2016 Liberec Oceláři 0:3
 
1 út 20.9.2016 Liberec Plzeň 2:1
 
5 ne 18.9.2016 Oceláři K. Vary 7:0
5 ne 18.9.2016 Chomutov Liberec 3:2sn
5 ne 18.9.2016 Zlín Plzeň 1:2
5 ne 18.9.2016 Olomouc Sparta 3:2
5 ne 18.9.2016 Kometa Vítkovice 0:1sn
5 ne 18.9.2016 Ml. Boleslav Litvínov 3:4p
5 ne 18.9.2016 Hr. Králové Pardubice 8:2
 
4 pá 16.9.2016 Vítkovice Hr. Králové 3:2
4 pá 16.9.2016 Litvínov Chomutov 2:4
4 pá 16.9.2016 Plzeň Kometa 3:6
4 pá 16.9.2016 Ml. Boleslav Zlín 5:4
4 pá 16.9.2016 K. Vary Olomouc 3:1
4 pá 16.9.2016 Pardubice Liberec 4:5
4 pá 16.9.2016 Sparta Oceláři 3:4sn
 
3 út 13.9.2016 Oceláři Litvínov 2:1
3 út 13.9.2016 Liberec Sparta 2:3
3 út 13.9.2016 Zlín Vítkovice 2:0
3 út 13.9.2016 Chomutov Plzeň 6:4
3 út 13.9.2016 Hr. Králové K. Vary 4:0
3 út 13.9.2016 Olomouc Pardubice 2:1
3 út 13.9.2016 Kometa Ml. Boleslav 5:1
 
2 ne 11.9.2016 Plzeň Oceláři 1:2
2 ne 11.9.2016 K. Vary Liberec 1:5
2 ne 11.9.2016 Kometa Hr. Králové 3:1
2 ne 11.9.2016 Vítkovice Chomutov 2:3
2 ne 11.9.2016 Pardubice Sparta 2:3
2 ne 11.9.2016 Litvínov Zlín 3:6
2 ne 11.9.2016 Ml. Boleslav Olomouc 0:2
 
1 pá 9.9.2016 Oceláři Pardubice 4:1
1 pá 9.9.2016 Chomutov K. Vary 3:2
1 pá 9.9.2016 Hr. Králové Ml. Boleslav 4:5p
1 pá 9.9.2016 Vítkovice Sparta 3:2sn
1 pá 9.9.2016 Zlín Kometa 3:5
1 pá 9.9.2016 Olomouc Litvínov 1:3

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:02x
2:07x
2:117x
2:1pp6x
2:1sn1x
3:07x
3:117x
3:214x
3:2pp8x
3:2sn8x
4:05x
4:112x
4:28x
4:33x
4:3pp8x
4:3sn3x
5:01x
5:19x
5:22x
5:33x
5:43x
5:4pp2x
5:4sn2x
6:21x
6:33x
6:41x
6:5pp1x
7:01x
7:13x
7:41x
8:22x
8:51x
9:01x
0:11x
0:1sn1x
0:23x
0:38x
0:43x
0:54x
1:27x
1:2sn3x
1:39x
1:44x
1:54x
2:317x
2:3pp4x
2:48x
2:54x
3:45x
3:4pp6x
3:4sn3x
3:52x
3:64x
4:51x
4:5pp2x
4:5sn1x
5:6pp2x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.