Po sérii jedenácti domácích výher čekala v posledních kolech Litvínov série čtyř utkání venku.
Získal v nich šest bodů za vítězství v základní hrací době v Liberci a v Pardubicích. Prohrál na Spartě a v Olomouci.

Solidní výsledek! Podařilo se jím dobře završit první polovinu soutěže. Po 24 bodech v první čtvrtině získala Verva ve druhé 26 bodů (a dva předtím navrch v předehrávce).

Tým nedohání žádnou bodovou ztrátu, proto je pro něj nyní prvořadé pravidelně bodovat. A samozřejmě vyvarovat se výpadků, jako byl ten nedělní v Olomouci.

Potřetí za sebou nastoupil tým proti - více či méně - rozjetému soupeři. Liberec a Pardubice dokázal na jejich ledě zastavit, Olomouc už ne, vyhrála potřetí za sebou.

Jaroslav Janus je třetí mezi extraligovými gólmany podle úspěšnosti zápasů (a vůbec nejlepší podle odchytaných vítězství - 17), František Lukeš sedmý v produktivitě.

Před reprezentační přestávkou, v níž budou týmu chybět nominovaní brankář Janus, obránce Pavelka a útočníci R. Hanzl a Reichel, čekají mužstvo poslední dva zápasy. Oba doma, oba relativně (i fakticky) těžké – páteční souboj se Zlínem a nedělní odpolední s Třincem (15:30).

Zlín na Litvínov umí, vyhrál poslední tři vzájemná utkání a doma pak třináctkrát za sebou.
Třinec je v tabulce druhý a poprvé přijede do Litvínova s Jakubem Petružálkem.

To jsou dvě výzvy!

Připomínáme možnost koupit zároveň lístky na oba zápasy, od středy (cca 9 hodin) online přes tento web a od čtvrtka v pokladně stadiónu.
A také slevu permanentek k stání o polovinu (1000 Kč).