Tipsport extraliga 2015/2016

Los TELH 2015/2016! (Dodatečné změny zachycujeme, pokud byly oznámeny). Poslední aktualizace: 29. 2. 2016

1. kolo, pátek 11. září 2015
Mountfield Hr. Králové - HC Vítkovice Steel, HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec, HC Škoda Plzeň - HC Energie K. Vary, HC Sparta Praha - HC Olomouc, BK Ml. Boleslav - HC Dynamo Pardubice, HC VERVA Litvínov - PSG Zlín, HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov (ČT)

2. kolo, neděle 13. září 2015
Bílí Tygři Liberec - HC VERVA Litvínov, HC Dynamo Pardubice - HC Škoda Plzeň, Piráti Chomutov - BK Ml. Boleslav, HC Olomouc - Mountfield Hr. Králové, HC Vítkovice Steel - HC Kometa Brno (ČT), PSG Zlín - HC Sparta Praha, HC Energie K. Vary - HC Oceláři Třinec

3. kolo, pátek 18. září 2015
HC Sparta Praha - HC Vítkovice Steel, Mountfield Hr. Králové - HC VERVA Litvínov, HC Oceláři Třinec - PSG Zlín, HC Kometa Brno - HC Energie K. Vary, HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec (ČT), Piráti Chomutov - HC Dynamo Pardubice, BK Ml. Boleslav - HC Olomouc

4. kolo, neděle 20. září 2015
HC VERVA Litvínov - HC Kometa Brno, HC Energie K. Vary - HC Sparta Praha (ČT), PSG Zlín - BK Ml. Boleslav, HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec - Mountfield Hr. Králové, HC Olomouc - HC Škoda Plzeň, HC Vítkovice Steel - Piráti Chomutov

5. kolo, pátek 25. září 2015
HC Sparta Praha - Mountfield Hr. Králové, HC Dynamo Pardubice - HC Energie K. Vary, HC Kometa Brno - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC VERVA Litvínov, BK Ml. Boleslav - Bílí Tygři Liberec, Piráti Chomutov - PSG Zlín, HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Steel (ČT, čt 24. 9.)

6. kolo, neděle 27. září 2015
Mountfield Hr. Králové - HC Kometa Brno, PSG Zlín - HC Dynamo Pardubice (1. 12.), HC Olomouc - Piráti Chomutov, HC Energie K. Vary - BK Ml. Boleslav, Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec, HC VERVA Litvínov - HC Sparta Praha (ČT, 15:20), HC Vítkovice Steel - HC Škoda Plzeň (29. 9.)

7. kolo, pátek 2. října 2015
PSG Zlín - HC Olomouc (27. 10.), HC Dynamo Pardubice - HC Vítkovice Steel, HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno, Mountfield Hr. Králové - HC Oceláři Třinec, HC VERVA Litvínov - BK Ml. Boleslav (ČT, 17:30), Piráti Chomutov - HC Energie K. Vary, Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha (30. 9.)

8. kolo, neděle 4. října 2015
HC Energie K. Vary - PSG Zlín, Mountfield Hr. Králové - HC Škoda Plzeň, Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov, HC Olomouc - HC Dynamo Pardubice, HC Vítkovice Steel - BK Ml. Boleslav (8. 12.), HC VERVA Litvínov - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - HC Sparta Praha (ČT)

9. kolo, pátek 9. října 2015
HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň, HC Dynamo Pardubice - Bílí Tygři Liberec, PSG Zlín - HC Vítkovice Steel, HC Olomouc - HC Energie K. Vary, HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno, BK Ml. Boleslav - Mountfield Hr. Králové, Piráti Chomutov - HC VERVA Litvínov (ČT, 17:20)

10. kolo, neděle 11. října 2015
Mountfield Hr. Králové - PSG Zlín, Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc, HC Kometa Brno - Piráti Chomutov (ČT), HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav, HC Vítkovice Steel - HC Energie K. Vary (10. 10.), HC VERVA Litvínov - HC Dynamo Pardubice, HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec

11. kolo, pátek 16. října 2015

HC Energie K. Vary - HC VERVA Litvínov, HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň, BK Ml. Boleslav - HC Kometa Brno, Piráti Chomutov - Mountfield Hr. Králové, HC Olomouc - HC Vítkovice Steel (ČT), PSG Zlín - Bílí Tygři Liberec, HC Dynamo Pardubice - HC Sparta Praha

