Tipsport extraliga 2017/2018

Základní rozlosování celého nového ročníku Tipsport extraligy! Nahlášené změny, zejména vybrané TV zápasy (zatím do 21. 11. včetně, plus 3. 12. a 26. až 30. 12.) se zde snažíme aktuálně zachytit, pokud dostaneme informaci. (Poslední aktualizace: 20. 10. 2017)

1. kolo, pátek 8. 9.
HC Dynamo Pardubice - HC Sparta Praha, HC Dukla Jihlava - BK Mladá Boleslav, HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec (ČT), HC Vítkovice Ridera - Aukro Berani Zlín, Bílí Tygři Liberec - Mountfield Hr. Králové, Piráti Chomutov - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC VERVA Litvínov

2. kolo, neděle 10. 9.
BK Mladá Boleslav - Piráti Chomutov, Mountfield Hr. Králové - HC Kometa Brno, HC VERVA Litvínov - Bílí Tygři Liberec, Aukro Berani Zlín - HC Dynamo Pardubice, HC Sparta Praha - HC Dukla Jihlava (ČT), HC Olomouc - HC Vítkovice Ridera, HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň

3. kolo, úterý 12. 9.
HC Vítkovice Ridera - HC Sparta Praha, HC Dynamo Pardubice - Piráti Chomutov (ČT), HC Škoda Plzeň - HC Olomouc, HC Dukla Jihlava - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - BK Mladá Boleslav, HC VERVA Litvínov - Mountfield Hr. Králové, Bílí Tygři Liberec - Aukro Berani Zlín

4. kolo, pátek 15. 9.
Mountfield Hr. Králové - HC Škoda Plzeň, BK Mladá Boleslav - HC Dynamo Pardubice, Aukro Berani Zlín - HC Kometa Brno, HC Sparta Praha - HC VERVA Litvínov (úterý, 10. 10.), Piráti Chomutov - HC Dukla Jihlava, HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Ridera, HC Olomouc - Bílí Tygři Liberec

5. kolo, neděle 17. 9.
HC Vítkovice Ridera - HC Dynamo Pardubice, Mountfield Hr. Králové - HC Oceláři Třinec, HC Dukla Jihlava - Aukro Berani Zlín, HC Kometa Brno - Piráti Chomutov, Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav, HC VERVA Litvínov - HC Olomouc (17:20, ČT od 17:45), HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha

6. kolo, pátek 22. 9.
HC Dynamo Pardubice - HC Dukla Jihlava, HC Olomouc - Mountfield Hr. Králové, Aukro Berani Zlín - HC VERVA Litvínov, HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec (ČT), BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň, Piráti Chomutov - HC Vítkovice Ridera, HC Sparta Praha - HC Kometa Brno (ČT, úterý 26. 9.)

7. kolo, neděle 24. 9.
HC Olomouc - Aukro Berani Zlín, Mountfield Hr. Králové - HC Sparta Praha, HC Kometa Brno - HC Dukla Jihlava, HC Škoda Plzeň - HC Dynamo Pardubice, Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov, HC Vítkovice Ridera - BK Mladá Boleslav, HC Oceláři Třinec - HC VERVA Litvínov (sobota 23. 9.)

8. kolo, pátek 29. 9.
HC Oceláři Třinec - HC Olomouc, HC Dynamo Pardubice - HC Kometa Brno, BK Mladá Boleslav - HC VERVA Litvínov, Aukro Berani Zlín - Mountfield Hr. Králové, HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec, Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň, HC Dukla Jihlava - HC Vítkovice Ridera (ČT)

9. kolo, neděle 1. 10.
HC Vítkovice Ridera - HC Kometa Brno, Mountfield Hr. Králové - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - HC Sparta Praha, Aukro Berani Zlín - HC Oceláři Třinec, HC Škoda Plzeň - HC Dukla Jihlava, Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice (ČT), HC VERVA Litvínov - Piráti Chomutov

