Tipsport extraliga 2014/2015 - základní část

Rozpis základní části TELH! Provedené a nahlášené změny na základě dohod klubů a stanovení TV přenosů včetně změn zde aktuálně zachycujeme, pokud o nich dostaneme informaci. Rozpis není uzavřený. Poslední aktualizace: 23. 2. 2015, přenosy ČT jsou stanoveny do 27. 2. 2015 včetně

1. kolo, pátek 12. září:
HC Olomouc - HC Slavia Praha, Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno, HC Vítkovice Steel - Mountfield Hr. Králové, HC Oceláři Třinec - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice (ČT, 18:20), HC VERVA Litvínov - HC Energie Karlovy Vary, PSG Zlín - BK Mladá Boleslav, HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň

2. kolo, neděle 14. září:
HC Kometa Brno - PSG Zlín (28. 10.), HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Steel, HC Škoda Plzeň - HC VERVA Litvínov, HC Oceláři Třinec - HC Olomouc, HC Slavia Praha - Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, Mountfield Hr. Králové - HC Sparta Praha

3. kolo, úterý 16. září:
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Slavia Praha, HC Olomouc - PSG Zlín, HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav, Bílí Tygři Liberec - Mountfield Hr. Králové, HC Vítkovice Steel - HC Kometa Brno, HC Škoda Plzeň - HC Energie Karlovy Vary (ČT, 18:20), HC VERVA Litvínov - HC Oceláři Třinec

4. kolo, pátek 19. září:
HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha, HC Kometa Brno - HC Olomouc, HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Steel, HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň, PSG Zlín - Bílí Tygři Liberec, Mountfield Hr. Králové - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice (ČT, 18:20), BK Mladá Boleslav - HC VERVA Litvínov

5. kolo, neděle 21. září:
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Olomouc, HC Energie Karlovy Vary - Mountfield Hr. Králové, Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec, HC Vítkovice Steel - PSG Zlín, HC VERVA Litvínov - HC Kometa Brno, HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav, HC Slavia Praha - HC Sparta Praha (ČT, 18:20)

6. kolo, pátek 26. září:
HC Olomouc - Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav - HC Energie Karlovy Vary, HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň, Mountfield Hr. Králové - HC VERVA Litvínov, HC Kometa Brno - HC Sparta Praha (ČT, 18:20), PSG Zlín - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Slavia Praha - HC Vítkovice Steel (30. 9.)

7. kolo, neděle 28. září:
BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec, HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha, HC Vítkovice Steel - Bílí Tygři Liberec, HC Sparta Praha - HC Olomouc, HC VERVA Litvínov - PSG Zlín (ČT, 18:20, vysílání až od cca 19:30), HC Škoda Plzeň - Mountfield Hr. Králové, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Kometa Brno

8. kolo, pátek 3. října:
Mountfield Hr. Králové - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - HC Vítkovice Steel (ČT, 18:20), HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary, HC Slavia Praha - HC VERVA Litvínov (28. 10.), PSG Zlín - HC Sparta Praha, Bílí Tygři Liberec - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice

9. kolo, neděle 5. října:
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Vítkovice Steel, HC Energie Karlovy Vary - HC Kometa Brno, BK Mladá Boleslav - HC Slavia Praha, HC Oceláři Třinec - Mountfield Hr. Králové (ČT, 17:10), HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec, HC VERVA Litvínov - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - PSG Zlín

10. kolo, pátek 10. října:
HC Olomouc - BK Mladá Boleslav, HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň (21. 10.), HC Vítkovice Steel - HC VERVA Litvínov (21. 10.), HC Slavia Praha - Mountfield Hr. Králové, PSG Zlín - HC Energie Karlovy Vary, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Sparta Praha. (TV přenos není, kolize s kval. utkáním na ME ve fotbale)

11. kolo, neděle 12. října:
Mountfield Hr. Králové - PSG Zlín, HC Sparta Praha - HC Vítkovice Steel, HC VERVA Litvínov - Bílí Tygři Liberec, HC Škoda Plzeň - HC Olomouc, HC Oceláři Třinec - HC Slavia Praha, BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno (ČT, 18:20), HC Energie Karlovy Vary - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice

12. kolo, úterý 14. října:
PSG Zlín - HC Oceláři Třinec, HC Olomouc - Mountfield Hr. Králové (ČT, 19:00), HC Kometa Brno - HC Slavia Praha, Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary (30. 9., ČT, 18:20), HC Vítkovice Steel - BK Mladá Boleslav, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Škoda Plzeň, HC Sparta Praha - HC VERVA Litvínov

