Odehrál o jeden zápas víc než devět týmů. Jeden tým odehrál utkání stejně (Plzeň), jeden o jeden méně (Hradec) a dva o dva méně (Sparta a Olomouc).
Pokud by Sparta využila své zápasy k dobru k zisku alespoň čtyř bodů, klesne Litvínov v tabulce na 5. místo.

Tabulka se z pohledu HCVL více srovná 26. prosince, kdy je na programu šest zápasů, zatímco Litvínov má duel 32. kola s Hradcem (3:2p) předehraný.

Ze 30 zápasů odehrál nyní tým 15 doma a 15 venku, čeká jej tedy ještě po jedenácti utkáních doma a venku.
Nejpodstatnější číslo: na 11. místo v tabulce má nyní Litvínov náskok minimálně 21 bodů.

Ve využití přesilovek je mužstvo čtvrté (19,84 procent), první tři týmy se dostaly přes 20 procent.
V ubráněných oslabeních je na výborném druhém místě (86,71). Lepší je jen Třinec.

Značná stabilita sestavy: všechny zápasy odehrálo hned osm hráčů: Pavelka, Sorvik, Gula, Sklenička, Lukeš, V. Hübl, R. Hanzl a Jurčík.
Mužem se železným zdravím je Ondřej Jurčík. Od podzimu 2013 nechyběl už ve 227 extraligových zápasech v řadě. Včetně Ligy mistrů v roce 2015 to dělá 235 odehraných mistrovských zápasů Litvínova bez jediné absence.

Nejvytíženějším hráčem týmu je obránce Karel Kubát, v průměru odehrál každý zápas přes 22 minut (22:06 min.). V průměru více než jednu třetinu stráví na ledě pokaždé i Jiří Gula (20:58) a Daniel Sorvik (20:52).
Z útočníků odehrál nejvíc Viktor Hübl (19:05 min.).

Brankář Jaroslav Janus je spolu s třineckým Hrubcem nejlepší v počtu odchytaných vítězných zápasů (18).

Pozoruhodná je zápasová bilance mužstva po 60 minutách hry. Z 30 utkání Vervy téměř celá třetina – devět – skončila v normální hrací době nerozhodně. Sedm pak rozhodlo prodloužení, z toho šest pro Litvínov! A dvě po samostatných nájezdech – obě pro Litvínov.

Nejvíce zápasů Vervy odřídili letos rozhodčí Hribik a Paražák, oba šest.

Tým hrál 127 dvouminutových přesilovek a 136 oslabení. Jediné oslabení pětiminutové a žádnou takovou přesilovku.
Dostal pět osobních desetiminutových trestů, třikrát byl takto potrestán soupeř.
Byla proti němu nařízena tři trestná stílení, sám měl tuto výhodu šestkrát.

Litvínov je pátým nejnavštěvovanějším týmem soutěže.