Brankáři
Jaroslav Janus zvládl stejnou porci zápasů jako v minulé sezóně, své první v litvínovském dresu. Opět zasáhl do 39 utkání. Výrazně však zlepšil svá čísla, úspěšnost zásahů z 91,26 na 93,05 procenta. Mezi extraligovými brankáři skončil na 3. místě za Willem a Hrubcem.
Michaela Petráska o značnou část sezóny připravila nemoc. Pak účinně zaskakoval, nastoupil v devíti zápasech a přispěl týmu několika vychytanými výhrami.
Jaroslav Hübl vyhrál přetahovanou s Tomášem Halászem o místo v kádru. Po Petráskově uzdravení byl uvolněn do Pardubic. Nastoupil ve čtyřech zápasech.
Tomáš Halász během zkoušky nastoupil ve dvou extraligových zápasech, v Brně (1:7) a do poslední třetiny utkání proti Zlínu (2x inkasoval). Poté byl uvolněn a nyní působí jako dvojka v Mladé Boleslavi.
Marek Pinc plní aktuálně roli trojky a pravidelně nastupoval spolu s Petráskem v Mostě ve WSM lize.

Obránci
Nejproduktivnějším se stal Daniel Sørvik (6+10), před Tomášem Pavelkou (5+9) a dobře finišujícím Karlem Kubátem (3+11). Angažování prvního Nora do Litvínova byla trefa do černého. A to ještě přišel o tucet zápasů kvůli zranění.
Možná by bodování vyhrál Tomáš Pavelka, tomu ale do sezóny zasáhla zranění hned dvakrát.
Pavelka byl nejlepší v plus/mínus bodech. S velkým náskokem, nasbíral +10 bodů.

Útočníci

Tradice, a dobrá: František Lukeš s Viktorem Hüblem znovu kralovali. Nebýt slabšího závěru, dostali by se znovu oba přes čtyřicet kanadských bodů (nyní 40, resp. 38 bodů).
Robin Hanzl uhájil v klubové produktivitě třetí místo (28), před – jistě i k jeho radosti – dotírajícím bratrem Martinem, objevem sezóny. Martin Hanzl zaostal ve svém prvním extraligovém ročníku za bratrem jen o dva body (26).
Hodnocení plus/mínus vyhrál – to byste před sezónou neuhodli – Josef Stříbrný, ale naskočil jen do 14 zápasů. Také jej přibrzdilo zranění. Nasbíral +6 bodů.

Dohromady
Všechny zápasy odehrálo hned pět hráčů, obránci Gula a Sklenička a útočníci Lukeš, Hübl a Jurčík. V jediném chyběl kapitán Trávníček.
Přes tisíc odehraných minut se dostali dva hráči, Gula (1076) a Lukeš (1009).
Nejvyšší průměrný čas na ledě za zápas měli Pilař (21:22 min.) a Kubát (21:21 min.).

Zajímavost
Verva vytvořila nový sezónní extraligový rekord ve vyhraných prodlouženích, uspěla v deseti případech.

(Zítra: představení soupeřů)