TIPSPORT EXTRALIGA 2016/2017

Rozpis utkání TELH 2016/2017. Zachytili jsme i některé dodatečné změny termínů, dohodnuté mezi jednotlivými kluby, a hlavně přenosy ČT - jsou nyní stanovené až do 52. kola včetně. (Poslední aktualizace: 1. 3. 2017)

1. kolo, pátek 9. září 2016
Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň (út 20. 9.), HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice, HC Olomouc - HC VERVA Litvínov, Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary, Mountfield Hradec Králové - BK Mladá Boleslav (ČT), HC Vítkovice Ridera - HC Sparta Praha, PSG Zlín - HC Kometa Brno

2. kolo, neděle 11. září 2016
HC Dynamo Pardubice - HC Sparta Praha, BK Mladá Boleslav - HC Olomouc, HC Kometa Brno - Mountfield Hr. Králové, HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec, HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec (ČT), HC Vítkovice Ridera - Piráti Chomutov, HC VERVA Litvínov - PSG Zlín

3. kolo, úterý 13. září 2016
Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň, Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha (ČT), PSG Zlín - HC Vítkovice Ridera, HC Oceláři Třinec - HC VERVA Litvínov, HC Olomouc - HC Dynamo Pardubice, HC Kometa Brno - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hr. Králové - HC Energie Karlovy Vary

4. kolo, pátek 16. září 2016
BK Mladá Boleslav - PSG Zlín, HC Dynamo Pardubice - Bílí Tygři Liberec, HC Energie Karlovy Vary - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno, HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec, HC VERVA Litvínov - Piráti Chomutov (ČT, 17:10), HC Vítkovice Ridera - Mountfield Hr. Králové

5. kolo, neděle 18. září 2016
Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav - HC VERVA Litvínov, HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary, HC Olomouc - HC Sparta Praha, Mountfield Hr. Králové - HC Dynamo Pardubice (ČT), HC Kometa Brno - HC Vítkovice Ridera, PSG Zlín - HC Škoda Plzeň

6. kolo, pátek 23. září 2016
Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec, HC Vítkovice Ridera - BK Mladá Boleslav (ČT), HC Energie Karlovy Vary - HC Kometa Brno (ne 25. 9.), HC VERVA Litvínov - Mountfield Hr. Králové, HC Dynamo Pardubice - PSG Zlín (út 11. 10.), Piráti Chomutov - HC Sparta Praha, HC Škoda Plzeň - HC Olomouc

7. kolo, úterý 27. září 2016
HC Vítkovice Ridera - HC Energie Karlovy Vary, BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň, HC Olomouc - HC Oceláři Třinec (ČT), PSG Zlín - Bílí Tygři Liberec (út 22. 11.), Mountfield Hr. Králové - HC Sparta Praha, HC Kometa Brno - HC VERVA Litvínov, Piráti Chomutov - HC Dynamo Pardubice

8. kolo, pátek 30. září 2016
HC VERVA Litvínov - HC Vítkovice Ridera (ČT, 17:10), Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc, HC Dynamo Pardubice - HC Kometa Brno, HC Energie Karlovy Vary - BK Mladá Boleslav, HC Škoda Plzeň - Mountfield Hr. Králové, HC Sparta Praha - PSG Zlín, HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov

9. kolo, neděle 2. října 2016
Piráti Chomutov - HC Olomouc, BK Mladá Boleslav - HC Dynamo Pardubice, HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň, HC Energie Karlovy Vary - HC VERVA Litvínov, PSG Zlín - HC Oceláři Třinec, Mountfield Hr. Králové - Bílí Tygři Liberec, HC Kometa Brno - HC Sparta Praha (ČT)

10. kolo, pátek 7. října 2016
Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Ridera, HC Dynamo Pardubice - HC Energie Karlovy Vary, HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno, HC Olomouc - Mountfield Hr. Králové, HC Škoda Plzeň - HC VERVA Litvínov, HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav, Piráti Chomutov - PSG Zlín