10. kolo, pátek 6. 10.
HC Dynamo Pardubice - HC Olomouc, BK Mladá Boleslav - Aukro Berani Zlín (ČT), HC Dukla Jihlava - HC VERVA Litvínov, HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec, HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec, Piráti Chomutov - Mountfield Hr. Králové, HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň

11. kolo, neděle 8. 10.
HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov, HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno (ČT), Bílí Tygři Liberec - HC Dukla Jihlava (13. 12.), HC VERVA Litvínov - HC Dynamo Pardubice, Aukro Berani Zlín - HC Sparta Praha, HC Olomouc - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hr. Králové - HC Vítkovice Ridera

12. kolo, pátek 13. 10.
Piráti Chomutov - Aukro Berani Zlín (ČT), HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec, BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha, HC Dukla Jihlava - Mountfield Hr. Králové, HC Kometa Brno - HC Olomouc, HC Vítkovice Ridera - HC VERVA Litvínov, HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec

13. kolo, neděle 15. 10.
HC Olomouc - HC Dukla Jihlava, Mountfield Hr. Králové - HC Dynamo Pardubice (ČT), HC VERVA Litvínov - HC Kometa Brno, Aukro Berani Zlín - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav, HC Sparta Praha - Piráti Chomutov, Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Ridera

14. kolo, úterý 17. 10.
HC Sparta Praha - HC Dynamo Pardubice (3. 10.), BK Mladá Boleslav - HC Dukla Jihlava, HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno, Aukro Berani Zlín - HC Vítkovice Ridera, Mountfield Hr. Králové - Bílí Tygři Liberec, HC Olomouc - Piráti Chomutov (ČT), HC VERVA Litvínov - HC Škoda Plzeň

15. kolo, pátek 20. 10.
Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav, HC Kometa Brno - Mountfield Hr. Králové, HC VERVA Litvínov - Bílí Tygři Liberec (ČT, změněné pořadatelství), HC Dynamo Pardubice - Aukro Berani Zlín, HC Dukla Jihlava - HC Sparta Praha (19. 10.), HC Vítkovice Ridera - HC Olomouc (ČT, úterý 10. 10.), HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec

16. kolo, neděle 22. 10.
HC Sparta Praha - HC Vítkovice Ridera, Piráti Chomutov - HC Dynamo Pardubice, HC Olomouc - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - HC Dukla Jihlava (ČT), BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno, Mountfield Hr. Králové - HC VERVA Litvínov, Aukro Berani Zlín - Bílí Tygři Liberec

17. kolo, pátek 27. 10.
HC Škoda Plzeň - Mountfield Hr. Králové, HC Dynamo Pardubice - BK Mladá Boleslav (ČT), HC Kometa Brno - Aukro Berani Zlín, HC VERVA Litvínov - HC Sparta Praha, HC Dukla Jihlava - Piráti Chomutov, HC Vítkovice Ridera - HC Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc (26. 10.)

18. kolo, neděle 29. 10.
HC Dynamo Pardubice - HC Vítkovice Ridera, HC Oceláři Třinec - Mountfield Hr. Králové, Aukro Berani Zlín - HC Dukla Jihlava (31. 10.), Piráti Chomutov - HC Kometa Brno (ČT), BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec, HC Olomouc - HC VERVA Litvínov, HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň (ČT, úterý 24. 10.)