12. kolo, neděle 18. října 2015
HC VERVA Litvínov - HC Olomouc, Mountfield Hr. Králové - HC Energie K. Vary (19. 10.), Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Steel (20. 10.), HC Kometa Brno - HC Dynamo Pardubice (ČT, út 20. 10.), HC Škoda Plzeň - PSG Zlín (ČT), HC Sparta Praha - Piráti Chomutov, HC Oceláři Třinec - BK Ml. Boleslav

13. kolo, pátek 23. října 2015
PSG Zlín - HC Kometa Brno, HC Dynamo Pardubice - Mountfield Hr. Králové (ČT), Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň, HC Olomouc - HC Oceláři Třinec, HC Energie K. Vary - Bílí Tygři Liberec, HC Vítkovice Steel - HC VERVA Litvínov, BK Ml. Boleslav - HC Sparta Praha

14. kolo, neděle 25. října 2015
HC Vítkovice Steel - Mountfield Hr. Králové, Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno (ČT), HC Energie K. Vary - HC Škoda Plzeň, HC Olomouc - HC Sparta Praha, HC Dynamo Pardubice - BK Ml. Boleslav, PSG Zlín - HC VERVA Litvínov, Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec

15. kolo, pátek 30. října 2015
HC VERVA Litvínov - Bílí Tygři Liberec, HC Škoda Plzeň - HC Dynamo Pardubice, BK Ml. Boleslav - Piráti Chomutov (ČT), Mountfield Hr. Králové - HC Olomouc, HC Kometa Brno - HC Vítkovice Steel, HC Sparta Praha - PSG Zlín (6. 1. 2016), HC Oceláři Třinec - HC Energie K. Vary

16. kolo, neděle 1. listopadu 2015
HC Vítkovice Steel - HC Sparta Praha, HC VERVA Litvínov - Mountfield Hr. Králové, PSG Zlín - HC Oceláři Třinec (ČT), HC Energie K. Vary - HC Kometa Brno, Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň, HC Dynamo Pardubice - Piráti Chomutov, HC Olomouc - BK Ml. Boleslav

17. kolo, středa 11. listopadu 2015
HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice (ČT), Mountfield Hr. Králové - Bílí Tygři Liberec (8. 12.), HC Škoda Plzeň - HC Olomouc, Piráti Chomutov - HC Vítkovice Steel, HC Kometa Brno - HC VERVA Litvínov (15. 12.), HC Sparta Praha - HC Energie K. Vary (14. 10.), BK Ml. Boleslav - PSG Zlín

18. kolo, pátek 13. listopadu 2015
Mountfield Hr. Králové - HC Sparta Praha, HC Energie K. Vary - HC Dynamo Pardubice, HC Olomouc - HC Kometa Brno (ČT), HC VERVA Litvínov - HC Škoda Plzeň, Bílí Tygři Liberec - BK Ml. Boleslav, PSG Zlín - Piráti Chomutov, HC Vítkovice Steel - HC Oceláři Třinec

19. kolo, neděle 15. listopadu 2015
HC Dynamo Pardubice - PSG Zlín, Piráti Chomutov - HC Olomouc, BK Ml. Boleslav - HC Energie K. Vary, HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec (ČT), HC Sparta Praha - HC VERVA Litvínov (út 20. 10.), HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Steel, HC Kometa Brno - Mountfield Hr. Králové (ČT, út 24. 11.)

20. kolo, úterý 17. listopadu 2015
HC Olomouc - PSG Zlín, HC Vítkovice Steel - HC Dynamo Pardubice, HC Škoda Plzeň - HC Kometa Brno (ČT), HC Oceláři Třinec - Mountfield Hr. Králové, BK Ml. Boleslav - HC VERVA Litvínov, HC Energie K. Vary - Piráti Chomutov, HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec

21. kolo, pátek 20. listopadu 2015
PSG Zlín - HC Energie K. Vary, HC Škoda Plzeň - Mountfield Hr. Králové, Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec, HC Dynamo Pardubice - HC Olomouc, BK Ml. Boleslav - HC Vítkovice Steel (ČT), HC Oceláři Třinec - HC VERVA Litvínov, HC Sparta Praha - HC Kometa Brno (19. 1. 2016)

