Klub se se 34-letým útočníkem dohodl na smlouvě do konce této sezóny.

Kamil Piroš (narozen 20. 11. 1978) posílil Vervu v prosinci minulého roku. Podepsal smlouvu do konce ledna 2013.

K týmu se připojil 25. prosince a první utkání odehrál o den později proti Kometě Brno.
Zajímavostí je, že s ním v sestavě mužstvo doma ani jednou neprohrálo (šest utkání). Piroš se na dosavadních výsledcích podílel čtyřmi asistencemi.

"Jsme rádi, že jsme ho v týmu udrželi a že nám pomůže i v rozhodující fázi sezóny," pochvaloval si výkonný ředitel klubu ing. Robert Kysela.
"Zvýšil naši ofenzívní sílu a musím také ocenit, že dal přednost Litvínovu i před nabídkou ze zahraničí."

Piroš v Litvínově debutoval v extralize v ročníku 1996/97. Do zahraničí odcházel v roce 2001.
V cizině nasbíral mnoho zkušeností včetně NHL. Nyní v černožlutém klubu zůstane minimálně do 30. dubna 2013.