Pořadí:

8. – 10.derry.vasek138
8. – 10.Deninka138
8. – 10.marty69138

Pan Klouda bydlí v Pardubickém kraji. Přesto letos ziskem 161 bodů zahanbil všechny ostatní tipující.

Prozradíte nám váš stav, věk a kde pracujete?
"Jsem svobodný, mám přítelkyni a šestnáctiměsíčního syna. Je mi 39 let a pracuji jako dělník ve strojnictví."

Fandíte Litvínovu nebo jste pouze tipujícím?
"Litvínovu fandím, a dlouhodobě!!! Už od roku 1983."

Jak jste se k fandění a ke žlutočerným barvám dostal?
"Přivedl mě k tomu strýc, který bydlel v Litvínově. Tímto bych mu chtěl poděkovat, bohužel už mezi námi není."

Fandí Vervě ještě někdo další z rodiny?
"Ano, má přítelkyně a už i syn. Když pustím v televizi nebo na internetu zápas Litvínova, malej hned křičí: Góóól..."

Jak často navštěvujete zápasy? Jezdíte i ven?
"Do Litvínova to mám hodně daleko, takže jezdím jenom na utkání venku - Brno, Pardubice, teď i Hradec Králové.
Jezdím pokaždé, když to dovolí pracovní vytížení, tak čtyřikrát za sezónu."

Kdy jste se poprvé do ŽČ trefy přihlásil a jak nejlépe jste se dosud umístil?
"Tipuju již třetím rokem, ale takhle z hlavy vám své přesné umístění neřeknu."

Jak se pro vás sezóna ve Žlutočerné trefě vyvíjela? Pohyboval jste se od začátku v popředí?
"Od začátku úplně ne. V první třetině jsem byl dokonce až kolem stého místa! Dvakrát mi poradila přítelkyně a samozřejmě trefila remízu (i když tomu ženský nerozumí...).  Potom jsem se posunoval v žebříčku směrem nahoru a nakonec to dopadlo takhle..."

Děkujeme za rozhovor