22. kolo, neděle 22. listopadu 2015
HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha, Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice, HC Vítkovice Steel - PSG Zlín (24. 11.), HC Energie K. Vary - HC Olomouc (ČT), HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec, Mountfield Hr. Králové - BK Ml. Boleslav, HC VERVA Litvínov - Piráti Chomutov (15:30)

23. kolo, pátek 27. listopadu 2015
PSG Zlín - Mountfield Hr. Králové, HC Olomouc - Bílí Tygři Liberec (ČT), Piráti Chomutov - HC Kometa Brno, BK Ml. Boleslav - HC Škoda Plzeň, HC Energie K. Vary - HC Vítkovice Steel, HC Dynamo Pardubice - HC VERVA Litvínov (út 24. 11.), HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha

24. kolo, neděle 29. listopadu 2015
HC VERVA Litvínov - HC Energie K. Vary (15:30), HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec (ČT), Mountfield Hr. Králové - Piráti Chomutov, HC Vítkovice Steel - HC Olomouc, Bílí Tygři Liberec - PSG Zlín, HC Sparta Praha - HC Dynamo Pardubice, HC Kometa Brno - BK Ml. Boleslav (út 1. 12.)

25. kolo, pátek 4. prosince 2015
HC Olomouc - HC VERVA Litvínov (ČT, 17:20), HC Energie K. Vary - Mountfield Hr. Králové, HC Vítkovice Steel - Bílí Tygři Liberec, HC Dynamo Pardubice - HC Kometa Brno, PSG Zlín - HC Škoda Plzeň, Piráti Chomutov - HC Sparta Praha, BK Ml. Boleslav - HC Oceláři Třinec

26. kolo, neděle 6. prosince 2015
HC Kometa Brno - PSG Zlín, Mountfield Hr. Králové - HC Dynamo Pardubice, HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov (ČT), HC Oceláři Třinec - HC Olomouc, Bílí Tygři Liberec - HC Energie K. Vary, HC VERVA Litvínov - HC Vítkovice Steel, HC Sparta Praha - BK Ml. Boleslav

27. kolo, pátek 11. prosince 2015
Mountfield Hr. Králové - HC Vítkovice Steel, HC Kometa Brno - Bílí Tygři Liberec (ČT), HC Škoda Plzeň - HC Energie K. Vary, HC Olomouc - HC Sparta Praha, BK Ml. Boleslav - HC Dynamo Pardubice, HC VERVA Litvínov - PSG Zlín, HC Oceláři Třinec - Piráti Chomutov

28. kolo, neděle 13. prosince 2015

Bílí Tygři Liberec - HC VERVA Litvínov, HC Dynamo Pardubice - HC Škoda Plzeň, Piráti Chomutov - BK Ml. Boleslav, HC Olomouc - Mountfield Hr. Králové (ČT), HC Vítkovice Steel - HC Kometa Brno, PSG Zlín - HC Sparta Praha, HC Energie K. Vary - HC Oceláři Třinec

29. kolo, středa 23. prosince 2015
HC Sparta Praha - HC Vítkovice Steel (ČT), Mountfield Hr. Králové - HC VERVA Litvínov (22. 12.), HC Oceláři Třinec - PSG Zlín, HC Kometa Brno - HC Energie K. Vary (22. 12.), HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec (ČT, 22. 12.), Piráti Chomutov - HC Dynamo Pardubice, BK Ml. Boleslav - HC Olomouc

30. kolo, sobota 26. prosince 2015
HC VERVA Litvínov - HC Kometa Brno, HC Energie K. Vary - HC Sparta Praha, PSG Zlín - BK Ml. Boleslav, HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec, Bílí Tygři Liberec - Mountfield Hr. Králové (ČT), HC Olomouc - HC Škoda Plzeň, HC Vítkovice Steel - Piráti Chomutov

31. kolo, pondělí 28. prosince 2015
HC Sparta Praha - Mountfield Hr. Králové (ČT), HC Dynamo Pardubice - HC Energie K. Vary, HC Kometa Brno - HC Olomouc, HC Škoda Plzeň - HC VERVA Litvínov, BK Ml. Boleslav - Bílí Tygři Liberec, Piráti Chomutov - PSG Zlín, HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Steel

32. kolo, středa 30. prosince 2015

Mountfield Hr. Králové - HC Kometa Brno, PSG Zlín - HC Dynamo Pardubice, HC Olomouc - Piráti Chomutov, HC Energie K. Vary - BK Ml. Boleslav, Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec (ČT), HC VERVA Litvínov - HC Sparta Praha, HC Vítkovice Steel - HC Škoda Plzeň