11. kolo, neděle 9. října 2016
HC VERVA Litvínov - HC Sparta Praha, PSG Zlín - HC Olomouc, Mountfield Hr. Králové - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec (ČT), HC Energie Karlovy Vary - HC Škoda Plzeň, HC Vítkovice Ridera - HC Dynamo Pardubice, BK Mladá Boleslav - Piráti Chomutov

12. kolo, pátek 14. října 2016
HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary (út 18. 10.), HC VERVA Litvínov - Bílí Tygři Liberec, HC Dynamo Pardubice - HC Škoda Plzeň (ČT), HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - HC Vítkovice Ridera, Piráti Chomutov - HC Kometa Brno, PSG Zlín - Mountfield Hr. Králové

13. kolo, neděle 16. října 2016
HC Vítkovice Ridera - HC Oceláři Třinec (ČT), BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec, HC Kometa Brno - HC Olomouc, HC Energie Karlovy Vary - PSG Zlín, HC VERVA Litvínov - HC Dynamo Pardubice, HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha, Mountfield Hr. Králové - Piráti Chomutov

14. kolo, pátek 21. října 2016
HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec, HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec, HC VERVA Litvínov - HC Olomouc, HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov, BK Mladá Boleslav - Mountfield Hr. Králové, HC Vítkovice Ridera - HC Sparta Praha, HC Kometa Brno - PSG Zlín (ČT)

15. kolo, neděle 23. října 2016

HC Sparta Praha - HC Dynamo Pardubice, HC Olomouc - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hr. Králové - HC Kometa Brno, Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary, HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň, Piráti Chomutov - HC Vítkovice Ridera (ČT), PSG Zlín - HC VERVA Litvínov

16. kolo, pátek 28. října 2016
HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov, HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec, HC Vítkovice Ridera - PSG Zlín,  HC Oceláři Třinec - HC VERVA Litvínov, HC Dynamo Pardubice - HC Olomouc, BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno (ČT), HC Energie Karlovy Vary - Mountfield Hr. Králové

17. kolo, neděle 30. října 2016
PSG Zlín - BK Mladá Boleslav, Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice, HC Olomouc - HC Energie Karlovy Vary, HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha (ČT), Piráti Chomutov - HC VERVA Litvínov, Mountfield Hr. Králové - HC Vítkovice Ridera

18. kolo, středa 9. listopadu 2016
Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov, HC VERVA Litvínov - BK Mladá Boleslav, HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec (ČT), HC Sparta Praha - HC Olomouc (21. 2.), HC Dynamo Pardubice - Mountfield Hr. Králové, HC Vítkovice Ridera - HC Kometa Brno (22. 11.), HC Škoda Plzeň - PSG Zlín

19. kolo, pátek 11. listopadu 2016
HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Ridera, HC Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary, Mountfield Hr. Králové - HC VERVA Litvínov, PSG Zlín - HC Dynamo Pardubice, Piráti Chomutov - HC Sparta Praha, HC Olomouc - HC Škoda Plzeň

20. kolo, neděle 13. listopadu 2016
HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Ridera, HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav, HC Oceláři Třinec - HC Olomouc, Bílí Tygři Liberec - PSG Zlín, HC Sparta Praha - Mountfield Hr. Králové, HC VERVA Litvínov - HC Kometa Brno (ČT, 17:30), HC Dynamo Pardubice - Piráti Chomutov

21. kolo, úterý 15. listopadu 2016
HC Vítkovice Ridera - HC VERVA Litvínov, HC Olomouc - Bílí Tygři Liberec (ČT), HC Kometa Brno - HC Dynamo Pardubice, BK Mladá Boleslav - HC Energie Karlovy Vary, Mountfield Hr. Králové - HC Škoda Plzeň, PSG Zlín - HC Sparta Praha, Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec

22. kolo, pátek 18. listopadu 2016
HC Olomouc - Piráti Chomutov, HC Dynamo Pardubice - BK Mladá Boleslav, HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Ridera, HC VERVA Litvínov - HC Energie Karlovy Vary (ČT, 17:20), HC Oceláři Třinec - PSG Zlín, Bílí Tygři Liberec - Mountfield Hr. Králové, HC Sparta Praha - HC Kometa Brno (út 29. 11.)

