Pozvání přijalo vedení klubu a řada hráčů.
Pod vedením Honzy Ptáčka, předsedy Ropáků, byla zhodnocena minulá sezóna, proběhla beseda s hráči.

K přítomným promluvil generální manažer klubu ing. Robert Kysela, který organizovaným fanouškům jako prvním oznámil podpis nové smlouvy s uzdravujícím se útočníkem Viktorem Hüblem a zodpověděl další dotazy.

Fandy přišli pozdravit i manažer reprezentace pro Světový pohár Martin Ručinský, který si udělal čas krátce před mistrovstvím světa, a útočník Jakub Petružálek, který řekl, že zvažuje nabídky ze zahraničí a ještě nemá jasno o své nejbližší budoucnosti. V čase dovolených po sezóně dorazila více jak polovina A-týmu.

Ropáci oznámili výsledky hospodaření a vyhodnotili nejlepší "výjezdníky" na venkovní zápasy. Opět zvítězil Vráťa Bílek alias Kozel, který drží už několik let dlouhou řadu utkání bez jediné absence.

Na všech účastnících už bylo znát, jak se těší na novou (lepší!) hokejovou sezónu.