33. kolo, neděle 3. ledna 2016
PSG Zlín - HC Olomouc, HC Dynamo Pardubice - HC Vítkovice Steel (ČT), HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň, HC Oceláři Třinec - Mountfield Hr. Králové (5. 1.), BK Ml. Boleslav - HC VERVA Litvínov, Piráti Chomutov - HC Energie K. Vary, HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec

34. kolo, pátek 8. ledna 2016
HC Energie K. Vary - PSG Zlín, Mountfield Hr. Králové - HC Škoda Plzeň, Bílí Tygři Liberec - Piráti Chomutov, HC Olomouc - HC Dynamo Pardubice, HC Vítkovice Steel - BK Ml. Boleslav, HC VERVA Litvínov - HC Oceláři Třinec, HC Kometa Brno - HC Sparta Praha (ČT)

35. kolo, neděle 10. ledna 2016
HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň, HC Dynamo Pardubice - Bílí Tygři Liberec, PSG Zlín - HC Vítkovice Steel, HC Olomouc - HC Energie K. Vary, HC Oceláři Třinec - HC Kometa Brno, BK Ml. Boleslav - Mountfield Hr. Králové (ČT), Piráti Chomutov - HC VERVA Litvínov

36. kolo, pátek 15. ledna 2016
Mountfield Hr. Králové - PSG Zlín, Bílí Tygři Liberec - HC Olomouc, HC Kometa Brno - Piráti Chomutov (út 12. 1.), HC Škoda Plzeň - BK Mladá Boleslav, HC Vítkovice Steel - HC Energie K. Vary, HC VERVA Litvínov - HC Dynamo Pardubice (ČT, 17:20), HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec

37. kolo, neděle 17. ledna 2016
HC Energie K. Vary - HC VERVA Litvínov, HC Oceláři Třinec - HC Škoda Plzeň, BK Ml. Boleslav - HC Kometa Brno (ČT), Piráti Chomutov - Mountfield Hr. Králové (2. 2., ČT), HC Olomouc - HC Vítkovice Steel, PSG Zlín - Bílí Tygři Liberec, HC Dynamo Pardubice - HC Sparta Praha

38. kolo, pátek 22. ledna 2016
HC VERVA Litvínov - HC Olomouc, Mountfield Hr. Králové - HC Energie K. Vary, Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Steel (ČT), HC Kometa Brno - HC Dynamo Pardubice, HC Škoda Plzeň - PSG Zlín, HC Sparta Praha - Piráti Chomutov, HC Oceláři Třinec - BK Ml. Boleslav

39. kolo, neděle 24. ledna 2016
PSG Zlín - HC Kometa Brno, HC Dynamo Pardubice - Mountfield Hr. Králové (ČT), Piráti Chomutov - HC Škoda Plzeň, HC Olomouc - HC Oceláři Třinec, HC Energie K. Vary - Bílí Tygři Liberec, HC Vítkovice Steel - HC VERVA Litvínov, BK Ml. Boleslav - HC Sparta Praha

40. kolo, úterý 26. ledna 2016
HC Vítkovice Steel - Mountfield Hr. Králové, Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno, HC Energie K. Vary - HC Škoda Plzeň, HC Sparta Praha - HC Olomouc, HC Dynamo Pardubice - BK Ml. Boleslav, PSG Zlín - HC VERVA Litvínov, Piráti Chomutov - HC Oceláři Třinec

41. kolo, pátek 29. ledna 2016
HC VERVA Litvínov - Bílí Tygři Liberec, HC Škoda Plzeň - HC Dynamo Pardubice, BK Ml. Boleslav - Piráti Chomutov (ČT), Mountfield Hr. Králové - HC Olomouc, HC Kometa Brno - HC Vítkovice Steel, HC Sparta Praha - PSG Zlín (3. 2.), HC Oceláři Třinec - HC Energie K. Vary

42. kolo, neděle 31. ledna 2016
HC Vítkovice Steel - HC Sparta Praha, HC VERVA Litvínov - Mountfield Hr. Králové, PSG Zlín - HC Oceláři Třinec, HC Energie K. Vary - HC Kometa Brno, Bílí Tygři Liberec - HC Škoda Plzeň (ČT), HC Dynamo Pardubice - Piráti Chomutov, HC Olomouc - BK Ml. Boleslav