13. kolo, pátek 17. října:
BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec, HC Energie Karlovy Vary - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Steel, HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha (ČT, 17:20), Mountfield Hr. Králové - HC Kometa Brno, HC Slavia Praha - PSG Zlín, HC VERVA Litvínov - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice

14. kolo, neděle, 19. října:
HC Slavia Praha - HC Olomouc, HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec, Mountfield Hr. Králové - HC Vítkovice Steel, HC Oceláři Třinec - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Energie Karlovy Vary - HC VERVA Litvínov (ČT, 18:20), BK Mladá Boleslav - PSG Zlín, HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha

15. kolo, pátek 24. října:
HC Vítkovice Steel - HC Energie Karlovy Vary (23.10.), HC VERVA Litvínov - HC Škoda Plzeň, HC Olomouc - HC Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec - HC Slavia Praha, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - BK Mladá Boleslav, HC Sparta Praha - Mountfield Hr. Králové, PSG Zlín - HC Kometa Brno (ČT, 18:20)

16. kolo, neděle 26. října:

HC Slavia Praha - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice (13. 1. 2015), PSG Zlín - HC Olomouc, BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha, Mountfield Hr. Králové - Bílí Tygři Liberec, HC Kometa Brno - HC Vítkovice Steel, HC Energie Karlovy Vary - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - HC VERVA Litvínov (ČT, 18:20)

17. kolo, pátek 31. října:
HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary, HC Olomouc - HC Kometa Brno, HC Vítkovice Steel - HC Oceláři Třinec, HC Škoda Plzeň - HC Slavia Praha, Bílí Tygři Liberec - PSG Zlín, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Mountfield Hr. Králové (ČT, 17:40), HC VERVA Litvínov - BK Mladá Boleslav

18. kolo, neděle 2. listopadu:
HC Olomouc - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, Mountfield Hr. Králové - HC Energie Karlovy Vary, HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec, PSG Zlín - HC Vítkovice Steel, HC Kometa Brno - HC VERVA Litvínov (ČT, 18:20), BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň, HC Sparta Praha - HC Slavia Praha

19. kolo, středa 12. listopadu:
Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc, HC Energie Karlovy Vary - BK Mladá Boleslav, HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec (ČT, 18:20), HC VERVA Litvínov - Mountfield Hr. Králové, HC Sparta Praha - HC Kometa Brno (18. 11.), HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - PSG Zlín, HC Vítkovice Steel - HC Slavia Praha

20. kolo, pátek 14. listopadu:
HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav, HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary, Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Steel, HC Olomouc - HC Sparta Praha (ČT, 17:40), PSG Zlín - HC VERVA Litvínov, Mountfield Hr. Králové - HC Škoda Plzeň, HC Kometa Brno - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice

21. kolo, neděle 16. listopadu:
BK Mladá Boleslav - Mountfield Hr. Králové, HC Vítkovice Steel - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno, HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec, HC VERVA Litvínov - HC Slavia Praha, HC Sparta Praha - PSG Zlín, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Bílí Tygři Liberec (ČT, 17:20)

22. kolo, pátek 21. listopadu:
HC Vítkovice Steel - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary, HC Slavia Praha - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hr. Králové - HC Oceláři Třinec (20. 11.), Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha, HC Olomouc - HC VERVA Litvínov (ČT, 18:20), PSG Zlín - HC Škoda Plzeň

23. kolo, neděle 23. listopadu:
BK Mladá Boleslav - HC Olomouc, HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno (ČT, 18:20), HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec, HC VERVA Litvínov - HC Vítkovice Steel, Mountfield Hr. Králové - HC Slavia Praha, HC Energie Karlovy Vary - PSG Zlín, HC Sparta Praha - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice

24. kolo, úterý 25. listopadu:
PSG Zlín - Mountfield Hr. Králové, HC Vítkovice Steel - HC Sparta Praha, Bílí Tygři Liberec - HC VERVA Litvínov, HC Olomouc - HC Škoda Plzeň, HC Slavia Praha - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - BK Mladá Boleslav (ČT, 18:20), HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Energie Karlovy Vary (28. 10.)