19. kolo, pátek 3. 11.
HC Dukla Jihlava - HC Dynamo Pardubice, Mountfield Hr. Králové - HC Olomouc, HC VERVA Litvínov - Aukro Berani Zlín (ČT), Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec, HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav (5. 12.), HC Vítkovice Ridera - Piráti Chomutov, HC Kometa Brno - HC Sparta Praha

20. kolo, neděle 5. 11.
Aukro Berani Zlín - HC Olomouc, HC Sparta Praha - Mountfield Hr. Králové, HC Dukla Jihlava - HC Kometa Brno, HC Dynamo Pardubice - HC Škoda Plzeň, Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec, HC VERVA Litvínov - HC Oceláři Třinec, BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Ridera (ČT)

21. kolo, středa 15. 11.
HC Olomouc - HC Oceláři Třinec (14. 11.), HC Kometa Brno - HC Dynamo Pardubice, HC VERVA Litvínov - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hr. Králové - Aukro Berani Zlín, Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha, HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov (ČT), HC Vítkovice Ridera - HC Dukla Jihlava

22. kolo, pátek 17. 11.
HC Kometa Brno - HC Vítkovice Ridera, BK Mladá Boleslav - Mountfield Hr. Králové (ČT), HC Sparta Praha - HC Olomouc, Aukro Berani Zlín - HC Oceláři Třinec, HC Dukla Jihlava - HC Škoda Plzeň, HC Dynamo Pardubice - Bílí Tygři Liberec, Piráti Chomutov - HC VERVA Litvínov

23. kolo, neděle 19. 11.
HC Olomouc - HC Dynamo Pardubice (28. 11.), Aukro Berani Zlín - BK Mladá Boleslav, HC VERVA Litvínov - HC Dukla Jihlava, Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno (ČT), HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha, Mountfield Hr. Králové - Piráti Chomutov, HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Ridera

24. kolo, úterý 21. 11.
Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň, HC Dukla Jihlava - Bílí Tygři Liberec, HC Dynamo Pardubice - HC VERVA Litvínov, HC Sparta Praha - Aukro Berani Zlín, BK Mladá Boleslav - HC Olomouc, HC Vítkovice Ridera - Mountfield Hr. Králové (ČT)

25. kolo, pátek 24. 11.
Aukro Berani Zlín - Piráti Chomutov (29. 11.), HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice, HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hr. Králové - HC Dukla Jihlava, HC Olomouc - HC Kometa Brno, HC VERVA Litvínov - HC Vítkovice Ridera, Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň

26. kolo, neděle 26. 11.
HC Dukla Jihlava - HC Olomouc, HC Dynamo Pardubice - Mountfield Hr. Králové, HC Kometa Brno - HC VERVA Litvínov, HC Škoda Plzeň - Aukro Berani Zlín, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec, Piráti Chomutov - HC Sparta Praha, HC Vítkovice Ridera - Bílí Tygři Liberec

27. kolo, pátek 1. 12.
HC Dynamo Pardubice - HC Sparta Praha, HC Dukla Jihlava - BK Mladá Boleslav, HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec (29. 11.), HC Vítkovice Ridera - Aukro Berani Zlín, Bílí Tygři Liberec - Mountfield Hr. Králové, Piráti Chomutov - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC VERVA Litvínov

28. kolo, neděle 3. 12.
BK Mladá Boleslav - Piráti Chomutov, Mountfield Hr. Králové - HC Kometa Brno (ČT), Bílí Tygři Liberec - HC VERVA Litvínov (změněné pořadatelství), Aukro Berani Zlín - HC Dynamo Pardubice, HC Sparta Praha - HC Dukla Jihlava, HC Olomouc - HC Vítkovice Ridera, HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň

29. kolo, pátek 8. 12.
HC Vítkovice Ridera - HC Sparta Praha, HC Dynamo Pardubice - Piráti Chomutov, HC Škoda Plzeň - HC Olomouc, HC Dukla Jihlava - HC Oceláři Třinec (6. 12.), HC Kometa Brno - BK Mladá Boleslav, HC VERVA Litvínov - Mountfield Hr. Králové, Bílí Tygři Liberec - Aukro Berani Zlín

30. kolo, neděle 10. 12.
Mountfield Hr. Králové - HC Škoda Plzeň, BK Mladá Boleslav - HC Dynamo Pardubice, Aukro Berani Zlín - HC Kometa Brno (5. 12.), HC Sparta Praha - HC VERVA Litvínov, Piráti Chomutov - HC Dukla Jihlava, HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Ridera (24. 10.), HC Olomouc - Bílí Tygři Liberec

