Na utkání na Kladně byly už oba autobusy fanklubu vyprodány.
Do Jihlavy ještě volná místa jsou, hlaste se na stránkách fanklubu Ropáci on Tour - zde!

Děkujeme všem fanouškům, kteří – ať už na facebook či jiným způsobem – poslali a posílají na klub své povzbuzující a burcující vzkazy.

Venku dosud Litvínov prohrál jen v Jihlavě. Zvítězil na Kladně 2:1 a v Karlových Varech minulý pátek 4:3 v prodloužení.
Tak do třetice?

S týmem se po zranění již naplno připravuje obránce Jakub Čutta, který čeká na svůj první start v letošní baráži. Nejsou vyloučeny změny v sestavě.

Na Kladně dříve působil litvínovský útočník Peter Jánský. Rytíře naopak vede Miloslav Hořava starší, který je podepsán pod mistrovským titulem HCVL v roce 2015.

Patnáct bodů je ještě v sázce pro každý tým a čtyři body činí litvínovská ztráta na druhou pozici.
Nic není rozhodnuté, nikdo nemá nic jistého. I náskok nyní v tabulce prvních Varů je jen čtyřbodový.
Musí se bojovat!

Rytíři Kladno se momentálně na rozdíl od Vervy vezou na vlně tří výher, které je dostaly z posledního místa v pořadí s tříbodovou ztrátou na příčku druhou s dvoubodovým náskokem.

Nedělní protivník Vervy Dukla Jihlava po dvou výhrách nad Litvínovem naopak klopýtá. Třikrát za sebou prohrála, s Kladnem, Karlovými Vary a znovu s Kladnem.

Kladno má ve svém středu aktuálně nejproduktivnějšího hráče baráže, teprve 19-letého útočníka Adama Kubíka (4+2). Litvínovu vstřelil dva ze tří kladenských gólů ve vzájemných zápasech.
Nejlepší Vervák Viktor Hübl má na kontě pět kanadských bodů (3+2).

Vzájemnou bilanci mají zatím oba páteční soupeři navlas vyrovnanou.
Pokaždé se radovali hosté: Kladno vyhrálo v neděli v Litvínově 2:1, Litvínov předtím na Kladně také 2:1 po vítězném gólu Ivana Řehoře.

Do Litvínova se výprava Vervy nevrátí po utkání na Kladně, ale až po nedělním v Jihlavě, absolvuje tedy třídenní trip.