Tipsport extraliga 2017/18

kolodatumstadiondomácí hosté  
1. 8.9. Home Monitoring Aréna, Plzeň  Plzeň  Litvínov  5:1
2. 10.9. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Liberec  2:0
3. 12.9. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Hr. Králové  3:0
5. (CT17:35) 17.9. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Olomouc  0:3
6. 22.9. ZS Luďka Čajky, Zlín  Zlín  Litvínov  3:2
7. 23.9. Werk Arena, Třinec  Třinec  Litvínov  5:1
8. 29.9. Škoenergo Aréna, Ml. Boleslav  Ml.Boleslav  Litvínov  2:0
9. 1.10. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Chomutov  2:3
10. 6.10. Horácký zimní stadión, Jihlava  Jihlava  Litvínov  4:1
11. 8.10. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Pardubice  0:1pen
4. 10.10. O2 arena, Praha  Sparta  Litvínov  3:1
12. 13.10. Ostravar aréna, Ostrava-Zábřeh  Vítkovice  Litvínov  7:3
13. 15.10. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Brno  4:3pen
14. 17.10. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Plzeň  2:1prod
15. (CT) 20.10. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Liberec  2:3pen
16. 22.10. ČPP, Hradec Králové  Hr. Králové  Litvínov  4:5pen
17. 27.10. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Sparta  4:3
18. 29.10. Zimní stadión, Olomouc  Olomouc  Litvínov  1:3
19. (CT) 3.11. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Zlín  1:3
20. 5.11. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Třinec  2:3
21. 15.11. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Ml.Boleslav  6:3
22. 17.11. SD Aréna, Chomutov  Chomutov  Litvínov  1:3
23. 19.11. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Jihlava  3:0
24. 21.11. Tipsport arena, Pardubice  Pardubice  Litvínov  5:0
25. 24.11. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Vítkovice  2:1prod
26. 26.11. DRFG Arena, Brno  Brno  Litvínov  6:2
27. 1.12. Home Monitoring Aréna, Plzeň  Plzeň  Litvínov  5:1
28. 3.12. Home Credit Arena, Liberec  Liberec  Litvínov  4:3prod
29. 8.12. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Hr. Králové  3:4
30. 10.12. O2 arena, Praha  Sparta  Litvínov  3:6
31. 20.12. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Olomouc  2:3pen
32. 22.12. ZS Luďka Čajky, Zlín  Zlín  Litvínov  2:4
33. 26.12. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Třinec  2:5
34. 28.12. Škoenergo Aréna, Ml. Boleslav  Ml.Boleslav  Litvínov  0:2
35. 30.12. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Chomutov  2:3pen
36. 3.1. Horácký zimní stadión, Jihlava  Jihlava  Litvínov  5:4
37. 5.1. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Pardubice  1:2
38. 7.1. Ostravar aréna, Ostrava-Zábřeh  Vítkovice  Litvínov  6:3
39. 12.1. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Brno  1:4
40. 14.1. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Plzeň  4:5
41. 19.1. Home Credit Arena, Liberec  Liberec  Litvínov  5:1
42. (CT) 21.1. ČPP aréna, Hradec Králové  Hr. Králové  Litvínov  7:3
49. 23.1. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Jihlava  1:3
43. 26.1. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Sparta  1:4
44. 28.1. Zimní stadion, Olomouc  Olomouc  Litvínov  4:2
45. 30.1. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Zlín  3:4prod
46. 2.2. Werk Arena, Třinec  Třinec  Litvínov  4:3
47. 4.2. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Ml.Boleslav  4:3prod
48. (CT) 6.2. SD Aréna, Chomutov  Chomutov  Litvínov  3:4pen
50. 28.2. Tipsport arena Pardubice  Pardubice  Litvínov  2:1
51. 2.3. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Vítkovice  2:1prod
52. 4.3. DRFG Arena, Brno  Brno  Litvínov  4:0
P-out 1 6.3. SD Aréna, Chomutov  Chomutov  Litvínov  3:4prod
P-out 2 9.3. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Ml.Boleslav  2:3prod
P-out 3 11.3. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Jihlava  2:0
P-out 4 16.3. Horácký zimní stadión, Jihlava  Jihlava  Litvínov  0:1
P-out 5 18.3. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Chomutov  1:3
P-out 6 23.3. Škoenergo Aréna, Ml. Boleslav  Ml.Boleslav  Litvínov  5:2
Baraz-1 27.3. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Karlovy Vary  3:1
Baraz-2 30.3. ČEZ Stadion Kladno  Kladno  Litvínov  1:2
Baraz-3 1.4. Horácký zimní stadión, Jihlava  Jihlava  Litvínov  4:1
Baraz-4 3.4. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Jihlava  2:4
Baraz-5 6.4. KV Aréna, Karlovy Vary  Karlovy Vary  Litvínov  3:4prod
Baraz-6 8.4. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Kladno  1:2
Baraz-7(CT) 10.4. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Karlovy Vary  1:5
Baraz-8 13.4. ČEZ Stadion Kladno  Kladno  Litvínov  1:3
Baraz-9 15.4. Horácký zimní stadión, Jihlava  Jihlava  Litvínov  2:1pen
Baraz-10 17.4. ZS I. Hlinky, Litvínov  Litvínov  Jihlava  3:2
Baraz-11 20.4. KV Aréna, Karlovy Vary  Karlovy Vary  Litvínov  0:1prod
Baraz-12 22.4. ZS I. Hlinky  Litvínov  Kladno  5:2
Baráž: 100 Kč k sezení, 50 Kč k stání, permanentkáři zdarma. * V posledních dvou kolech baráže může být nařízen jednotný začátek. * Skupina o 11. - 14. místo: 100 Kč k sezení, 50 Kč k stání, permanentkáři zdarma. * Zákl.část: na základě zejména obsazenosti hal došlo proti původnímu rozpisu ke změnám: prohození pořadatelství zápasů 20.10. a 3.12. (Liberec), resp. 23.9. (navíc přesun z 24.9.) a 5. 11. (Třinec), k přesunu zápasu z 15.9. na 10.10. (Sparta), atd. Poslední dvě kola zákl. části mají nařízen jednotný začátek v 17:20, resp. v 16:20 hodin