Pokud se stihnou vyřídit potřebné formality, nastoupí už v dnešním utkání proti Jihlavě.

Florian Iberer (narozen 7. 12. 1982) z Grazu ze soutěže EBEL má uváděné parametry 185 cm/95 kg.

Začínal v Grazu, kde odehrál včetně té letošní osm sezón. Působil také v Linzi, Klagenfurtu a Vídni, vesměs v EBEL.
Zkušenosti má i ze zámoří (IHL, ECHL, UHL) a z německých Drážďan.
Nastoupil na dvou světových šampionátech (2013 a 2015) a na olympijských hrách (2014).

Zajímavost: pro opravdu pozorného litvínovského fanouška není Iberer neznámý. Na podzim 2015 proti Vervě naskočil v dresu Vídně ve dvou zápasech play off Ligy mistrů (4:3 a 2:2p, postoupil Litvínov).
-------------------------------------------
Aleš Pavlas (narozen 30. 1. 1982) působil ve Slavii, Ústí nad Labem, na Kladně, v Chomutově a v Kadani.
V extralize si zahrál naposledy v předešlých dvou sezónách v Hradci Králové.

V aktuální sezóně WSM ligy je nejproduktivnějším obráncem Litoměřic, má bilanci 38 zápasů, 22 bodů (5+17).
V extralize má na kontě 219 utkání.
--------------------------------------------
Jaroslav Kůs (narozen 3. 3. 1990) působil v dorostu a v juniorech v Litvínově.

Urostlý forvard (187/90) dále hrál v Kadani, Chomutově, Karlových Varech.
V extralize zatím nastoupil do 64 utkání, naposledy v této sezóně v Chomutově. Letos působil převážně v Kadani (6+10).