Ze stávajících hráčů se klub dohodl na nových smlouvách s brankářem Jakubem Soukupem (1 rok), obránci Markem Baránkem (2 roky, avizováno), Janem Strejčkem (1 rok plus 1 rok opce) a útočníkem Ondřejem Jurčíkem (2 + 1, avizováno).

Novými členy týmu budou obránce Jan Ščotka z Pardubic a útočník David Tůma z Kladna.
Oba se s HC VERVA Litvínov dohodli na dvouletých smlouvách.

Další jednání pokračují.
--------------------------------------------------------
Jan Ščotka (narozen 20. května 1996) je rodákem ze Vsetína a jeho hokejovým odchovancem. Bývalý juniorský reprezentant se účastnil světových šampionátů do 18 i 20 let.

Extraligu si zadák, který brzy oslaví 22. narozeniny, poprvé zahrál v dresu Pardubic v ročníku 2014/15. V Dynamu působil až do letošního roku.
V nejvyšší soutěži má na kontě téměř dvě stovky utkání.
--------------------------------------------------------
David Tůma (narozen 4. května 1991) se hokejově vyučil v Ústí nad Labem a v pražské Spartě, kde se prosadil v dorostu. Rovněž je bývalým juniorským reprezentantem a účastníkem MS do 18 i do 20 let.

Ve Spartě v ročníku 2009/10 poprvé okusil extraligu a v následujícím ročníku rovněž. Poté působil v první lize. V Litoměřicích, nejdéle (čtyři roky) v Ústí nad Labem a na Kladně. Zde byl v minulé sezóně kapitánem a třetím nejlepším střelcem základní části celé WSM ligy s 23 góly. V jednom utkání zasáhl v dresu Pardubic i do nejvyšší soutěže.

V baráži, v níž nastupoval i proti Vervě, zaznamenal 6 kanadských bodů (3+3).