23. kolo, neděle 20. listopadu 2016
HC Vítkovice Ridera - Bílí Tygři Liberec, HC Energie Karlovy Vary - HC Dynamo Pardubice, HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec (ČT), Mountfield Hr. Králové - HC Olomouc, HC VERVA Litvínov - HC Škoda Plzeň, BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha, PSG Zlín - Piráti Chomutov

24. kolo, pátek 25. listopadu 2016
HC Sparta Praha - HC VERVA Litvínov, HC Olomouc - PSG Zlín (ČT), HC Oceláři Třinec - Mountfield Hr. Králové, Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno, HC Škoda Plzeň - HC Energie Karlovy Vary, HC Dynamo Pardubice - HC Vítkovice Ridera, Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav

25. kolo, neděle 27. listopadu 2016
HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha (ČT), Bílí Tygři Liberec - HC VERVA Litvínov, HC Škoda Plzeň - HC Dynamo Pardubice, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec, HC Vítkovice Ridera - HC Olomouc, HC Kometa Brno - Piráti Chomutov, Mountfield Hr. Králové - PSG Zlín

26. kolo, pátek 2. prosince 2016
HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Ridera, Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - HC Kometa Brno, PSG Zlín - HC Energie Karlovy Vary, HC Dynamo Pardubice - HC VERVA Litvínov, HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň, Piráti Chomutov - Mountfield Hr. Králové (ČT)

27. kolo, neděle 4. prosince 2016
HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec, HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice, HC Olomouc - HC VERVA Litvínov, Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary, Mountfield Hr. Králové - BK Mladá Boleslav, HC Sparta Praha - HC Vítkovice Ridera (ČT), PSG Zlín - HC Kometa Brno

28. kolo, pátek 9. prosince 2016

HC Dynamo Pardubice - HC Sparta Praha, BK Mladá Boleslav - HC Olomouc, HC Kometa Brno - Mountfield Hr. Králové (ČT), HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec, HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec, HC Vítkovice Ridera - Piráti Chomutov, HC VERVA Litvínov - PSG Zlín

29. kolo, neděle 11. prosince 2016
Mountfield Hr. Králové - HC Energie Karlovy Vary, Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň, Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha, PSG Zlín - HC Vítkovice Ridera, HC VERVA Litvínov - HC Oceláři Třinec, HC Olomouc - HC Dynamo Pardubice, HC Kometa Brno - BK Mladá Boleslav

30. kolo, úterý 20. prosince 2016
BK Mladá Boleslav - PSG Zlín, HC Dynamo Pardubice - Bílí Tygři Liberec, HC Energie Karlovy Vary - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno (ČT), HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec, HC VERVA Litvínov - Piráti Chomutov, HC Vítkovice Ridera - Mountfield Hr. Králové (10. 1.)

31. kolo, čtvrtek 22. prosince 2016
Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec, BK Mladá Boleslav - HC VERVA Litvínov, HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary, HC Olomouc - HC Sparta Praha, Mountfield Hr. Králové - HC Dynamo Pardubice (ČT), HC Kometa Brno - HC Vítkovice Ridera, PSG Zlín - HC Škoda Plzeň

32. kolo, pondělí 26. prosince 2016
Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec (ČT), HC Vítkovice Ridera - BK Mladá Boleslav, HC Energie Karlovy Vary - HC Kometa Brno, HC VERVA Litvínov - Mountfield Hr. Králové (út 18. 10.), HC Dynamo Pardubice - PSG Zlín, HC Sparta Praha - Piráti Chomutov, HC Škoda Plzeň - HC Olomouc

