Novinky z hokejového světa:

Útočník Juraj Majdan zakončil svou účast na juniorském světovém šampionátu v dresu Slovenska s bilancí šest utkání, jeden gól, dvě přihrávky. V posledním zápase Slováci podlehli Česku 2:5 a jinak dosáhli v podstatě stejného výsledku: zachránili se.
Majdan by měl do Čech přiletět v pátek. V ideálním případě stihne už zápas v Liberci, spíše poprvé nastoupí za svůj klub až v neděli na ZS Ivana Hlinky proti Kladnu, bude-li zdravotně v pořádku.

Trenér Vladimír Jeřábek už není koučem Komety Brno. Překvapivá zpráva přišla dnes po poledni z jihomoravské metropole.
Bývalý dlouholetý litvínovský hráč a trenér Vladimír "Keba" Jeřábek od celku, který loni zachránil a letos s ním okupoval i přední příčky tabulky, odešel podle oficiální zprávy na vlastní žádost, aby dal týmu nový impuls. Tým povede dosavadní asistent Ladislav Lubina. Kometa nevyhrála za tři body osm zápasů v řadě, byť prohrávala vesměs jen o gól a dokázala i přivézt dva body z Vítkovic.
Jeřábek má v nadcházejícím období působit v klubu jako vyhledavač talentů.

Útočník Jan Bojer a obránce Matěj Stříteský nastoupí dnes v dresu Litoměřic v utkání 1. HL v Benátkách nad Jizerou.

HC BENZINA Litvínov se připravuje na další, víkendový program TELH. Zatím beze změn na marodce.