Pokud to klapne a vy vyhrajete, vezmeme vás příští rok v únoru na Euro Hockey Tour do švédského Göteborgu, kde se o vás postaráme od A do Z.

Poletíte speciálem s naší reprezentací. Ubytujeme vás ve stejném hotelu jako naše hokejové hvězdy. Budete mít možnost zavítat na tréninky. Na živo uvidíte všechny tři zápasy, které naše reprezentace na Euro Hockey Tour odehraje. VIP vstupenky na všechny zápasy jsou samozřejmostí.

Jako správné fanoušky vás vybavíme reprezentačními dresy, šálami a dalšími dárky. Podíváte se do šaten, potkáte se s trenéry, s hráči i s realizačním týmem. Zkrátka a dobře, pomůžeme vám zažít okamžiky, o kterých sní nejeden hokejový fanoušek! Máme pro vás hokejovou dovolenou, kterou nikde nekoupíte!

Jak na to? Zúčastnit se může každý, kdo si v období od 1. října do 30. listopadu letošního roku sjedná povinné ručení u pojišťovny Generali a zaregistruje se na www.zajezdsrepre.cz.

Kdyby to náhodou nevyšlo, nic se neděje. Je to hra a my vám dáme druhou šanci vyhrát. Na dalších 30 z vás totiž čeká speciální edice Stiga hokeje.

Ještě nemáte povinné ručení? Sjednejte si ho jednoduše on‑line nebo na kterékoliv pobočce pojišťovny Generali.

Všechny důležité informace k možnosti vyhrát zájezd s českou hokejovou reprezentací pro 4 osoby naleznete ZDE.