33. kolo, středa 28. prosince 2016
HC Vítkovice Ridera - HC Energie Karlovy Vary, BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň, HC Olomouc - HC Oceláři Třinec, PSG Zlín - Bílí Tygři Liberec, Mountfield Hr. Králové - HC Sparta Praha (31. 1.), HC Kometa Brno - HC VERVA Litvínov, Piráti Chomutov - HC Dynamo Pardubice (ČT)

34. kolo, pátek 30. prosince 2016

HC VERVA Litvínov - HC Vítkovice Ridera (ČT, 17:20), Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc, HC Dynamo Pardubice - HC Kometa Brno, HC Energie Karlovy Vary - BK Mladá Boleslav, HC Škoda Plzeň - Mountfield Hr. Králové (út 25. 10.), HC Sparta Praha - PSG Zlín, HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov

35. kolo, úterý 3. ledna 2017
Piráti Chomutov - HC Olomouc, BK Mladá Boleslav - HC Dynamo Pardubice (ČT, č. 1, 17), HC Vítkovice Ridera - HC Škoda Plzeň, HC Energie Karlovy Vary - HC VERVA Litvínov, PSG Zlín - HC Oceláři Třinec, Mountfield Hr. Králové - Bílí Tygři Liberec, HC Kometa Brno - HC Sparta Praha (ČT, č. 2, navazuje na č. 1)

36. kolo, pátek 6. ledna 2017
Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Ridera, HC Dynamo Pardubice - HC Energie Karlovy Vary, HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno, HC Olomouc - Mountfield Hr. Králové (24. 1.), HC Škoda Plzeň - HC VERVA Litvínov, HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav, Piráti Chomutov - PSG Zlín

37. kolo, neděle 8. ledna 2017
HC VERVA Litvínov - HC Sparta Praha, PSG Zlín - HC Olomouc, Mountfield Hr. Králové - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec (ČT), HC Energie Karlovy Vary - HC Škoda Plzeň, HC Vítkovice Ridera - HC Dynamo Pardubice, BK Mladá Boleslav - Piráti Chomutov

38. kolo, pátek 13. ledna 2017
HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary, Bílí Tygři Liberec - HC VERVA Litvínov (ČT, 17:20), HC Dynamo Pardubice - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - HC Vítkovice Ridera, Piráti Chomutov - HC Kometa Brno, PSG Zlín - Mountfield Hr. Králové

39. kolo, neděle 15. ledna 2017

HC Vítkovice Ridera - HC Oceláři Třinec, BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec, HC Kometa Brno - HC Olomouc (ČT), HC Energie Karlovy Vary - PSG Zlín, HC VERVA Litvínov - HC Dynamo Pardubice, HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha, Mountfield Hr. Králové - Piráti Chomutov

40. kolo, pátek 20. ledna 2017
Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň, HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec (ČT), HC VERVA Litvínov - HC Olomouc, HC Energie Karlovy Vary - Piráti Chomutov, BK Mladá Boleslav - Mountfield Hr. Králové, HC Sparta Praha - HC Vítkovice Ridera (24. 1.), HC Kometa Brno - PSG Zlín

41. kolo, neděle 22. ledna 2017
HC Sparta Praha - HC Dynamo Pardubice, HC Olomouc - BK Mladá Boleslav, Mountfield Hr. Králové - HC Kometa Brno, Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary, HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň, Piráti Chomutov - HC Vítkovice Ridera, PSG Zlín - HC VERVA Litvínov (ČT, 17:20)

42. kolo, pátek 27. ledna 2017
HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov, HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec (ČT), HC Vítkovice Ridera - PSG Zlín (21. 2.), HC VERVA Litvínov - HC Oceláři Třinec, HC Dynamo Pardubice - HC Olomouc, BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno, HC Energie Karlovy Vary - Mountfield Hr. Králové

