Do sestavy se v neděli vrátil Pilař, zranění jsou aktuálně Kubát a Doležal, první šanci dostal Matoušek.
Po pondělním volnu se mužstvo začne připravovat na další zápasy.

Podruhé za sebou dokázala Olomouc vyhrát v Litvínově shodně 3:0. V lednu i nyní v září byly výsledky třetin stejné, v každé vstřelili Hanáci jeden gól. Stejný byl i první střelec, obránce Škůrek. I tehdy byl pod výsledkem podepsaný bezchybný brankář Konrád.

Poučení z porážky 0:10 v Plzni bylo pro Hanáky dokonalé: dva zápasy, šest bodů a skóre 6:0. Smlsli si na Severočeších, Liberci a Litvínovu.

Petráskova šňůra minut bez inkasovaného gólu se zastavila na 138 minutách. Nebýt oslabení tři na pět, kdo ví, jak dlouho mohla ještě trvat.

V posledních dvaceti letech to znamená v této statistice v Litvínově třetí místo, za Pavlem Francouzem (141 minut v sezóně 2013/14) a Jaroslavem Hüblem (150 minut v sezóně 2008/9). Zdeněk Orct, současný Petráskův kouč, dosáhl v ročníku 1999/2000 na 131 minut.

Vymazat tři záporné body v tabulce pravdy může nyní Verva ve třech venkovních zápasech v řadě. Na ledě prvního soupeře, pátečního Zlína, vyhrála naposledy 22. ledna 2010. Den na to čeká Třinec a další týden v pátek Mladá Boleslav.