Pro žlutočerné fandy, chystající se zápas zhlédnout v hledišti: vstupné je 50 korun.

V úterý se na Hlinkově stadiónu hrálo vyrovnané derby (střely na branku 32:32), ale v koncovce měli ostřejší zbraně Piráti.
První gól po svém návratu do sestavy po doplacení dlužné částky klubem oslavil útočník Michal Vondrka. V brance zaujal solidním výkonem mladý Štěpán Lukeš, bratr litvínovského Františka.

Tým Vervy nastoupil v kombinované sestavě, bez řady zkušených hráčů, a se čtyřmi mladíky. Dá se očekávat, že někteří odpočívající se do hry ve čtvrtek vrátí. Nebo až o víkendu v Německu?

Jediný gól vstřelil HCVL Jakubem Černým při hře čtyři na čtyři. Při plném počtu hráčů na ledě neuspěl tým v posledních dvou utkáních ani jednou, defenzívu Oulu dobyl předtím v přesilovce.

Mužstvo v tomto týdnu odehraje čtyři zápasy, poslední dva o víkendu: v sobotu nastoupí od 16 hodin v Drážďanech proti Eisbärenu Berlín a podle úspěšnosti v tomto (semifinálovém) duelu pak v neděli buď v 17:30 k utkání o první místo, nebo ve 14 hodin v zápase o třetí příčku. Možní soupeři: finský Mikkelin Jukurit nebo domácí Drážďany.
Pak už bude čekat jen závěrečný duel doma s Kladnem (čtvrtek 31. srpna).

Týmu nyní schází reprezentanti Martin Hanzl (ČR "A") a Doudera s Heltem (ČR "20").