43. kolo, neděle 29. ledna 2017
PSG Zlín - BK Mladá Boleslav, Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice, HC Olomouc - HC Energie Karlovy Vary, HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha, Piráti Chomutov - HC VERVA Litvínov, Mountfield Hr. Králové - HC Vítkovice Ridera (ČT)

44. kolo, pátek 3. února 2017
Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov, HC VERVA Litvínov - BK Mladá Boleslav, HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec, HC Sparta Praha - HC Olomouc, HC Dynamo Pardubice - Mountfield Hr. Králové, HC Vítkovice Ridera - HC Kometa Brno, HC Škoda Plzeň - PSG Zlín (ČT)

45. kolo, neděle 5. února 2017
HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec (ČT-1.přenos), BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Ridera (ČT-2.přenos,navazuje), HC Kometa Brno - HC Energie Karlovy Vary, Mountfield Hr. Králové - HC VERVA Litvínov, PSG Zlín - HC Dynamo Pardubice, HC Sparta Praha - Piráti Chomutov, HC Olomouc - HC Škoda Plzeň

46. kolo, středa 15. února 2017
HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Ridera, HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav, HC Oceláři Třinec - HC Olomouc, Bílí Tygři Liberec - PSG Zlín (25. 1.), HC Sparta Praha - Mountfield Hr. Králové, HC VERVA Litvínov - HC Kometa Brno (ČT, 17:20), HC Dynamo Pardubice - Piráti Chomutov

47. kolo, pátek 17. února 2017
HC Vítkovice Ridera - HC VERVA Litvínov, HC Olomouc - Bílí Tygři Liberec, HC Kometa Brno - HC Dynamo Pardubice, BK Mladá Boleslav - HC Energie Karlovy Vary, Mountfield Hr. Králové - HC Škoda Plzeň (ČT), PSG Zlín - HC Sparta Praha, Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec

48. kolo, neděle 19. února 2017
HC Olomouc - Piráti Chomutov (ČT), HC Dynamo Pardubice - BK Mladá Boleslav, HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Ridera, HC VERVA Litvínov - HC Energie Karlovy Vary, HC Oceláři Třinec - PSG Zlín, Bílí Tygři Liberec - Mountfield Hr. Králové, HC Sparta Praha - HC Kometa Brno

49. kolo, pátek 24. února 2017
HC Vítkovice Ridera - Bílí Tygři Liberec, HC Energie Karlovy Vary - HC Dynamo Pardubice, HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec, Mountfield Hr. Králové - HC Olomouc, HC VERVA Litvínov - HC Škoda Plzeň, BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha (ČT), PSG Zlín - Piráti Chomutov

50. kolo, neděle 26. února 2017
HC Sparta Praha - HC VERVA Litvínov, HC Olomouc - PSG Zlín (ČT), HC Oceláři Třinec - Mountfield Hr. Králové, Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno, HC Škoda Plzeň - HC Energie Karlovy Vary, HC Dynamo Pardubice - HC Vítkovice Ridera, Piráti Chomutov - BK Mladá Boleslav

51. kolo, úterý 28. února 2017 (jednotný začátek v 17:20)
HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha, HC VERVA Litvínov - Bílí Tygři Liberec, HC Škoda Plzeň - HC Dynamo Pardubice, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec, HC Vítkovice Ridera - HC Olomouc, HC Kometa Brno - Piráti Chomutov (ČT), Mountfield Hr. Králové - PSG Zlín

52. kolo, pátek 3. března 2017 (jednotný začátek v 18:20)
HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Ridera, Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav, HC Olomouc - HC Kometa Brno, PSG Zlín - HC Energie Karlovy Vary, HC Dynamo Pardubice - HC VERVA Litvínov, HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň (ČT), Piráti Chomutov - Mountfield Hr. Králové