Na fanoušky čekají nová tleskadla, dále uvidí chorea fanklubu Ropáci on Tour, mohou se zúčastnit atraktivní nové Hokejové tomboly a v ní vyhrát až 50 tisíc a navíc podpořit mládežnický hokej (viz samostatný článek).

O přestávkách je pak pro fanoušky přichystána soutěž Generali puk (rovněž samostatný článek na hlavní straně webu) a prezentace firmy Auto plus II Most.

Dále tradiční cena od Astur-ky vylosovanému permanentkáři (vyhlášení během první třetiny, předání během úpravy ledu v 1. přestávce. Výherce i náhradníka prosíme po třetině ke vjezdu rolby na led).

Zpravodaj Brejk (dvojčíslo na pátek a sobotu, každý den číslované zvlášť) se opět bude losovat. Ceny soutěže s partnery Bauer Hockey Shop a Bohemia Chips se předají během úpravy ledu ve 2. přestávce (soutěž ve střílení se tentokrát nekoná).

Před zápasem, po nástupu mužstev na led, přednese českou státní hymnu zpěvák Josef Šutara, kterého si fanoušci pamatují z roku 2015.
Ostatní tak, jak jsou návštěvníci zápasů v Litvínově zvyklí.

Tleskadla dostanete v pátek před zápasem u vchodů do stadiónu. Jsou plastová, vydrží, nezapomeňte je v sobotu doma!

Stav 1:1 v sérii na čtyři vítězná utkání znamená, že vše se teprve rozehrálo.
Soupeři se oťukali a v Litvínově se budou snažit přiblížit si postup.

V čase 59:08 druhého zápasu se poprvé hodně zajiskřilo. Sudí rozdali 48 trestných minut, včetně trestu do konce zápasu Kanaďanu Picardovi, který se jako třetí zapojil do bitky Jarůška s Pavlíkem.

Trenér Václav Sýkora poté na střídačce i po zápase obvinil litvínovské hráče z úmyslu zranit soupeře.
„Normálně dohrávali s tím, aby zlikvidovali někoho z hráčů!“ bylo slyšet v přímém přenosu České televize směrem k rozhodčímu.

Emoce k hokeji patří a k play off obzvlášť.
Jaké budou v pátek a v sobotu?

Zároveň platí, že vyhrát může hlavně ten, kdo emoce udrží na uzdě.

Dnes ráno v 8 hodin se otevřela pokladna u stadiónu. První zájemci se před ní objevili už po páté hodině. Do zahájení prodeje fronta nepřesáhla šířku parkoviště před vchodem A.
Nové informace ohledně prodeje vstupenek v pokladně sledujte v Aktualitách!

Liché zápasy v sérii mají zvýšenou důležitost. Kdo zvládne ten páteční, bude ve výhodě.
Hraje se od 17:20, přímý přenos České televize ale začíná kvůli biatlonu až cca v 18:15.

V sobotu je čas začátku utkání standardní v Litvínově, tedy 17:30.
Případný šestý duel, v pořadí třetí v Litvínově, má stanoven začátek s ohledem na možný TV přenos v 17:20.

Jisté je zatím pouze to, že v úterý 21. března se bude hrát pátý duel série v Hradci.
Ropáci on Tour vypravují opět dva autobusy, které se utěšeně plní. Míst je ale stále dostatek, hlaste!