25. kolo, pátek 28. listopadu:
HC Oceláři Třinec - PSG Zlín, Mountfield Hr. Králové - HC Olomouc, HC Slavia Praha - HC Kometa Brno (2. 12.), HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Steel, HC Škoda Plzeň - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC VERVA Litvínov - HC Sparta Praha (ČT, 17:40)

26. kolo, neděle 30. listopadu:

Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav (ČT, 18:20, přenos od cca 19:15), HC Olomouc - HC Energie Karlovy Vary, HC Vítkovice Steel - HC Škoda Plzeň, HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - Mountfield Hr. Králové, PSG Zlín - HC Slavia Praha, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC VERVA Litvínov

27. kolo, pátek 5. prosince:

HC Olomouc - HC Slavia Praha, Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno (4. 12.), HC Vítkovice Steel - Mountfield Hr. Králové, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Oceláři Třinec (ČT, 18:20), HC VERVA Litvínov - HC Energie Karlovy Vary, PSG Zlín - BK Mladá Boleslav, HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň

28. kolo, neděle 7. prosince:
HC Kometa Brno - PSG Zlín, HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Steel, HC Škoda Plzeň - HC VERVA Litvínov, HC Oceláři Třinec - HC Olomouc, HC Slavia Praha - Bílí Tygři Liberec (2. 1. 2015), BK Mladá Boleslav - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, Mountfield Hr. Králové - HC Sparta Praha (ČT, 17:20)

29. kolo, pátek 12. prosince:
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Slavia Praha, HC Olomouc - PSG Zlín, HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav, Bílí Tygři Liberec - Mountfield Hr. Králové, HC Vítkovice Steel - HC Kometa Brno (ČT, 18:20), HC Škoda Plzeň - HC Energie Karlovy Vary, HC VERVA Litvínov - HC Oceláři Třinec

30. kolo, neděle 14. prosince:
HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha, HC Kometa Brno - HC Olomouc, HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Steel, HC Slavia Praha - HC Škoda Plzeň (9. 12.), PSG Zlín - Bílí Tygři Liberec, Mountfield Hr. Králové - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, BK Mladá Boleslav - HC VERVA Litvínov (ČT, 18:20)

31. kolo, pátek 26. prosince:
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Olomouc, HC Energie Karlovy Vary - Mountfield Hr. Králové, Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec, HC Vítkovice Steel - PSG Zlín, HC VERVA Litvínov - HC Kometa Brno, HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav, HC Sparta Praha - HC Slavia Praha (ČT, 18:20)

32. kolo, neděle 28. prosince:
HC Olomouc - Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav - HC Energie Karlovy Vary, HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň (ČT, 15:10), Mountfield Hr. Králové - HC VERVA Litvínov, HC Kometa Brno - HC Sparta Praha (ČT, 17:30; přenos po skončení předchozího zápasu), PSG Zlín - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Slavia Praha - HC Vítkovice Steel

33. kolo, úterý 30. prosince 2014:
BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec (ČT, 18:20), HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha, HC Vítkovice Steel - Bílí Tygři Liberec, HC Sparta Praha - HC Olomouc, HC VERVA Litvínov - PSG Zlín, HC Škoda Plzeň - Mountfield Hr. Králové, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Kometa Brno

34. kolo, neděle 4. ledna 2015:
Mountfield Hr. Králové - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - HC Vítkovice Steel, HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň (17:20), HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary, HC Slavia Praha - HC VERVA Litvínov, PSG Zlín - HC Sparta Praha, Bílí Tygři Liberec - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice

35. kolo, úterý 6. ledna:
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Vítkovice Steel, HC Energie Karlovy Vary - HC Kometa Brno, BK Mladá Boleslav - HC Slavia Praha, HC Oceláři Třinec - Mountfield Hr. Králové (odloženo kvůli chřipkové epidemii HKr na 12. 1.), HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec (ČT, 19:15), HC VERVA Litvínov - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - PSG Zlín

36. kolo, pátek 9. ledna:
HC Olomouc - BK Mladá Boleslav, HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec (ČT, 18:20), Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň, HC Vítkovice Steel - HC VERVA Litvínov, HC Slavia Praha - Mountfield Hr. Králové (odloženo kvůli chřipkové epidemii HKr na 20. 1.), PSG Zlín - HC Energie Karlovy Vary, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Sparta Praha

37. kolo, neděle 11. ledna:
Mountfield Hr. Králové - PSG Zlín, HC Sparta Praha - HC Vítkovice Steel, HC VERVA Litvínov - Bílí Tygři Liberec (ČT, 17:20), HC Škoda Plzeň - HC Olomouc, HC Oceláři Třinec - HC Slavia Praha, BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno, HC Energie Karlovy Vary - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice

38. kolo, pátek 16. ledna:
PSG Zlín - HC Oceláři Třinec, HC Olomouc - Mountfield Hr. Králové, HC Kometa Brno - HC Slavia Praha, Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary, HC Vítkovice Steel - BK Mladá Boleslav, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Škoda Plzeň, HC Sparta Praha - HC VERVA Litvínov

39. kolo, neděle 18. ledna:
BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec, HC Energie Karlovy Vary - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Steel, HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha, Mountfield Hr. Králové - HC Kometa Brno, HC Slavia Praha - PSG Zlín, HC VERVA Litvínov - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice

40. kolo, pátek 23. ledna:
HC Slavia Praha - HC Olomouc, HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec, Mountfield Hr. Králové - HC Vítkovice Steel (ČT, 18:20), HC Oceláři Třinec - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Energie Karlovy Vary - HC VERVA Litvínov, BK Mladá Boleslav - PSG Zlín, HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha

41. kolo, neděle 25. ledna:
PSG Zlín - HC Kometa Brno, HC Vítkovice Steel - HC Energie Karlovy Vary, HC VERVA Litvínov - HC Škoda Plzeň, HC Olomouc - HC Oceláři Třinec (ČT, 17:20), Bílí Tygři Liberec - HC Slavia Praha, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - BK Mladá Boleslav, HC Sparta Praha - Mountfield Hr. Králové

42. kolo, úterý 27. ledna:
HC Slavia Praha - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, PSG Zlín - HC Olomouc, BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha, Mountfield Hr. Králové - Bílí Tygři Liberec, HC Kometa Brno - HC Vítkovice Steel, HC Energie Karlovy Vary - HC Škoda Plzeň (ČT, 18:20), HC Oceláři Třinec - HC VERVA Litvínov

43. kolo, pátek 30. ledna:
HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary, HC Olomouc - HC Kometa Brno, HC Vítkovice Steel - HC Oceláři Třinec, HC Škoda Plzeň - HC Slavia Praha, Bílí Tygři Liberec - PSG Zlín, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Mountfield Hr. Králové (ČT, 17:10), HC VERVA Litvínov - BK Mladá Boleslav

44. kolo, neděle 1. února:
HC Olomouc - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, Mountfield Hr. Králové - HC Energie Karlovy Vary, HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec, PSG Zlín - HC Vítkovice Steel, HC Kometa Brno - HC VERVA Litvínov (ČT, 18:20), BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň, HC Slavia Praha - HC Sparta Praha

45. kolo, středa 11. února:
Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc, HC Energie Karlovy Vary - BK Mladá Boleslav (ČT, 18:20), HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec, HC VERVA Litvínov - Mountfield Hr. Králové, HC Sparta Praha - HC Kometa Brno, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - PSG Zlín, HC Vítkovice Steel - HC Slavia Praha

46. kolo, pátek 13. února:
HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav, HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary, Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Steel, HC Olomouc - HC Sparta Praha, PSG Zlín - HC VERVA Litvínov, Mountfield Hr. Králové - HC Škoda Plzeň, HC Kometa Brno - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice

47. kolo, neděle 15. února:
BK Mladá Boleslav - Mountfield Hr. Králové, HC Vítkovice Steel - HC Olomouc (ČT, 16:20), HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno, HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec, HC VERVA Litvínov - HC Slavia Praha (15:00! Program pro děti), HC Sparta Praha - PSG Zlín, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - Bílí Tygři Liberec

48. kolo, pátek 20. února:
HC Vítkovice Steel - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, HC Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary, HC Slavia Praha - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hr. Králové - HC Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha, HC Olomouc - HC VERVA Litvínov, PSG Zlín - HC Škoda Plzeň (ČT, 18:20 - vysílání od cca 18:50)

49. kolo, neděle 22. února:
BK Mladá Boleslav - HC Olomouc, HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno, HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec, HC VERVA Litvínov - HC Vítkovice Steel (ČT, 18:20 - vysílání od cca 19:00), Mountfield Hr. Králové - HC Slavia Praha, HC Energie Karlovy Vary - PSG Zlín, HC Sparta Praha - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice

50. kolo, úterý 24. února:
PSG Zlín - Mountfield Hr. Králové, HC Vítkovice Steel - HC Sparta Praha (ČT, 18:20), Bílí Tygři Liberec - HC VERVA Litvínov (středa 25. 2.), HC Olomouc - HC Škoda Plzeň, HC Slavia Praha - HC Oceláři Třinec (18. 2.), HC Kometa Brno - BK Mladá Boleslav, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC Energie Karlovy Vary

51. kolo, pátek 27. února:
HC Oceláři Třinec - PSG Zlín, Mountfield Hr. Králové - HC Olomouc, HC Slavia Praha - HC Kometa Brno, HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Steel, HC Škoda Plzeň - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice (ČT), HC VERVA Litvínov - HC Sparta Praha (vše v 18:20)

52. kolo, neděle 1. března:
Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - HC Energie Karlovy Vary, HC Vítkovice Steel - HC Škoda Plzeň, HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - Mountfield Hr. Králové, PSG Zlín - HC Slavia Praha, HC ČSOB Pojišťovna Pardubice - HC VERVA Litvínov (vše v 18:20)
V posledních dvou kolech mají utkání nařízen shodný termín a čas