A každý z vás bude mít možnost se zapojit. Stačí přijít podpořit Litvínov na poslední domácí zápas základní části proti Vítkovicím. Pojišťovna Generali za každého fanouška na tomto zápase věnuje 25 Kč. Celou částku poté obdrží rodina Jakuba Maška, kterého vybral náš klub.

Jakub Mašek se narodil předčasně a po krvácení do mozku mu byla diagnostikována dětská mozková obrna spojená s epileptickými záchvaty a spazmem všech končetin. Čím je Kubíček starší, je jeho stav horší. I přesto je to ale vnímavý chlapec, který má rád hudbu, miluje mít děti kolem sebe a je stále usměvavý. V současné době navštěvuje speciální školu v Mostě, kde se mu moc líbí. Celkový výtěžek bude použit na pořízení speciální autosedačky a sedačky s kolečky na sprchování.

Doufáme, že se nás sejde na tribunách co nejvíc a vybraná částka bude co nejvyšší!