43. kolo, pátek 5. února 2016
HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice, Mountfield Hr. Králové - Bílí Tygři Liberec, HC Škoda Plzeň - HC Olomouc, Piráti Chomutov - HC Vítkovice Steel, HC Kometa Brno - HC VERVA Litvínov, HC Sparta Praha - HC Energie K. Vary, BK Ml. Boleslav - PSG Zlín

44. kolo, neděle 7. února 2016

Mountfield Hr. Králové - HC Sparta Praha, HC Energie K. Vary - HC Dynamo Pardubice, HC Olomouc - HC Kometa Brno, HC VERVA Litvínov - HC Škoda Plzeň, Bílí Tygři Liberec - BK Ml. Boleslav, PSG Zlín - Piráti Chomutov, HC Vítkovice Steel - HC Oceláři Třinec (ČT)

45. kolo, středa 17. února 2016
HC Dynamo Pardubice - PSG Zlín (ČT), Piráti Chomutov - HC Olomouc, BK Ml. Boleslav - HC Energie K. Vary, HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec, HC Sparta Praha - HC VERVA Litvínov, HC Škoda Plzeň - HC Vítkovice Steel, HC Kometa Brno - Mountfield Hr. Králové

46. kolo, pátek 19. února 2016
HC Olomouc - PSG Zlín, HC Vítkovice Steel - HC Dynamo Pardubice, HC Kometa Brno - HC Škoda Plzeň, Mountfield Hr. Králové - HC Oceláři Třinec, HC VERVA Litvínov - BK Ml. Boleslav, HC Energie K. Vary - Piráti Chomutov, Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha (ČT)

47. kolo, neděle 21. února 2016
PSG Zlín - HC Energie K. Vary, HC Škoda Plzeň - Mountfield Hr. Králové, Piráti Chomutov - Bílí Tygři Liberec, HC Dynamo Pardubice - HC Olomouc, BK Ml. Boleslav - HC Vítkovice Steel (ČT), HC Oceláři Třinec - HC VERVA Litvínov, HC Sparta Praha - HC Kometa Brno

48. kolo, úterý 23. února 2016
HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha, Bílí Tygři Liberec - HC Dynamo Pardubice, HC Vítkovice Steel - PSG Zlín, HC Energie K. Vary - HC Olomouc, HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec (ČT), Mountfield Hr. Králové - BK Ml. Boleslav, HC VERVA Litvínov - Piráti Chomutov

49. kolo, pátek 26. února 2016
PSG Zlín - Mountfield Hr. Králové (ČT), HC Olomouc - Bílí Tygři Liberec, Piráti Chomutov - HC Kometa Brno, BK Ml. Boleslav - HC Škoda Plzeň, HC Energie K. Vary - HC Vítkovice Steel, HC Dynamo Pardubice - HC VERVA Litvínov, HC Oceláři Třinec - HC Sparta Praha

50. kolo, neděle 28. února 2016
HC VERVA Litvínov - HC Energie K. Vary, HC Škoda Plzeň - HC Oceláři Třinec, Mountfield Hr. Králové - Piráti Chomutov, HC Vítkovice Steel - HC Olomouc, Bílí Tygři Liberec - PSG Zlín (ČT), HC Sparta Praha - HC Dynamo Pardubice, HC Kometa Brno - BK Ml. Boleslav

51. kolo, úterý 1. března 2016, 17:20
HC Olomouc - HC VERVA Litvínov, HC Energie K. Vary - Mountfield Hr. Králové, HC Vítkovice Steel - Bílí Tygři Liberec, HC Dynamo Pardubice - HC Kometa Brno, PSG Zlín - HC Škoda Plzeň, Piráti Chomutov - HC Sparta Praha, BK Ml. Boleslav - HC Oceláři Třinec (ČT)

52. kolo, pátek 4. března 2016, 18:20
HC Kometa Brno - PSG Zlín, Mountfield Hr. Králové - HC Dynamo Pardubice, HC Škoda Plzeň - Piráti Chomutov, HC Oceláři Třinec - HC Olomouc, Bílí Tygři Liberec - HC Energie K. Vary, HC VERVA Litvínov - HC Vítkovice Steel, HC Sparta Praha - BK Ml. Boleslav