31. kolo, středa 20. 12.
HC Vítkovice Ridera - HC Dynamo Pardubice, Mountfield Hr. Králové - HC Oceláři Třinec, HC Dukla Jihlava - Aukro Berani Zlín, HC Kometa Brno - Piráti Chomutov, Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav, HC VERVA Litvínov - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha

32. kolo, pátek 22. 12.
HC Dynamo Pardubice - HC Dukla Jihlava, HC Olomouc - Mountfield Hr. Králové, Aukro Berani Zlín - HC VERVA Litvínov, HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň, Piráti Chomutov - HC Vítkovice Ridera, HC Sparta Praha - HC Kometa Brno

33. kolo, úterý 26. 12.
HC Kometa Brno - HC Dukla Jihlava (ČT), HC Škoda Plzeň - HC Dynamo Pardubice, Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov, HC VERVA Litvínov - HC Oceláři Třinec, HC Vítkovice Ridera - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - Aukro Berani Zlín, HC Sparta Praha - Mountfield Hr. Králové (16. 1.)

34. kolo, čtvrtek 28. 12.
HC Oceláři Třinec - HC Olomouc, HC Dynamo Pardubice - HC Kometa Brno, BK Mladá Boleslav - HC VERVA Litvínov, Aukro Berani Zlín - Mountfield Hr. Králové, HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec (ČT), Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň, HC Dukla Jihlava - HC Vítkovice Ridera

35. kolo, sobota 30. 12. 2017
HC Vítkovice Ridera - HC Kometa Brno, Mountfield Hr. Králové - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - HC Sparta Praha, HC Oceláři Třinec - Aukro Berani Zlín (ČT), HC Škoda Plzeň - HC Dukla Jihlava, Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice, HC VERVA Litvínov - Piráti Chomutov

36. kolo, středa 3. 1. 2018
HC Dynamo Pardubice - HC Olomouc, BK Mladá Boleslav - Aukro Berani Zlín, HC Dukla Jihlava - HC VERVA Litvínov, HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec, HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec, Piráti Chomutov - Mountfield Hr. Králové, HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň

37. kolo, pátek 5. 1.
HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov, HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno, Bílí Tygři Liberec - HC Dukla Jihlava, HC VERVA Litvínov - HC Dynamo Pardubice, Aukro Berani Zlín - HC Sparta Praha, HC Olomouc - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hr. Králové - HC Vítkovice Ridera

38. kolo, neděle 7. 1.
Piráti Chomutov - Aukro Berani Zlín, HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec, BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha, HC Dukla Jihlava - Mountfield Hr. Králové, HC Kometa Brno - HC Olomouc, HC Vítkovice Ridera - HC VERVA Litvínov, HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec

39. kolo, pátek 12. 1.
HC Olomouc - HC Dukla Jihlava, Mountfield Hr. Králové - HC Dynamo Pardubice, HC VERVA Litvínov - HC Kometa Brno, Aukro Berani Zlín - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav, HC Sparta Praha - Piráti Chomutov (9. 1.), Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Ridera

40. kolo, neděle 14. 1.
HC Sparta Praha - HC Dynamo Pardubice, BK Mladá Boleslav - HC Dukla Jihlava, HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno, Aukro Berani Zlín - HC Vítkovice Ridera, Mountfield Hr. Králové - Bílí Tygři Liberec, HC Olomouc - Piráti Chomutov, HC VERVA Litvínov - HC Škoda Plzeň

41. kolo, pátek 19. 1.
Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav, HC Kometa Brno - Mountfield Hr. Králové, Bílí Tygři Liberec - HC VERVA Litvínov, HC Dynamo Pardubice - Aukro Berani Zlín, HC Dukla Jihlava - HC Sparta Praha, HC Vítkovice Ridera - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec

42. kolo, neděle 21. 1.
HC Sparta Praha - HC Vítkovice Ridera, Piráti Chomutov - HC Dynamo Pardubice, HC Olomouc - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - HC Dukla Jihlava, BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno, Mountfield Hr. Králové - HC VERVA Litvínov, Aukro Berani Zlín - Bílí Tygři Liberec

43. kolo, pátek 26. 1.
HC Škoda Plzeň - Mountfield Hr. Králové, HC Dynamo Pardubice - BK Mladá Boleslav, HC Kometa Brno - Aukro Berani Zlín, HC VERVA Litvínov - HC Sparta Praha, HC Dukla Jihlava - Piráti Chomutov, HC Vítkovice Ridera - HC Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc

44. kolo, neděle 28. 1.
HC Dynamo Pardubice - HC Vítkovice Ridera (23. 1.), HC Oceláři Třinec - Mountfield Hr. Králové, Aukro Berani Zlín - HC Dukla Jihlava, Piráti Chomutov - HC Kometa Brno, BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec, HC Olomouc - HC VERVA Litvínov, HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň

45. kolo, úterý 30. 1.
HC Dukla Jihlava - HC Dynamo Pardubice, Mountfield Hr. Králové - HC Olomouc, HC VERVA Litvínov - Aukro Berani Zlín, Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec, HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav, HC Vítkovice Ridera - Piráti Chomutov, HC Kometa Brno - HC Sparta Praha

46. kolo, pátek 2. 2.
Aukro Berani Zlín - HC Olomouc, Mountfield Hr. Králové - HC Sparta Praha, HC Dukla Jihlava - HC Kometa Brno, HC Dynamo Pardubice - HC Škoda Plzeň, Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec, HC Oceláři Třinec - HC VERVA Litvínov, BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Ridera

47. kolo, neděle 4. 2.
HC Olomouc - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - HC Dynamo Pardubice, HC VERVA Litvínov - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hr. Králové - Aukro Berani Zlín, Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha, HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov, HC Vítkovice Ridera - HC Dukla Jihlava

48. kolo, úterý 6. 2.
HC Kometa Brno - HC Vítkovice Ridera, BK Mladá Boleslav - Mountfield Hr. Králové, HC Sparta Praha - HC Olomouc (26. 2.), HC Oceláři Třinec - Aukro Berani Zlín, HC Dukla Jihlava - HC Škoda Plzeň, HC Dynamo Pardubice - Bílí Tygři Liberec, Piráti Chomutov - HC VERVA Litvínov

49. kolo, čtvrtek 8. 2.
HC Olomouc - HC Dynamo Pardubice, Aukro Berani Zlín - BK Mladá Boleslav, HC VERVA Litvínov - HC Dukla Jihlava, Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno, HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha, Mountfield Hr. Králové - Piráti Chomutov, HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Ridera (10. 1.)

50. kolo, středa 28. 2.
Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň, HC Dukla Jihlava - Bílí Tygři Liberec, HC Dynamo Pardubice - HC VERVA Litvínov, HC Sparta Praha - Aukro Berani Zlín, BK Mladá Boleslav - HC Olomouc, HC Vítkovice Ridera - Mountfield Hr. Králové

51. kolo, pátek 2. 3.
Aukro Berani Zlín - Piráti Chomutov, HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice, HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hr. Králové - HC Dukla Jihlava, HC Olomouc - HC Kometa Brno, HC VERVA Litvínov - HC Vítkovice Ridera, Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň

52. kolo, neděle 4. 3.
HC Dukla Jihlava - HC Olomouc, HC Dynamo Pardubice - Mountfield Hr. Králové, HC Kometa Brno - HC VERVA Litvínov, HC Škoda Plzeň - Aukro Berani Zlín, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec, Piráti Chomutov - HC Sparta Praha, HC Vítkovice Ridera - Bílí Tygři Liberec