Mužstvo se připravuje prakticky kompletní. Jako náhradníci s týmem stále trénují i Kamil Piroš a Zbyněk Sklenička.

Na play off, přesněji předkolo, zatím vždycky stačilo získat za 52 zápasů 76 bodů.
Vervě tedy chybí ještě čtyři k tomu, aby měla jistotu účasti ve vyřazovací části.
Získá je už o tomto víkendu?

V pátek na Spartě (18:30) budou domácí usilovat o první body s Litvínovem v této sezóně.
Zatím prohráli 0:1 doma a 3:6 v - dnes už skoro památném - zápase venku.

Vzpomínáte? Byl to tenkrát krásný večer pod Krušnými horami.
Petružálkův velkolepý návrat se stejně velkolepým přijetím fanoušky.
Dvě branky Vervy a Viktora Hübla při power play Sparty.
Vítězná rvačka Jiřího Šlégra jako bonbónek na závěr.
Plný a fandící stadión.

V neděli proti Pardubicím naopak stejný úkol – tedy obrat soupeře o první body v probíhajícím ročníku – čeká na Litvínov.
Bude úspěšný?
2:4 a 4:6, takhle dvakrát na Východočechy nestačil. Teď přijedou navíc se sérií tří (zatím) výher, které dosáhli pod novým trenérem Říhou starším. V pátek ještě změří síly s Plzní.

Žlutočerný tým se na další zápasy připravuje od úterka.
Ve třetí čtvrtině může získat 19 anebo také až 25 bodů. Pokud získá aspoň jeden, poprvé od roku 2008 v každé z prvních tří čtvrtin dovrší magickou dvacítku.