Držitelé permanentních vstupenek

Držitelé permanentních vstupenek mají rezervován lístek na dané utkání pouze do 24. hodiny dne předcházejícího danému zápasu.
V případě dvou zápasů hraných za sebou platí rezervace na oba zápasy najednou a to vždy do 24. hodiny předcházejícího dne před prvním domácím zápasem, tzn., že rezervace na oba zápasy končí ve čtvrtek 16. 3. ve 24:00 hodin.
Vstupenky bude možno zakoupit najednou na oba za sebou hrané zápasy play off.

Možnosti rezervace lístku a jeho vyzvednutí:

1)  Registrovaní uživatelé na www.hcverva.cz:

Zahájení prodeje: čtvrtek 9. 3. v 9:00 hodin
Pouze pro registrované uživatele s již vytvořeným účtem. Nové registrace jsou blokovány. Pokud si registrovaný zákazník nepamatuje heslo, použije funkci Zaslat nové heslo.

a) Permanentkáři:

Nákup přes internet:
zákazník musí mít vytvořen svůj účet = registraci na nákup. E-mail nahlášený při nákupu permanentky a při vytvoření účtu na stránkách klubu (musí být stejný!). Vstupenky on-line na www.hcverva.cz  Zde se přihlásí do sekce mé rezervace a v detailu rezervace změní typ rezervace na platbu kartou/evstupenka. Vstupenku si zaplatí kartou a vytiskne na své tiskárně.

Rezervace pro permanentkáře, kteří neposkytli e-mail při nákupu permanentky:
pro nákup vstupenek přes internet na další zápasy si budou muset tito permanentkáři zajít na pokladnu, kde nahlásí svůj e-mail a zajistí si tak možnost internetového nákupu na další utkání play off. Když tak neučiní, budou si muset pro vstupenky na jednotlivá utkání chodit do pokladny den před daným zápasem.

b) Volný prodej vstupenek:

Nákup přes internet:
zákazník musí mít vytvořen svůj účet = registraci na nákup.
E-mail nahlášený při vytvoření účtu na stránkách klubu při předchozím zakoupení vstupenky. Vstupenky on-line na www.hcverva.cz

Ve volném prodeji lze zakoupit maximálně 5 vstupenek na osobu (lístky ke stání).

2)  Ostatní uživatelé:

Zahájení prodeje: pátek 10. 3. v 9:00 hodin

Prodejní místo Colosseum Ticket:

a) Permanentkáři:
Rezervace je na jméno, zákazník se prokáže permanentkou a průkazem totožnosti z důvodu, aby nedošlo ke zneužití. Průkaz totožnosti je vyžadován pro ochranu zákazníka (zneužití jinou osobou). Zde mu vstupenku vytisknou a zákazník ji zde zaplatí.

b) Volný prodej vstupenek nezakoupených přes klubový web:
Žádným jiným způsobem si vstupenky nelze rezervovat!

Pro ostatní utkání čtvrtfinále a další zápasy play off budeme na našich webových stránkách a na sociálních sítích zveřejňovat aktuální informace pro daný zápas.

Permanentky vydané Partnerům klubu a členům HC Litvínov jsou nadále platné i pro celé play off
(zezadu je: "P-O").

3)  Prodej – Pokladna ZS – otevírací doba:

Den před 1. domácím zápasem čtvrtfinále:
Pokladna č. 1 a 2: permanentkáři 8:00 – 11:00 a 14:00 – 18:00 – poslední možnost vyzvednout si rezervovanou vstupenku (viz. permanentky).
Pokladna č. 3 a 4: volný prodej  8:00 – 11:00 a 14:00 – 18:00

V den 1. domácího zápasu čtvrtfinále:
Pokladna č. 1 – 2: volný prodej 8:00 – 11:00 a 14:00 – 18:00
Pokladna č. 3 – 4: volný prodej 14:00 – 18:00
Pokladna č. 5: klubová pokladna 15:00 – 18:00 (pro partnery a hosty klubu)

V den 2. domácího zápasu čtvrtfinále:
Pokladna č. 1 – 2: volný prodej 8:00 – 11:00 a 14:00 – 18:00
Pokladna č. 3 – 4: volný prodej 14:00 – 18:00
Pokladna č. 5: klubová pokladna 15:00 – 18:00 (pro partnery a hosty klubu)

Ceny vstupného:
                       Stání           Sezení
čtvrtfinále        210 Kč        320 Kč
semifinále       230 Kč        350 Kč
finále               250 Kč        400 Kč

Na ostatní zápasy play off bude při zachování výše uvedeného modelu zveřejněna vždy aktuální informace.