Ledová plocha na Zimním stadiónu Ivana Hlinky se dokončuje (snímek je z dnešního dopoledne).

Celkem by měli mít trenéři v přípravě na tři desítky hráčů včetně některých juniorů.

Trénovat se bude každý všední den dopoledne od 9:30 hodin ve dvou skupinách. Led pro svěřence Radima Rulíka a jeho trenérských kolegů je denně vyhrazen až do 12:30 hodin.
Po dopolední fázi čeká hráče už první týden i fáze druhá, ve čtvrtek 27. července od 16:30 hodin.

Ve středu 2. srpna odpoledne absolvují hráči Wingate test.
Tento týden už také mužstvu zpestří přípravu první utkání, v úterý 1. srpna od 17:30 s Ústím nad Labem.
Týž den se začnou prodávat permanentky.
Vstupné na přípravné zápasy v Litvínově je jednotné 30 korun.

První dva víkendy (29. – 30. 7. a 5. – 6. 8.) mají hráči volné. Ten další se (v pátek ráno 11. srpna) vydají do Švýcarska na první turnaj (12. – 13. 8.).
V sobotu 19. srpna přibyl do rozpisu přípravných utkání zápas s finským Oulu (pozor, už v 15:30).
Následující víkend (26. – 27. 8.) se Litvínov zúčastní turnaje v Drážďanech.

Aktuálně čeká tým celkem třináct přípravných zápasů, z toho šest doma. Z třinácti utkání bude pět se zahraničními soupeři.