Do mužstva se vrací útočník Jakub Petružálek, který podepsal smlouvu na 3 roky plus 2 roky opce, a brankář Jaroslav Janus (1+1).
Pokračovat v Litvínově bude útočník Juraj Mikúš (3+1).
-----------------------------------
Jakub Petružálek (narozen 24. dubna 1985) je litvínovským odchovancem. Výrazným způsobem pomohl týmu k historickému prvnímu titulu mistra České republiky v roce 2015. Jeho otec i bratr Miroslav jsou hokejovými rozhodčími. Účastník juniorských světových šampionátů byl nejproduktivnějším hráčem extraligy juniorů 2003/04. Pak se rozhodl zkusit štěstí v zámoří (draftován NY Rangers 2004). Na krátký čas se vrátil do Litvínova. V roce 2009 dostal jako 23. litvínovský hráč šanci v NHL. Pak byl nejproduktivnějším Čechem ve Finsku i v KHL (šestý celkově). V roce 2012 měl pod koučem A. Hadamczikem premiéru na MS, vstřelil gól Švédům a radoval se z bronzu. O rok později přešel v průběhu sezóny v KHL z Chabarovsku do Dynama Moskva, s nímž jako první litvínovský odchovanec získal Gagarinův pohár. 2. července 2013 jej představil v Litvínově. Rok na to jej na MS vzal trenér V. Růžička.
27. listopadu 2014, den před šlágrem kola se Spartou, se vrátil do Litvínova. Den na to už přispěl k výhře brankou a asistencí. Nastupoval ve druhé řadě s R. Hanzlem a M. Ručinským, téměř v každém kole bodoval a byl nejlepším střelcem celého play off, zakončeného titulem.
Během dalšího roku přešel ze Švédska do Ruska. Následně zamířil do Třince k trenéru Kýhosovi, později zde pokračoval pod koučem Varaďou.
Rozhovor s Jakubem Petružálkem najdete ve Verva TV

Jaroslav Janus (narozen 21. září 1989) přišel do Litvínova v roce 2015 ze Sparty po odchodu Pavla Francouze. Výrazně se prosadil v ročníku 2016/2017, kdy Litvínov obsadil po základní části čtvrté místo. Odchytal většinu zápasů v těžké a nakonec barážové sezóně. K záchraně v závěru sezóny přispěli s M. Petráskem rovným dílem.
Další rok byl jasnou jedničkou a velkou oporou týmu, který byl po pátém místě vyřazen ve čtvrtfinále Hradcem Králové. Přes zranění v přípravě se dostal do konečné nominace na MS 2017, kde plnil roli trojky za Hudáčkem a Lacem. Zachytal si v utkání proti Švédsku. Pak zamířil do Slovanu Bratislava v KHL.

Juraj Mikúš (narozen 22. února 1987) reprezentoval Slovensko už v juniorech. Účastnil se několika světových šampionátů, byl nominován i na probíhající MS v Dánsku, kde si nakonec nezahrál. Rodák ze Skalice zkoušel štěstí v zámoří (QMJHL, AHL) i v KHL. Zde v dresu Rigy, Spartaku Moskva, Popradu, Lvu Praha a v minulé sezóně ve Slovanu Bratislava. Mezitím působil také ve finském Turku a v Olomouci.
V Litvínově se uvedl sérií 11 kanadských bodů (3+8) v prvních sedmi zápasech. Vyrovnávacím gólem na 2:2 pomohl otočit klíčový zápas s Jihlavou v 10. kole. Byl třetím nejproduktivnějším hráčem baráže s 8 body (4+4) a druhým v Litvínově za Lukešem. Celkem v dresu Vervy v minulé sezóně nasbíral 23 bodů (11+12) ve 27 zápasech.