S Jánem Brejčákem HC VERVA přerušil stávající smlouvu.
V Litvínově odehrál Brejčák dvě sezóny, v necelé stovce zápasů vstřelil 3 branky a na 6 přihrál.

Za pár týdnů 21-letý obránce Filip Pavlík (narozen 20. 7. 1992) je odchovancem Třince a byl pravidelným juniorským reprezentantem.
Po Chaloupkovi a dalším mladém zadákovi Pavelkovi je již třetí defenzívní posilou HC VERVA před novou sezónou.

V předchozích dvou letech působil Pavlík především v prvoligovém Ústí nad Labem, předtím i ve Vsetíně a ve Frýdku Místku. Dařilo se mu v třinecké juniorce.
V extralize Pavlík debutoval v ročníku 2011/2012 ve třech utkáních v dresu třineckých Ocelářů. V poslední sezóně odehrál také jedno utkání za Lev Praha v KHL, tento klub jej už předtím testoval v přípravě.

183 cm vysoký a 90 kilo těžký Filip Pavlík reprezentoval Česko už od svých 16 let a poté i ve všech dalších věkových kategoriích.
V mládežnických reprezentacích odehrál celkem 46 utkání s bilancí 8 branek a 13 asistencí.
Zúčastnil se MS do 18 let.